W Car-Gryf szybko i bez zbędnych formalności zezłomujesz niesprawny i nienadający się do dalszej eksploatacji pojazd – nie tylko pozbędziesz się problemu, ale również otrzymasz dodatkowe środki finansowe na dowolny cel. Cena za złomowanie pojazdów zależy od wielu czynników – w głównej mierze od stanu technicznego pojazdu. W przypadku aut, które posiadają sprawne podzespoły, możesz spodziewać się różnych kwot – indywidualnej wyceny dokonują nasi wykwalifikowani pracownicy – nasz cennik jest bardzo elastyczny. Zapraszamy do naszego oddziału – czekamy na Ciebie przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu!

Cennik – złomowanie i kasacja
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Złomowanie i kasacja pojazdów – cennik

Jesteśmy licencjonowaną stacją demontażu, dlatego kasacja aut odbywa się zgodnie ustawą o recyklingu pojazdów – w naszym oddziale w myśl art. 24 możesz bezpłatnie zezłomować każdy pojazd. Nasi pracownicy wystawiają również zaświadczenia o demontażu i unieważniają dowody rejestracyjne, karty pojazdu oraz tablice rejestracyjne. Zajmujemy się również transportem auta do stacji demontażu – w przypadku pojazdów z terenu Szczecina zrobimy to bezpłatnie. Zarówno w przypadku złomowania, jak i kasacji wyceny dokonują nasi pracownicy – skupujemy auta w sytuacji, gdy stanowią one wartość jako źródło pozyskania części zamiennych. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz najlepsze ceny!

Formularz darmowej wyceny auta

  Uprzejmie prosimy o dokonanie opisu pojazdu. Powinien być on zgodny z rzeczywistością oraz w miarę możliwości jak najbardziej szczegółowy. Tylko i wyłącznie na podstawie dokładnych i prawdziwych informacji będziemy mogli dokonać rzetelnej i trafnej wyceny online, która nie będzie różniła się od tej, którą podamy Państwu po oględzinach auta. Dlatego prosimy o profesjonalne podejście do tematu.

  Pola, które zostały oznaczone gwiazdką, muszą zostać wypełnione obligatoryjnie. Pozostałe są opcjonalne, jednak prosimy mieć na uwadze, że im więcej informacji, tym lepiej.

  Dane kontaktowe  Dane pojazdu
  Zdjęcia

  Oczekiwana cena sprzedaży

  Podanie oczekiwanej ceny auta jest obowiązkowe. Uprzejmie prosimy, aby podeszli państwo do tej kwestii w sposób rozsądny i celowo nie zawyżali wartości pojazdu. Z naszej strony mogą Państwo liczyć na rzetelną wycenę, która jest zgodna z rzeczywistym stanem auta, dlatego w przypadku podania przez Państwa zawyżonej kwoty i tak będziemy zmuszeni, aby zaproponować niższą wartość, która naszym zdaniem będzie adekwatna. Dlatego, aby uniknąć nieporozumień i możliwości nieuzyskania porozumienia w tej kwestii, prosimy o podanie faktycznej ceny, która będzie dla Państwa akceptowalna i zgodna z rzeczywistym stanem auta. Takie podejście często jest równoznaczne z akceptacją ceny przez nas od razu, bez jakichkolwiek negocjacji.


  Opis pojazdu


  Pole opis pojazdu jest przeznaczone do wypisania najważniejszych informacji na temat wycenianego auta. Do istotnych kwestii, które powinny się tu znaleźć, należą między innymi:

  • dokładna historia pojazdu (m.in. historia napraw i ich liczba, liczba właścicieli),

  • naprawy blacharskie i lakiernicze, które były wykonywane do tej pory,

  • usterki pojazdu oraz konieczne do wykonania naprawy,

  • uszkodzenia i wady na karoserii oraz innych elementów wizualnych zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzu pojazdu,

  • dodatkowe wyposażenie auta (elementy, o których nie zostało napisane wyżej),

  • data upływu terminu ważności badania technicznego pojazdu oraz ubezpieczenia OC,

  • inne kwestie, które mogą mieć wpływ na ostateczną wartość auta.