Skup samochodów ciężarowych Car-Gryf w Szczecinie to placówka specjalizująca się w skupowaniu pojazdów wszystkich marek z terenu całego kraju. Interesują nas auta w każdym stanie – używane, uszkodzone, stłuczone, powypadkowe oraz takie, które zupełnie nie nadają się do dalszej eksploatacji w ruchu drogowym. Na miejscu załatwisz wszystkie formalności, dostaniesz zaświadczenie o złomowaniu pojazdu i uzyskasz atrakcyjną cenę wykupu z natychmiastową płatnością zaraz po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Brzmi świetnie? Sprawdź sam!

Skup samochodów ciężarowych
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 519-84-24-34

Gwarantujemy indywidualne podejście i gotówkę ,,od ręki”!

Jesteś posiadaczem niesprawnego auta, które zajmuje miejsce w Twoim garażu? A może myślisz o wymianie floty samochodów ciężarowych i nie wiesz co zrobić ze starymi i uszkodzonymi maszynami? W Car-Gryf pomożemy Ci pozbyć się problemu i uzyskać dodatkowe środki finansowe na dowolny cel. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem obsługi klienta, co pozwoli na wstępną wycenę posiadanego pojazdu. Możesz to zrobić na dwa sposoby – dzwoniąc pod numer 690-209-209 lub wypełniając formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej.

Nasz skup samochodów ciężarowych oferuje profesjonalną obsługę. Cała procedura jest szybka i prosta! Kolejnym krokiem jest transport auta do naszego oddziału, którym zajmują się nasi pracownicy. Na miejscu pojazd zostaje poddany szczegółowym oględzinom i profesjonalnej wycenie, której finalny efekt zależy od marki i modelu pojazdu oraz jego stanu technicznego. Po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży otrzymujesz pieniądze w gotówce lub w formie przelewu na wskazany w umowie numer rachunku bankowego.

wrak samochodu ciężarowego

Najwyższe ceny wykupu i minimum formalności!

W Car-Gryf dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego oferujemy wysokie ceny wykupu oraz minimum formalności. Działamy na podstawie licencji wydanej przez Wojewodę Zachodniopomorskiego, która upoważnia nas do wystawiania zaświadczeń o demontażu i złomowaniu pojazdów – dzięki temu nie musisz martwić się bieganiem po urzędach i załatwianiem zbędnych formalności. Zrobimy to za Ciebie!

Oferowany przez nas skup samochodów ciężarowych stanowi obopólną korzyść – nasi klienci otrzymują atrakcyjną kwotę w gotówce, a auto w wielu przypadkach staje się źródłem części zamiennych i daje drugie życie innych pojazdom. Cały proces przebiega szybko i sprawnie a nasi pracownicy dbają o to, by każdy klient wyszedł z oddziału usatysfakcjonowany przebiegiem transakcji. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, to czekamy na Ciebie codziennie przez całą dobę!

Formularz zgłoszeniowy