Car-Gryf z siedzibą w Szczecinie to firma specjalizująca się w skupowaniu aut wszystkich marek z terenu całego kraju. Oferujemy również skup floty samochodów. Konkurencyjne firmy często odrzucają takie transakcje już na wstępie – u nas możesz sprzedać, zdemontować lub poddać kasacji każdy pojazd, niezależnie od jego wielkości, zużycia czy stanu technicznego. Jesteśmy dostępni dla klientów przez całą dobę 7 dni w tygodniu! Nie czekaj i napisz do nas już dziś!

Skup aut firmowych
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Indywidualne podejście, minimum formalności i szybka wypłata!

Nasz skup aut firmowych dba o zadowolenie i satysfakcję klientów, dlatego oferujemy im umowę na korzystnych warunkach oraz szybką wypłatę gotówki za pozostawione u nas auto. Cały proces przebiega szybko i bez zbędnych formalności! W pierwszej kolejności zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 690-209-209 lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie – taka forma kontaktu umożliwia wstępną wycenę pojazdu jeszcze zanim pojawi się on na naszym parkingu.

Nie musisz martwić się też transportem niesprawnych aut – nasi pracownicy wszystkim się zajmą! Na miejscu dokonają również profesjonalnej i rzetelnej wyceny na podstawie jego danych technicznych i stanu zużycia poszczególnych aut- w przypadku sprawnych podzespołów umożliwiających pozyskanie części wymiennych możesz spodziewać się atrakcyjnej kwoty wykupu. Należy jednak pamiętać o dokumentach, które są niezbędne podczas zawierania umowy kupna-sprzedaży, czyli dowodzie osobistymi właściciela oraz dowodzie rejestracyjnym i karcie pojazdu.

złomowisko samochodów

Skupujemy pojazdy z terenu całego kraju – nie musisz martwić o transport!

Skup floty samochodów Car-Gryf w Szczecinie to również licencjonowana stacja demontażu pojazdów wpisana do rejestru przez Wojewodę Zachodniopomorskiego. Co to oznacza dla klientów? W każdej z tego typu placówek zezłomujesz niesprawny pojazd i otrzymasz stosowne zaświadczenie o złomowaniu, które niezbędne jest podczas jego wyrejestrowania w odpowiednim Wydziale Komunikacji. W naszym oddziale załatwimy wszystkie formalności i wypłacimy należność natychmiast po sfinalizowaniu transakcji.

Już nie musisz martwić się wysłużonym autem flotowym, które ciężko jest sprzedać – w Car-Gryf nie tylko pozbędziesz się problemu, ale również uzyskasz dodatkowe środki finansowe, które przeznaczysz na zakup nowych pojazdów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w każdy dzień tygodnia przez 24 godziny na dobę! W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!

Formularz zgłoszeniowy