Skup samochodów – skupujemy wszystkie marki samochodów z terenu województwa zachodniopomorskiego i okolic

W auto skup Car-Gryf Szczecin oferujemy skup aut wszystkich marek i modeli – jesteśmy dostępni dla naszych klientów przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteś posiadaczem niesprawnego auta, które nie nadaje się do dalszej eksploatacji? A może posiadasz uszkodzony lub powypadkowy samochód, który stanowi dla Ciebie nie lada problem?

Skup samochodów Szczecin i okolice
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Skupujemy pojazdy wszystkich marek.

Formularz zgłoszeniowy

  Skupujemy auta osobowe za gotówkę w Szczecinie – szybko i bez zbędnych formalności

  W Car-Gryf nie tylko sprawimy, że pozbędziesz się problemu, ale również damy Ci możliwość uzyskania dodatkowych środków finansowych, które przeznaczysz na dowolny cel.

  Interesują nas pojazdy w każdym stanie: sprawne i nie nadające się do jazdy, stare i nowe, całe i powypadkowe, tanie i drogie. Gwarantujemy własny transport (bezpłatny na terenie Szczecina) oraz załatwienie wszelkich formalności na miejscu w oddziale.

  Auto skup Car-Gryf to oddział, w którym możesz sprzedać niepotrzebny samochód za gotówkę – bez czekania w kolejkach, załatwiania mnóstwa formalności i wielu wizyt w podobnych placówkach. Skupujemy auta osobowe wszystkich marek i w różnym stanie technicznym – wyceny konkretnego pojazdu dokonują nasi wykwalifikowani pracownicy obecni w oddziale.

  skup aut Szczecin - Autoskup Car-Gryf

  Cena, jaką możesz uzyskać w przypadku sprzedaży auta osobowego waha się od 300 do nawet 200 tysięcy złotych i jest zależna od modelu, rocznika i stanu technicznego pojazdu. Nie musisz martwić się formalnościami – na miejscu sporządzimy stosowną umowę kupna-sprzedaży i wystawimy zaświadczenie o demontażu. Finalizując umowę, otrzymujesz pieniądze do ręki lub na wskazany w umowie numer rachunku bankowego. W przypadku niesprawnych aut zajmujemy się również ich transportem do punktu demontażu – pojazdy z terenu Szczecina transportujemy całkowicie bezpłatnie. W Car-Gryf oferujemy nie tylko skup używanych samochodów osobowych, ale również pojazdów powypadkowych oraz luksusowych.

  Najlepsza oferta na rynku – skupujemy również auta flotowe, busy i samochody dostawcze

  Obsługujemy nie tylko Szczecin, ale również całe zachodniopomorskie województwo – z tego powodu jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę.

  Jak wygląda procedura kupna-sprzedaży w naszym oddziale w Szczecinie?

  W pierwszej kolejności zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi za pośrednictwem dostępnego na naszej stronie internetowej formularza lub pod numerem 690-209-209. Taka forma kontaktu daje nam możliwość wstępnej wyceny pojazdu jeszcze zanim pojawi się on w naszym punkcie. Należy w tym miejscu zaznaczyć, że wycena jest bezpłatna – jest to jedynie forma informacji i podstawa do dalszej współpracy z naszą firmą. Kolejnym krokiem jest transport auta do stacji demontażu – w sytuacji, gdy samochód jest niesprawny wystarczy nas o tym powiadomić. Nasi pracownicy najszybciej jak się da przetransportują pojazd do oddziału – w przypadku Szczecina i okolic nie pobieramy żadnych opłat. Na miejscu wykwalifikowany personel dokona dokładnych oględzin pojazdu i na tej podstawie zaproponuje konkretną ofertę wykupu. Podpisanie umowy kupna-sprzedaży wymaga ważnych dokumentów właściciela (dowód osobisty oraz upoważnienia współwłaściciela) oraz auta (karta pojazdu, dowód rejestracyjny). Po sfinalizowaniu transakcji przekażemy środki pieniężne w gotówce lub jako przelew na wskazane konto bankowe. Z Car-Gryf skup aut Szczecin to proste!

  Nie wiesz co zrobić z powypadkowym autem ciężarowym? Chcesz pozbyć się pojazdów flotowych z dużym przebiegiem? Nie zwlekaj i odwiedź auto skup Car-Gryf Szczecin!

  Jako jedni z niewielu skupujemy również auta firmowe i flotowe na bardzo korzystnych warunkach – również w tym przypadku oferujemy transport oraz atrakcyjne ceny wykupu. Coraz częściej spotykamy się również z zapytaniami o sprzedaż pojazdów dostawczych i ciężarowych – samochody tego typu są źródłem wielu pożądanych na rynku części wymiennych, dlatego nasi klienci z pewnością będą usatysfakcjonowani ich ofertą ich wykupu przez naszą firmę. Sprzedaż konkretnego modelu i typu pojazdu to kwestia bardzo indywidualna – nasi pracownicy każdy przypadek analizują w oparciu o posiadane doświadczenie oraz znajomość rynku motoryzacyjnego. Nie mniej jednak nasi klienci mogą być pewni, że otrzymają fachową wycenę, korzystną umowę kupna-sprzedaży oraz profesjonalną obsługę o każdej porze dnia i nocy. Zapraszamy Car-Gryf skup aut Szczecin!

  Skup samochodów w Szczecinie – minimum formalności, szybka realizacja

  W naszym skupie aut w Szczecinie uznajemy bezpieczeństwo naszych klientów za nasz absolutnie najwyższy cel, dlatego opracowaliśmy naszą ofertę w taki sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas każdej współpracy. Nasz skup samochodów używanych w Szczecinie jest z tego względu jednym z najpopularniejszych na rynku, który zasługuje na szczególne zainteresowanie najbardziej wymagających klientów. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, zezwolenia oraz upoważnienia, które uprawniają nas do wszystkich oferowanych przez nas usług. Ponadto nasze umowy są korzystnie sporządzone i pozbawione wszelkich niebezpiecznych zapisów, które mogą w efekcie zmniejszyć bezpieczeństwo naszych klientów. Zawsze standardowo wynagrodzenie z tytułu sprzedaży auta w naszym skupie pojazdów za gotówkę wypłacamy w formie gotówki do ręki w chwili podpisywania umowy, co wyróżnia naszą firmę na tle innych. Dla nas Twoje bezpieczeństwo jest nadrzędnym celem.

  Skupujemy wszystkie marki aut na terenie Szczecina i okolic

  Doskonale wiemy, jak wygląda prywatna sprzedaż pojazdu. Zajmuje bardzo dużo czasu, szczególnie w przypadku niezbyt popularnych aut, a także może wiązać się z dużymi niebezpieczeństwami podczas osobistych oględzin potencjalnie zainteresowanego kupca. Z reguły również sprzedaż auta jest bardzo stresująca. Często klienci zmieniają zdanie dopiero podczas podpisywania umowy, kiedy ma dojść do wypłaty gotówki starają się zaniżyć cenę aż poniżej granicy opłacalności. To jednak dalej nie wszystko. Prywatna i osobista sprzedaż auta może skończyć się w sądach, gdy nieuczciwy klient będzie po fakcie żądał zadośćuczynienia np. za zniszczony wskutek jego jazdy silnik. W naszym skupie aut w Szczecinie cała transakcja jest bezpieczna i zajmuje nie dłużej, niż jeden dzień roboczy. Ponadto nasi pracownicy równie przychylnym okiem patrzą na auta nieznanych firm, które jest bardzo ciężko sprzedać na rynku wtórnym, jak i na samochody popularne, lubiane i doskonale znane. Zapraszamy Car-Gryf skup aut Szczecin!

  Nie czekaj – zadzwoń i ustal z nami wszystkie szczegóły

  W naszym skupie samochodów używanych w Szczecinie zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów z branży, którzy mają wieloletnie doświadczenie i całą niezbędną wiedzę. Wszyscy przechodzą cykliczne szkolenia, mające na celu odświeżenie wiedzy, a także traktują klienta jako najważniejszą osobę w całym oddziale. Wszyscy chętnie pomogą i udzielą rzeczowych, wyczerpujących informacji na temat naszych usług, a także doradzą w dalszych krokach związanych np. z wyrejestrowaniem auta z ubezpieczenia. Dlatego już dziś zadzwoń do naszego skupu pojazdów za gotówkę i ustal dogodny termin swojej wizyty. Przekaż nam wszelkie informacje na temat sprzedawanego auta, w tym jego stan, markę, model oraz rocznik, a także ewentualne oczekiwania finansowe. Nasz pracownik po skompletowaniu wszystkich istotnych informacji wyznaczy optymalny termin osobistych oględzin bądź wyśle darmowy transport na terenie Szczecina i okolic.

  Gdzie działamy

  Zobacz w jakich miejscowościach firma Car-Gryf realizuje usługę skupu aut


  Województwo dolnośląskie

   Województwo kujawsko-pomorskie

    Województwo łódzkie

     Województwo małopolskie

      Województwo mazowieckie

       Województwo opolskie

        Województwo pomorskie

         Województwo warmińsko-mazurskie

          Województwo śląskie

           Województwo świętokrzyskie

            Województwo lubelskie

             FAQ

             Jakie samochody skupujecie w auto skupie Car-Gryf Auto Kurek
             Nie mamy wymagań odnośnie wieku, marki, modelu, gabarytów czy stanu nabywanych aut. Skupujemy zarówno samochody osobowe, jak i sportowe, terenowe, a nawet autobusy czy ciężarówki. Interesują nas auta sprawne, ale też uszkodzone oraz powypadkowe. Jeśli masz samochód na sprzedaż, skontaktuj się nami, a dokonamy indywidualnej wyceny. Zapraszamy Car-Gryf skup aut Szczecin.
             Jakie dokumenty są mi potrzebne aby sprzedać auto w Car-Gryf Auto Kurek?
             Aby podpisać z nami umowę kupna-sprzedaży, potrzebny jest ważny dowód osobisty właściciela, a w razie gdy pojazd ma współwłaściciela – upoważnienie od niego. Nasz skup samochodów, aby kupić od Ciebie auto, potrzebuje również jego dowodu rejestracyjnego oraz karty pojazdu. Wymogi te obowiązują również w przypadku samochodów przeznaczonych do kasacji.
             Ile pieniędzy otrzymam w skupie aut Car-Gryf Auto Kurek za moje auto?
             Wyceny auta zawsze dokonujemy indywidualnie i jest ona zależna od marki, modelu, wieku oraz stanu konkretnego samochodu. Przedział kwot, jakie może otrzymać klient, waha się od 300 do nawet 200 000 zł. Zapewniamy jednak, że nasza oferta jest bardzo konkurencyjna, i opuszczając nasz skup samochodów, z pewnością będziesz usatysfakcjonowany dokonaną transakcją. Zapraszamy Car-Gryf skup samochodów Szczecin.
             Czy skupujecie pojazdy po wypadku lub uszkodzone?
             Tak. Jesteśmy zainteresowani kupnem aut w różnym stanie – również powypadkowymi. Dysponujemy także własną licencjonowaną Stacją Demontażu Pojazdów znajdującą się na liście Wojewody Zachodniopomorskiego. W przypadku pojazdów przeznaczonych do zezłomowania wycena jest dokonywana indywidualnie i zależna od tego, czy w samochodzie znajdują się wartościowe i zdatne do użytku części zamienne.
             Jakie roczniki pojazdów skupujecie?
             Interesują nas auta z różnych roczników – chętnie kupujemy zarówno nowe samochody, jak i starsze modele. Oczywiście wiek auta jest jednym z czynników wpływających na wysokość kwoty, jaką za nie otrzymasz. Jeżeli masz samochód na sprzedaż i chcesz poznać szczegóły, skontaktuj się z nami – nasz skup aut za gotówkę chętnie przygotuje dla Ciebie wycenę. Zapraszamy Car-Gryf skup samochodów Szczecin.
             W jakiej formie wypłacamy pieniądze?
             Pieniądze wypłacamy w gotówce (tuż po dokonaniu transakcji) lub na wskazany przez Ciebie w umowie numer rachunku bankowego. Sam wybierasz, która forma będzie dla Ciebie bardziej dogodna. Sprzedając nam auto, nie musisz czekać na swoje pieniądze – otrzymasz je od ręki.
             Jak szybko można liczyć na sfinalizowanie transakcji?
             Nasz skup aut za gotówkę stawia przede wszystkim na szybką i sprawną obsługę klienta. Dbamy, aby wszystko przebiegało możliwie najbardziej bezproblemowo. U nas sprzedasz swój samochód bez czekania w kolejkach i konieczności załatwiania zbędnych formalności. Umowę sporządzamy na miejscu, od ręki wystawiamy również zaświadczenie o demontażu. Pieniądze możesz otrzymać od razu w gotówce lub na podany przez Ciebie numer konta.

             Chcesz szybko i bezproblemowo pozbyć się samochodu? Car-Gryf skup aut Szczecin – Skontaktuj się z nami!

             Nasz skup samochodów stawia przede wszystkim na szybką i sprawną obsługę oraz zadowolenie klienta. Zależy Ci, aby bezproblemowo i w krótkim czasie pozbyć się samochodu? Nie masz czasu na wystawianie ogłoszeń, spotkania z potencjalnymi kupcami, dopełnianie zbędnych formalności? Skontaktuj się z nami – na pewno się dogadamy. Możesz sam dostarczyć do nas auto lub zlecić to nam. Skupujemy zarówno auta sprawne, jak i z uszkodzeniami, a także przeznaczone do kasacji (w sytuacji, gdy znajdują się w nich wartościowe części zamienne).

             Car-Gryf – skupujemy samochody po atrakcyjnych cenach

             Chcąc sprzedać swoje auto, z pewnością rozglądasz się za najbardziej atrakcyjną ofertą. Zapewniamy, że nasz skup aut za gotówkę wypada na tle konkurencji naprawdę doskonale. Wyceny dokonujemy uczciwie, rzetelnie i jest ona zawsze zgodna z rzeczywistą wartością otrzymanego produktu. Nie jesteś pewien, jak zabrać się za sprzedaż auta? Masz jakieś pytania, wątpliwości? Napisz lub zadzwoń do nas. Nasi pracownicy udzielą Ci wszystkich niezbędnych informacji.

             Car-Gryf – opinie – skup aut Szczecin

             Poznaj opinie naszych klientów i dowiedz się, dlaczego to właśnie w Car-Gryf powinieneś sprzedać swoje auto.

             Potrzebowałem szybkiej gotówki, a moje auto nie tylko miało już swoje lata, ale też kilka mankamentów, dlatego postanowiłam, że tym razem nie będę się bawił w sprzedaż na własną rękę, a po prostu skorzystam ze skupu aut. Postawiłem na firmę Car-Gryf i jestem bardzo zadowolony. Transakcja była szybka, a zaproponowana kwota mi odpowiadała.

             Adam

             W pełni polecam skup aut Car Gryf ze Szczecina. Nie tylko zaproponowali najlepszą cenę za moją Astrę, ale również zajęli się wszystkimi formalnościami w tempie błyskawicznym. Na drugi dzień od mojego telefonu już sprawa była załatwiona.

             Piotr

             Profesjonalna obsługa, uczciwa wycena auta i co najważniejsze gotówka od razu do ręki. Zdecydowałam się na usługi Car-Gryf i z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. To naprawdę porządny skup aut.

             Mikołaj

             Dane kontaktowe
             Stobno 17d
             72-002 Dołuje
             Skup aut - tel +48 690 209 209
             Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
             Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

             Copyright @ Car Gryf
             Grupa iCEA