Skup samochodów ciężarowych Car-Gryf w Szczecinie to placówka specjalizująca się w skupowaniu pojazdów wszystkich marek z terenu całego kraju. Interesują nas auta w każdym stanie – używane, uszkodzone, stłuczone, powypadkowe oraz takie, które zupełnie nie nadają się do dalszej eksploatacji w ruchu drogowym. Na miejscu załatwisz wszystkie formalności, dostaniesz zaświadczenie o złomowaniu pojazdu i uzyskasz atrakcyjną cenę wykupu z natychmiastową płatnością zaraz po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Brzmi świetnie? Sprawdź sam!

Skup samochodów ciężarowych
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Gwarantujemy indywidualne podejście i gotówkę ,,od ręki”!

Jesteś posiadaczem niesprawnego auta, które zajmuje miejsce w Twoim garażu? A może myślisz o wymianie floty samochodów ciężarowych i nie wiesz co zrobić ze starymi i uszkodzonymi maszynami? W Car-Gryf pomożemy Ci pozbyć się problemu i uzyskać dodatkowe środki finansowe na dowolny cel. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem obsługi klienta, co pozwoli na wstępną wycenę posiadanego pojazdu. Możesz to zrobić na dwa sposoby – dzwoniąc pod numer 690-209-209 lub wypełniając formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej.

Nasz skup samochodów ciężarowych oferuje profesjonalną obsługę. Cała procedura jest szybka i prosta! Kolejnym krokiem jest transport auta do naszego oddziału, którym zajmują się nasi pracownicy. Na miejscu pojazd zostaje poddany szczegółowym oględzinom i profesjonalnej wycenie, której finalny efekt zależy od marki i modelu pojazdu oraz jego stanu technicznego. Po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży otrzymujesz pieniądze w gotówce lub w formie przelewu na wskazany w umowie numer rachunku bankowego.

wrak samochodu ciężarowego

Najwyższe ceny wykupu i minimum formalności!

W Car-Gryf dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego oferujemy wysokie ceny wykupu oraz minimum formalności. Działamy na podstawie licencji wydanej przez Wojewodę Zachodniopomorskiego, która upoważnia nas do wystawiania zaświadczeń o demontażu i złomowaniu pojazdów – dzięki temu nie musisz martwić się bieganiem po urzędach i załatwianiem zbędnych formalności. Zrobimy to za Ciebie!

Oferowany przez nas skup samochodów ciężarowych stanowi obopólną korzyść – nasi klienci otrzymują atrakcyjną kwotę w gotówce, a auto w wielu przypadkach staje się źródłem części zamiennych i daje drugie życie innych pojazdom. Cały proces przebiega szybko i sprawnie a nasi pracownicy dbają o to, by każdy klient wyszedł z oddziału usatysfakcjonowany przebiegiem transakcji. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, to czekamy na Ciebie codziennie przez całą dobę!

FAQ

Jakie auta skupujemy?
W skupie aut ciężarowych w Szczecinie zajmujemy się skupowaniem pojazdów różnych marek. Bierzemy pod uwagę samochody w każdym stanie. Mogą być to samochody używane, uszkodzone, stłuczone, powypadkowe. Nie odmówimy również sprzedaży pojazdu, który kompletnie nie nadaje się do dalszego użytkowania w ruchu drogowym.
Jak wyceniacie samochody?
Wstępna wycena samochodów ma miejsce już poprzez rozmowę telefoniczną. Staramy się wtedy mniej więcej oszacować wartość samochodu. Jednakże docelowa kwota ustalana jest po dokonaniu rzeczywistych oględzin auta oraz weryfikacji dokumentów. To na podstawie rocznika, modelu oraz stanu technicznego pojazdu ustalona jest końcowa cena, którą jesteśmy w stanie dać za samochód.
Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?
Proces wyceny oraz sprzedaży w skupie aut ciężarowych trwa bardzo szybko, a także sprawnie. Nasi pracownicy dbają o to, aby klient wyszedł z naszego punktu zadowolony. Szybkość, która cechuje nasz skup aut ciężarowych, nie ma najmniejszego wpływu na negatywną jakość realizacji usług związanych z odkupem przez nas auta od klienta.

Formularz zgłoszeniowy