Chcesz sprzedać samochód na korzystnych warunkach? Skorzystaj z usług firmy Car-Gryf oferującej profesjonalny skup aut w Trzebiatowie 24 h na dobę. Największym atutem naszej firmy jest indywidualne podejście do klienta, gwarantujące skup auta za gotówkę w kwocie od 300 do 200 000 zł. Transakcji podlegają nie tylko samochody osobowe, ale również pojazdy ciężarowe, terenowe, sportowe, a nawet autobusy. Oprócz skupu aut w atrakcyjnych oferujemy także usługi kasacji pojazdów wycofanych z eksploatacji. Cena z pewnością Cię usatysfakcjonuje.

Zainteresowany? Zadzwoń: tel. 690-209-209

Skup aut w Trzebiatowie – warunki sprzedaży samochodu za gotówkę

Car-Gryf to firma bazująca na trzech filarach działalności, z której skup aut używanych jest wiodącą gałęzią, z której korzysta coraz więcej mieszkańców Trzebiatowa. Nasi pracownicy dysponują ogromną wiedzą, doświadczeniem i zapleczem technicznym pozwalającym nam zaoferować każdemu klientowi wysokiej jakości usługę skupu pojazdów. Sam proces zgłoszenia chęci sprzedaży samochodu używanego, uszkodzonego, powypadkowego czy z widoczną korozją oraz uszkodzeniami jest niezwykle prosty i obejmuje kontakt dostępny 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

złomowisko

Jak skorzystać z fachowej obsługi i szybko sprzedać auto?

Kontakt telefoniczny

Wybierając Car-Gryf jako kontrahenta realizującego skup Twojego samochodu możesz liczyć na profesjonalną obsługę i rzetelną informację na każdym etapie transakcji. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klienta, oferujemy przedstawienie darmowej, wstępnej ceny skupu już podczas rozmowy telefonicznej pod numerem 690 209 209.

Weryfikacja pojazdu

W celu przeprowadzenia weryfikacji stanu technicznego pojazdu oraz sprawdzenia poprawności dokumentacji nasz pracownik umawia się na spotkanie ze sprzedającym, w trakcie którego poddaje ocenie wszelkie niezbędne parametry. Następnie przedstawiona zostaje ostateczna cena używanego auta.

Kupno samochodu

Finalizacja transakcji realizowana jest w dogodnym dla klienta terminie 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Gotówka za skup pojazdu wypłacana jest w ustalonej kwocie od 300 zł nawet do 200 000 zł bezpośrednio po podpisaniu umowy kupna – sprzedaży i dokończeniu wszelkich formalności.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Dla naszych klientów jesteśmy dostępni 24h/7

Zdajemy sobie sprawę, że niejednokrotnie czas jest bardzo ważnym aspektem determinującym chęć sprzedaży pojazdu osobowego, ciężarowego czy terenowego. Z tego też względu dla naszych klientów jesteśmy dostępni 24h/7. Dojeżdżamy do klienta, proponujemy atrakcyjne warunki sprzedaży, a proces finalizacji przeprowadzany jest sprawnie i bez komplikacji.