Złomowanie aut Słubice to oferta, obok której nie możesz przejść obojętnie. Jeśli chcesz pozbyć się wraku, już teraz skorzystaj z auto szrotu! Posiadasz zniszczony, powypadkowy pojazd, który jedynie zalega na Twoim podjeździe lub zajmuje miejsce w garażu? Zapraszamy do nas, nie tylko zezłomujemy auto, ale przy tym odpowiednio Ci za to zapłacimy! Samo złomowanie samochodu nie ma ceny, jest to usługa darmowa!

Złomowanie i kasacja aut Słubice
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Skorzystaj z oferty cenionego na rynku auto szrotu w Słubicach. Car-Gryf to miejsce, obok którego nie możesz przejść obojętnie, jeśli masz samochód, który powinien zostać zezłomowany. Działamy na rynku od lat, jesteśmy godną zaufania firmą, która gwarantuje odpowiednią zapłatę za każdy zezłomowany pojazd. Co więcej, oferujemy darmowy transport samochodu z Twojej posesji do naszego auto szrotu w Słubicach!

złomowanie aut Słubice

Skorzystaj z profesjonalnej oferty

Kontakt telefoniczny

Masz kilka pytań dotyczących sposobu złomowania auta? Może chciałbyś wiedzieć ile to trwa i kosztuje? Jeśli masz pewne wątpliwości dotyczące naszej przyszłej współpracy, także liczymy na kontakt. Zadzwoń pod numer 690-209-209, a możesz mieć pewność, że dowiesz się wszystkiego, o co zapytasz. Nasi pracownicy rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości.

Szybka weryfikacja pojazdu

Auto zostanie zezłomowane, ale to nie oznacza, że nie musimy sprawdzić historii i wszelkich dokumentów dotyczących auta. Pamiętaj więc, aby wszystko przygotować, zanim się z nami spotkasz. Przyspieszysz wtedy weryfikację, a także całą współpracę. Jeśli nie wiesz, jakich dokładnie dokumentów oczekujemy, zadzwoń do nas!

Kupno samochodu

Najprzyjemniejsza część dla obydwu stron współpracy. My odbieramy od Ciebie samochód i złomujemy go, a Ty nie tylko pozbywasz się pojazdu ze swojej posesji, ale przy tym otrzymujesz gotówkę. Wszystko zależy od tego, ile waży wrak pojazdu. Pamiętaj, że płacimy za każdy kilogram!

Postaw na firmę Car-Gryf, ponieważ:

  • złomowanie auta jest darmowe,
  • otrzymujesz gotówkę za każdy kilogram wraku,
  • transport niesprawnego auta jest darmowy,
  • formalności ograniczyliśmy do minimum,
  • możesz skorzystać z naszych usług przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Złomowanie aut w Słubicach z pomocą Car-Gryf

Stawiając na nasz auto szrot, masz pewność, że wszystko przebiegnie pomyślnie. Kasacja samochodów trwa krótką chwilę. W jeden dzień załatwimy wszystkie formalności, oddasz nam auto, a my wypłacimy Ci odpowiednią ilość gotówki. Dlaczego złomowanie aut w Słubicach jest tak ważne? Z kilku powodów. Przede wszystkim zwalniasz miejsce w garażu lub na podjeździe, a ponadto nie stwarzasz zagrożenia dla innych uczestników ruchu. Co więcej, dbasz tym samym o ekologię i środowisko. Gdyby tego było mało, to jeszcze otrzymujesz za to wszystko odpowiednią zapłatę. Złomowanie samochodów w Słubicach to nie wszystko. Jeśli chcesz, odkupimy od Ciebie używany pojazd w każdym stanie!

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Możesz się do nas zgłosić z każdym pojazdem. Dla nas nie ma znaczenia jego stan techniczny czy wizulany – w końcu idzie przecież na złom! Co więcej, nie musisz się martwić rodzajem samochodu. W Słubicach przyjmiemy od Ciebie osobówkę, ale również ciężarówkę czy stary autobus.
Dlaczego złomowanie aut jest tak ważne?
Przede wszystkim dbasz o środowisko naturalne i pozbywasz się auta, które stwarza zagrożenie w ruchu, jeśli stoi na podjeździe. Przy tym zwalniasz miejsce w garażu, a za samo zezłomowanie otrzymujesz gotówkę. To główne powody, dla których złomowanie aut jest ważne.
Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?
Po zezłomowaniu otrzymasz od nas stosowne zaświadczenie. Musisz ten dokument przedstawić w wydziale komunikacji w Twoim mieście. Wtedy możliwe jest wyrejestrowanie danego samochodu.


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta