Firma nasza prowadzi w Szczecinie licencjonowaną Stację Demontażu Pojazdów umieszczoną na liście Wojewody Zachodniopomorskiego pod nr 13. Posiadamy uprawnienia do wykonywania niżej wymienionych czynności, mamy niezbędną wiedzę i doświadczenie.

Dysponujemy potencjałem technicznym oraz wykwalifikowanym personelem do wykonywania usługi.

Złomowanie i kasacja pojazdów
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 519-84-24-34

Oferujemy wykonanie usługi kasacji pojazdów wycofanych z eksploatacji zgodnie z ustawa o recyklingu pojazdów (Dz.U. z 2005 r. Nr 25, poz.202), która to mówi, że jedynie stacje demontażu są uprawnione do przeprowadzania w/w procedury (Art.5)

Złomowanie auta – obowiązki właściciela pojazdu

Właściciel pojazdu jest zobowiązany przekazać pojazd wycofany z eksploatacji do stacji demontażu (Art. 18)

 • W myśl Art. 24 bezpłatnie złomujemy pojazdy, wystawiamy zaświadczenia o demontażu, unieważniamy dowody rejestracyjne, karty pojazdów oraz tablice rejestracyjne.
 • Skupujemy pojazdy wg indywidualnej wyceny w przypadku, gdy stanowią one wartość jako źródło pozyskania części zamiennych.
 • Gwarantujemy przetransportowanie pojazdu do stacji demontażu.
 • Transport z terenu Szczecina wykonujemy bezpłatnie.
 • Samochód po wypadku uznawany jest za kompletny.
 • Posiadamy w sprzedaży szeroki asortyment nowych oraz używanych części samochodowych.

Formularz zgłoszeniowy

WYKAZ DOKUMENTÓW WYMAGANYCH PRZY ZŁOMOWANIU POJAZDU:

 1. Dowód osobisty właściciela pojazdu
 2. W przypadku, gdy występuje współwłaściciel lub w przypadku nieobecności właściciela należy przedstawić pisemne upoważnienie.
 3. Jeśli pojazd zarejestrowany jest na firmę, należy załączyć dokumenty firmy ( wpis do ewidencji lub KRS), oraz upoważnienie dla przedstawiciela firmy do wyzłomowania pojazdu.
 4. Dowód rejestracyjny i kartę pojazdu, jeśli była wydana.
 5. W przypadku, gdy dowód rejestracyjny został zatrzymany przez policję należy przedstawić zaświadczenie w celu złomowania pojazdu z właściwego wydziału komunikacji lub potwierdzoną kserokopię dowodu rejestracyjnego.

Złomowanie i kasacja aut Szczecin

Car-Gryf z siedzibą w Szczecinie-Stobnie to firma specjalizującą się w demontażu aut i sprzedaży części do samochodów wszystkich marek. Przedsiębiorstwo prowadzi również licencjonowaną Stację Demontażu Pojazdów umieszczoną na liście Wojewody Zachodniopomorskiego pod numerem 13. Jest to punkt dysponujący odpowiednim potencjałem technicznym oraz wykwalifikowanym personelem, który posiada niezbędne uprawnienia i doświadczenie w złomowaniu pojazdów. Firma oferuje usługi kasacji pojazdów wycofanych z eksploatacji zgodnie z ustawą o ich recyklingu – na miejscu pracownicy wystawiają również zaświadczenie o demontażu oraz unieważniają dokumenty (karty pojazdu, dowody i tablice rejestracyjne). Gwarantujemy, że złomowanie aut w naszym wykonaniu przebiega szybko i bezproblemowo.

Car-Gryf skupuje auta w Szczecinie według indywidualnej wyceny przeprowadzonej przez pracowników w punkcie w przypadku, gdy stanowią one wartość jako źródło pozyskania części zamiennych – wszystko odbywa się szybko i bez zbędnych formalności. Nasze przedsiębiorstwo oferuje możliwość transportu auta do punktu demontażu – transport z terenu Szczecina jest bezpłatny. Na miejscu klienci mogą również zaopatrzyć się w nowe lub używane części samochodowe, których ogromny wybór dostępny jest w asortymencie firmy.

Kasacja aut – gwarantujemy atrakcyjne ceny i minimum formalności!

Posiadasz stare auto, które nie nadaje się do dalszej eksploatacji? A może jesteś właścicielem powypadkowego samochodu, który chcesz zezłomować? Najszybciej i najtaniej zrobisz to w Car-Gryf. Złomowanie samochodu nie wymaga wielu formalności. Od czego zacząć? W pierwszej kolejności warto skontaktować się z naszym działem obsługi klienta – możesz to zrobić, dzwoniąc pod numer 690-209-209 lub za pośrednictwem dostępnego na stronie internetowej formularza kontaktowego. Podaj nam swoje dane i krótko opisz, o jaki pojazd chodzi – nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na pytania i dokonają darmowej wyceny usługi.

Jednym z atutów naszej oferty jest możliwość przetransportowania pojazdu do punktu demontażu z miejsca, w którym obecnie się znajduje. Warto również pamiętać o dokumentach, które są niezbędne podczas złomowaniu – dowodzie osobistym właściciela oraz dokumentach auta, czyli karcie pojazdu i ważnym dowodzie rejestracyjnym. W przypadku, gdy występuje współwłaściciel, należy przedstawić stosowne upoważnienie – podobnie w sytuacji, gdy auto zarejestrowane na firmę (niezbędne są dokumenty firmy). W Car-Gryf możliwa jest również autokasacja bez dowodu rejestracyjnego – w takiej sytuacji należy przedstawić kserokopię dokumentu lub zaświadczenie z właściwego urzędu komunikacji.

Car-Gryf w Szczecinie – fachowa obsługa i bezpłatna wycena

Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Posiadamy niezbędne licencję i upoważnienia do kasacji i demontażu pojazdów, dzięki czemu możesz być pewien, że kasacja pojazdów przebiega szybko, profesjonalnie i przy minimum formalności. Oferujemy transport niesprawnego pojazdu, skup na korzystnych warunkach oraz darmową wycenę przeprowadzoną przez wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy dostępni dla naszych klientów przez 24 godziny na dobę – nie musisz martwić się brakiem czasu, ponieważ czekamy na Ciebie przez 7 dni w tygodniu!