Car-Gryf to firma z siedzibą w Szczecinie specjalizująca się w złomowaniu i kasacji pojazdów, w tym również aut ciężarowych. Do naszego punktu trafiają samochody różnych marek, które z wielu powodów nie nadają się do dalszej eksploatacji w ruchu drogowym. Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje również sprzedaż części samochodowych oraz skup aut – od pojazdów osobowych i terenowych, poprzez samochody sportowe i luksusowe aż po pojazdy ciężarowe i dostawcze. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do niedzieli przez 24 godziny na dobę!

Złomowanie i kasacja aut ciężarowych
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Kasacja samochodów ciężarowych – Car-Gryf – indywidualne podejście i dojazd do klienta

Car-Gryf w Szczecinie to licencjonowana Stacja Demontażu Pojazdów umieszczona na liście Wojewody Zachodniopomorskiego pod numerem 13 – oznacza to, że dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym i wykwalifikowanym zespołem pracowników, dzięki czemu możemy oferować złomowanie aut ciężarowych zgodnie z przepisami. Naszym ogromnym atutem jest indywidualne podejście do klienta – oferujemy transport niesprawnego pojazdu do stacji demontażu, korzystną wycenę oraz załatwienie wszystkich formalności na miejscu – nie tylko złomujemy pojazdy, ale również wystawiamy zaświadczenia o demontażu, unieważniamy dowody rejestracyjne, tablice oraz karty pojazdu.

Każdy z klientów może spodziewać się profesjonalnej wyceny i fachowej porady ze strony naszych pracowników. Cały proces wyrejestrowania oraz zezłomowania przebiega zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi – w praktyce oznacza to nie tylko pozbycie się problemu niesprawnego auta, ale również możliwość uzyskania dodatkowych środków pieniężnych. Nie musisz martwić się transportem, procedurami i formalnościami – fachowcy pracujący w Car-Gryf zrobią wszystko za Ciebie! Kasacja aut ciężarowych w naszym wykonaniu przebiega zawsze sprawnie i profesjonalnie.

zezłomowane auta

Skup samochodów ciężarowych i sprzedaż części

Oferta Car-Gryf obejmuje nie tylko kasację i złomowanie aut ciężarowych, ale również ich skup i sprzedaż części ze zdemontowanych pojazdów. Każdego roku rośnie zapotrzebowanie na elementy wyposażenia samochodów dostawczych i ciężarowych, dlatego bardzo chętnie skupujemy tego typu pojazdy, oferując ich właścicielom atrakcyjne ceny i korzystne umowy kupna-sprzedaży.

Warto pamiętać o niezbędnych podczas zawierania transakcji dokumentach – dowodzie osobistym i zgodach współwłaściciela, karcie pojazdu, dowodzie rejestracyjnym oraz w przypadku działalności gospodarczej o dokumentach firmowych (wpis do ewidencji lub KRS). Istnieje również możliwość złomowania pojazdów nieposiadających dowodu rejestracyjnego – w takiej sytuacji należy przedstawić jego kserokopię lub zaświadczenie z właściwego wydziału komunikacji.

Formularz zgłoszeniowy