W firmie Car-Gryf specjalizujemy się głównie w skupowaniu pojazdów w różnym stanie, w tym również maszyn służących do przewozu pasażerów. Kupimy od Ciebie autobus, który nie nadaje się do dalszej eksploatacji w ruchu drogowym – interesują nas auta zadbane, powypadkowe, zabytkowe, a nawet niesprawne. W przypadku tych ostatnich zapewniamy również transport, który na terenie Szczecina i okolic jest całkowicie bezpłatny. Gwarantujemy szybką i profesjonalną wycenę oraz minimum formalności. Oferowany przez nas skup autobusów z pewnością usatysfakcjonuje każdego wymagającego klienta.

Skup autobusów
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Indywidualne podejście do klienta i minimum formalności!

Nasz skup autobusów w Szczecinie to miejsce w którym szybko i bez zbędnych formalności pozbędziesz się każdego pojazdu, w tym niesprawnych autobusów i autokarów. Cała procedura jest niezwykle prosta! W pierwszej kolejności zachęcamy naszych klientów do kontaktu z biurem obsługi – możesz to zrobić, dzwoniąc pod numer 690-209-209 lub wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej. Po dokonaniu darmowej wyceny wstępnej i zamówieniu ewentualnego transportu wystarczy, że pojawisz się w oddziale, a nasi pracownicy dopełnią wszelkich formalności.

Podczas podpisania umowy kupna-sprzedaży będziesz potrzebował kompletu ważnych dokumentów – dowodu osobistego, karty pojazdu oraz dowodu rejestracyjnego. Car-Gryf to licencjonowana stacja demontażu, dlatego nie musisz martwić się formalnościami – na miejscu uzyskasz stosowne zaświadczenie o złomowaniu oraz bezpośrednio po sfinalizowaniu transakcji otrzymasz zapłatę w formie gotówkowej lub jako przelew na wskazany w umowie numer konta bankowego.

wrak autobusu

Darmowa wycena i gotówka do ręki – przez 24 godziny na dobę!

Car-Gryf to miejsce przyjazne klientom, w którym spotkasz wykwalifikowanych pracowników, którzy chętnie odpowiedzą na pytania i rzetelnie wycenią posiadane przez Ciebie auto. Staramy się, aby nasi klienci nie musieli tracić czasu na niepotrzebne załatwianie formalności i stanie w kolejkach – większość procedur wykonujemy sami w oddziale! Działamy zgodnie z licencją wydaną przez Wojewodę Zachodniopomorskiego – każda transakcja przebiega zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi. Nasi pracownicy są upoważnieni do wystawiania zaświadczeń o złomowaniu, które są niezbędne podczas wyrejestrowania auta w Wydziale Komunikacji.

W Car-Gryf specjalizujemy się w złomowaniu i kasacji samochodów nie nadających się do dalszej eksploatacji oraz dystrybucją części samochodowych. Zapewniamy szybki i bezproblemowy skup autobusów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i korzystne warunki wykupu – u nas nie musisz czekać na gotówkę, ponieważ otrzymujesz ją zaraz po sfinalizowaniu transakcji. Czekamy na Ciebie przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu!

Formularz zgłoszeniowy