W skupie aut Car-Gryf Dobrzany możesz sprzedać każdy samochód osobowy, ciężarowy lub specjalistyczny w cenie adekwatnej do jego stanu oraz marki, wyposażenia i wielu innych zmiennych. Za auto zapłacimy od 300 do 200 000 zł. Skupujemy modele zniszczone i powypadkowe lub wyeksploatowane, a także egzemplarze znakomicie utrzymane i kolekcjonerskie. Co więcej, nasz skup aut Dobrzany Car-Gryf jest czynny 24h (całodobowo) i jest dostępny dla klientów przez 7 dni w tygodniu. Zalet skupu aut w Dobrzanach jest bardzo wiele. Za każde auto płacimy gotówką na miejscu inspekcji pojazdu lub przelewem bankowym na życzenie klienta. Zawsze cena jest adekwatna do stanu auta, a mają na nią wpływ nie tylko wady, lecz także zalety, np. kompletne wyposażenie, niski przebieg czy dobry stan mechaniczny i wizualny. Zapewniamy minimum formalności i maksimum zadowolenia z każdej transakcji. Skorzystaj z naszych usług i umów się już dziś na inspekcję swojego auta.

Skup aut Dobrzany
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 519-84-24-34

skup i złomowanie aut

Czym się wyróżniamy:

  • indywidualne podejście do klienta,
  • uczciwa i rozsądna wycena,
  • bezpłatny dojazd do klienta i bezpłatny odbiór pojazdu,
  • szybka wypłata gotówki bądź przelewu bankowego,
  • minimalna ilość formalności,
  • wysoka jakość obsługi
  • wieloletnie doświadczenie na rynku.

Poznaj cały przebieg transakcji z firmą Car-Gryf

Kontakt telefoniczny

W celu umówienia się z pracownikiem Car-Gryf w konkretnym miejscu i o konkretnej porze należy się z nami skontaktować. Aby to zrobić, zadzwoń pod numer telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 bądź skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na stronie. Podaj koniecznie wszelkie istotne cechy sprzedawanego auta, takie jak rocznik, model, markę i przebieg.

Weryfikacja pojazdu

Pracownik zjawi się w uzgodnionym miejscu i czasie z własnym transportem, po czym przejdzie do procesu oceny stanu auta. Sprawdzi stan wizualny i techniczny, kompletność wyposażenia i możliwość poruszania się. Wówczas także sprzedający otrzyma naszą propozycję cenową.

Kupno samochodu

W następnym etapie nastąpi podpisanie umowy kupna-sprzedaży po zaakceptowaniu ceny, a także wypłata należności formą gotówkową wprost do ręki lub błyskawicznym przelewem bankowym. Nasz pracownik z chęcią pomoże podczas wypełniania danych.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Jakie auta można sprzedać w skupie aut w Dobrzanach

W naszym skupie aut używanych można sprzedać każdy rodzaj samochodu. Przyjmujemy zarówno niewielkie auta osobowe, jak i bardzo duże modele w typie SUV. Ponadto skupujemy pojazdy specjalistyczne, autobusy, samochody ciężarowe oraz dostawcze i auta sportowe czy terenowe. W naszym skupie pojazdów Car-Gryf można sprzedać także auta niepopularne np. nieznanych firm lub samochody niecieszące się dużą popularnością na rynku wtórnym. Co więcej, skupujemy także auta nienadające się do dalszej jazdy, np. powypadkowe, popowodziowe lub po pożarze. Wówczas zaoferujemy cenę za złom.

Co ma wpływ na cenę skupu auta Car-Gryf

W naszej firmie podczas inspekcji pojazdu zwracamy uwagę nie tylko na jego wady, lecz także na zalety. Oceniamy stan podwozia i nadwozia, rozległość ewentualnych zniszczeń, a także możliwość dalszej jazdy czy ewentualnej naprawy. Nasz pracownik oceni między innymi mechaniczną stronę auta, w tym silnik, skrzynię biegów czy układ przeniesienia napędu lub zawieszenia, a także stronę wizualną, np. jakość lakieru czy stan wnętrza. Już dziś skorzystaj ze skupu pojazdów Car-Gryf Dobrzany i umów się na dogodny termin wizyty.