Chcesz sprzedać samochód na korzystnych warunkach? Skorzystaj z usług firmy Car-Gryf oferującej profesjonalny skup aut w Trzebiatowie 24 h na dobę. Największym atutem naszej firmy jest indywidualne podejście do klienta, gwarantujące skup auta za gotówkę w kwocie od 300 do 200 000 zł. Transakcji podlegają nie tylko samochody osobowe, ale również pojazdy ciężarowe, terenowe, sportowe, a nawet autobusy. Oprócz skupu aut w atrakcyjnych oferujemy także usługi kasacji pojazdów wycofanych z eksploatacji. Cena z pewnością Cię usatysfakcjonuje.

Skup aut Trzebiatów
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Skup aut w Trzebiatowie – warunki sprzedaży samochodu za gotówkę

Car-Gryf to firma bazująca na trzech filarach działalności, z której skup aut używanych jest wiodącą gałęzią, z której korzysta coraz więcej mieszkańców Trzebiatowa. Nasi pracownicy dysponują ogromną wiedzą, doświadczeniem i zapleczem technicznym pozwalającym nam zaoferować każdemu klientowi wysokiej jakości usługę skupu pojazdów. Sam proces zgłoszenia chęci sprzedaży samochodu używanego, uszkodzonego, powypadkowego czy z widoczną korozją oraz uszkodzeniami jest niezwykle prosty i obejmuje kontakt dostępny 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

złomowisko

Jak skorzystać z fachowej obsługi i szybko sprzedać auto?

 

Kontakt telefoniczny

Wybierając Car-Gryf jako kontrahenta realizującego skup Twojego samochodu możesz liczyć na profesjonalną obsługę i rzetelną informację na każdym etapie transakcji. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klienta, oferujemy przedstawienie darmowej, wstępnej ceny skupu już podczas rozmowy telefonicznej pod numerem 690 209 209.

 

Weryfikacja pojazdu

W celu przeprowadzenia weryfikacji stanu technicznego pojazdu oraz sprawdzenia poprawności dokumentacji nasz pracownik umawia się na spotkanie ze sprzedającym, w trakcie którego poddaje ocenie wszelkie niezbędne parametry. Następnie przedstawiona zostaje ostateczna cena używanego auta.

 

Kupno samochodu

Finalizacja transakcji realizowana jest w dogodnym dla klienta terminie 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Gotówka za skup pojazdu wypłacana jest w ustalonej kwocie od 300 zł nawet do 200 000 zł bezpośrednio po podpisaniu umowy kupna – sprzedaży i dokończeniu wszelkich formalności.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Dla naszych klientów jesteśmy dostępni 24h/7

Zdajemy sobie sprawę, że niejednokrotnie czas jest bardzo ważnym aspektem determinującym chęć sprzedaży pojazdu osobowego, ciężarowego czy terenowego. Z tego też względu dla naszych klientów jesteśmy dostępni 24h/7. Dojeżdżamy do klienta, proponujemy atrakcyjne warunki sprzedaży, a proces finalizacji przeprowadzany jest sprawnie i bez komplikacji.

FAQ

Jakie dokumenty są mi potrzebne aby sprzedać auto w Car-Gryf Auto Kurek?
Aby sprzedać auto w naszym skupie, potrzebny Ci będzie ważny dowód osobisty właściciela samochodu, pisemne upoważnienie od ewentualnego współwłaściciela, a także dowód rejestracyjny i karta pojazdu. Wymogi te obowiązują zarówno w przypadku sprawnych aut, jak i samochodów przeznaczonych do zezłomowania.
Czy skupujecie pojazdy po wypadku lub uszkodzone?
Tak, skupujemy pojazdy w różnym stanie technicznym – zarówno nowe, jak i uszkodzone czy powypadkowe. Oczywiście ten czynnik ma duży wpływ na wycenę samochodu. Dysponujemy również własną licencjonowaną Stacją Demontażu Pojazdów, w związku z czym jesteśmy w stanie świadczyć usługę złomowania aut.
W jakiej formie wypłacamy pieniądze?
Pieniądze są wypłacane przelewem (na podany w umowie numer konta) lub w gotówce. Sprzedający sam decyduje, która z tych form będzie dla niego bardziej dogodna. Jeżeli zdecydujesz się na płatność w gotówce, środki otrzymasz do ręki, zaraz po dopełnieniu wszelkich niezbędnych formalności.
Jak szybko można liczyć na sfinalizowanie transakcji?
Staramy się, aby cały proces kupna – sprzedaży przebiegł najszybciej jak to możliwe i jak najbardziej bezproblemowo. Od ręki przygotowujemy umowę i wystawiamy zaświadczenie o demontażu. Ponadto, jeżeli zdecydujesz się na płatność w gotówce, pieniądze otrzymasz zaraz po dopełnieniu wszelkich formalności.

Skup aut Trzebiatów i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA