Skup samochodów – skupujemy wszystkie marki samochodów z terenu całego kraju

W Car-Gryf Szczecin oferujemy skup aut wszystkich marek i modeli – jesteśmy dostępni dla naszych klientów przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteś posiadaczem niesprawnego auta, które nie nadaje się do dalszej eksploatacji? A może posiadasz uszkodzony lub powypadkowy samochód, który stanowi dla Ciebie nie lada problem?

Zadzwoń: tel. 690-209-209

Skupujemy pojazdy wszystkich marek.

Formularz zgłoszeniowy

Skupujemy auta osobowe za gotówkę – szybko i bez zbędnych formalności

W Car-Gryf nie tylko sprawimy, że pozbędziesz się problemu, ale również damy Ci możliwość uzyskania dodatkowych środków finansowych, które przeznaczysz na dowolny cel.

Interesują nas pojazdy w każdym stanie: sprawne i nie nadające się do jazdy, stare i nowe, całe i powypadkowe, tanie i drogie. Gwarantujemy własny transport (bezpłatny na terenie Szczecina) oraz załatwienie wszelkich formalności na miejscu w oddziale.

Skup pojazdów w Szczecinie to oddział, w którym możesz sprzedać niepotrzebny samochód za gotówkę – bez czekania w kolejkach, załatwiania mnóstwa formalności i wielu wizyt w podobnych placówkach. Skupujemy auta osobowe wszystkich marek i w różnym stanie technicznym – wyceny konkretnego pojazdu dokonują nasi wykwalifikowani pracownicy obecni w oddziale.

skup aut

Cena, jaką możesz uzyskać w przypadku sprzedaży auta osobowego waha się od 300 do nawet 200 tysięcy złotych i jest zależna od modelu, rocznika i stanu technicznego pojazdu. Nie musisz martwić się formalnościami – na miejscu sporządzimy stosowną umowę kupna-sprzedaży i wystawimy zaświadczenie o demontażu. Finalizując umowę, otrzymujesz pieniądze do ręki lub na wskazany w umowie numer rachunku bankowego. W przypadku niesprawnych aut zajmujemy się również ich transportem do punktu demontażu – pojazdy z terenu Szczecina transportujemy całkowicie bezpłatnie. W Car-Gryf oferujemy nie tylko skup używanych samochodów osobowych, ale również pojazdów powypadkowych oraz luksusowych.

Najlepsza oferta na rynku – skupujemy również auta flotowe, busy i samochody dostawcze

Obsługujemy nie tylko Szczecin i okolice – działamy na terenie całego kraju starając się dopasować do oczekiwań i wymagań naszych klientów – z tego powodu jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę. Jak wygląda procedura kupna-sprzedaży w naszym oddziale w Szczecinie? W pierwszej kolejności zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi za pośrednictwem dostępnego na naszej stronie internetowej formularza lub pod numerem 690-209-209. Taka forma kontaktu daje nam możliwość wstępnej wyceny pojazdu jeszcze zanim pojawi się on w naszym punkcie. Należy w tym miejscu zaznaczyć, że wycena jest bezpłatna – jest to jedynie forma informacji i podstawa do dalszej współpracy z naszą firmą. Kolejnym krokiem jest transport auta do stacji demontażu – w sytuacji, gdy samochód jest niesprawny wystarczy nas o tym powiadomić. Nasi pracownicy najszybciej jak się da przetransportują pojazd do oddziału – w przypadku Szczecina i okolic nie pobieramy żadnych opłat. Na miejscu wykwalifikowany personel dokona dokładnych oględzin pojazdu i na tej podstawie zaproponuje konkretną ofertę wykupu. Podpisanie umowy kupna-sprzedaży wymaga ważnych dokumentów właściciela (dowód osobisty oraz upoważnienia współwłaściciela) oraz auta (karta pojazdu, dowód rejestracyjny). Po sfinalizowaniu transakcji przekażemy środki pieniężne w gotówce lub jako przelew na wskazane konto bankowe. To proste!

Nie wiesz co zrobić z powypadkowym autem ciężarowym? Chcesz pozbyć się pojazdów flotowych z dużym przebiegiem? Nie zwlekaj i odwiedź oddział Car-Gryf!

Jako jedni z niewielu skupujemy również auta firmowe i flotowe na bardzo korzystnych warunkach – również w tym przypadku oferujemy transport oraz atrakcyjne ceny wykupu. Coraz częściej spotykamy się również z zapytaniami o sprzedaż pojazdów dostawczych i ciężarowych – samochody tego typu są źródłem wielu pożądanych na rynku części wymiennych, dlatego nasi klienci z pewnością będą usatysfakcjonowani ich ofertą ich wykupu przez naszą firmę. Sprzedaż konkretnego modelu i typu pojazdu to kwestia bardzo indywidualna – nasi pracownicy każdy przypadek analizują w oparciu o posiadane doświadczenie oraz znajomość rynku motoryzacyjnego. Nie mniej jednak nasi klienci mogą być pewni, że otrzymają fachową wycenę, korzystną umowę kupna-sprzedaży oraz profesjonalną obsługę o każdej porze dnia i nocy. Zapraszamy!