Jesteś w posiadaniu zabytkowego pojazdu i chcesz się go pozbyć? Zależy Ci na szybkiej i bezproblemowej transakcji? Car-Gryf to doskonałe miejsce, w którym znajdziesz idealne rozwiązanie. Oferujemy profesjonalny skup starych aut zarówno na terenie Szczecina, jak i całego województwa zachodniopomorskiego. Odkupujemy pojazdy wszelkich marek oraz w każdym stanie technicznym. Nawet jeśli samochód z PRL nie został przez Ciebie do końca odrestaurowany, to my go kupimy! Gwarantujemy korzystne warunki, gotówkę do ręki i minimum formalności. Sprawdź także pozostały zakres świadczonych przez nas usług.

Skup aut zabytkowych
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Chcesz szybko i za gotówkę sprzedać stare auto? Postaw na skup aut zabytkowych od Car-Gryf!

Stare, zabytkowe auto to bardzo często ogrom włożonej przez Ciebie pracy, pasji i lata poświęceń. W momencie sprzedaży chcesz by pojazd trafił w dobre ręce. Car-Gryf to firma, która zajmuje się skupem zabytkowych aut od wielu lat. Interesują nas zarówno samochody osobowe, dostawcze, w pełni odrestaurowane, jak i takie, przy których prace stanęły w miejscu. Oferujemy najkorzystniejsze warunki zarówno w odniesieniu do kwoty (od 300 do 200 000 zł), jak i samego procesu skupu. Nie stosujemy zbędnych formalności i długiego czasu finalizacji. W Car-Gryf wszystko odbywa się szybko i bezproblemowo.

Procedura związana ze skupem aut zabytkowych ograniczona została do 3 etapów. Pierwszy z nich to oczywiście kontakt z naszą firmą. Jeśli zależy Ci na czasie, to wybierz kontakt telefoniczny, jeśli chcesz zorientować się w proponowanej cenie wystarczy, że wyślesz do nas maila lub zapytanie poprzez formularz. Po ustaleniu wstępnej wyceny na wskazane przez właściciela pojazdu miejsce przyjedzie nasz pracownik, który dokona oględzin pojazdu i weryfikacji dokumentacji. Finalizacja następuje po określeniu ostatecznej kwoty i podpisaniu dokumentów. Gotówkę wypłacamy od razu do ręki właściciela.

złomowisko aut

Skup aut zabytkowych Car-Gryf – Kompleksowe usługi dla każdego!

Car-Gryf z siedzibą w Szczecinie to nie tylko skup aut zabytkowych, luksusowych, ciężarowych czy firmowych. Nasza firma od wielu lat oferuje również usługę kasacji pojazdów wycofanych z eksploatacji oraz sprzedaż części zamiennych. Na naszym ogromnym placu oraz w magazynie mieści się pokaźna liczba części zarówno fabrycznie nowych, jak i starannie wyselekcjonowanych z odkupionych aut. Na używane silniki i skrzynie biegów dajemy 3-miesięczną gwarancję, a pozostałe części używane objęte są trzydniowym okresem próbnym. Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać współpracując z Car-Gryf!

Formularz zgłoszeniowy