W naszym skupie aut Międzyzdroje Car-Gryf możesz sprzedać praktycznie każdy samochód, niezależnie od jego stanu, marki czy rocznika. Przyjmujemy zarówno pojazdy uszkodzone, powypadkowe czy po pożarach, jak i całkowicie sprawne i znakomicie utrzymane. Za każdy egzemplarz zapłacimy od 300 do 200 000 zł w formie gotówki lub przelewem bankowym. Duże zaangażowanie naszych pracowników oraz przyjazna atmosfera sprawiają, że sprzedaż samochodu w skupie aut w Międzyzdrojach jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Mamy wiele zalet, wśród których warto wymienić między innymi dostępność. Skup aut Car-Gryf Międzyzdroje pracuje przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, zapewniając zawsze krótkie terminy oględzin. Nie pobieramy żadnych opłat, dysponujemy własnym transportem, a ponadto nasi fachowcy podczas oględzin zwracają uwagę nie tylko na wady aut, lecz także na ich zalety i cechy charakterystyczne, np. kompletne wyposażenie lub chodliwą markę czy model.

Skup aut Międzyzdroje
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 519-84-24-34

skup aut i złomowanie

Poznaj mocne strony firmy Car-Gryf:

  • szybka i bezpieczna transakcja,
  • kompleksowa pomoc na każdym etapie współpracy,
  • wieloletnie doświadczenie w branży,
  • natychmiastowa wypłata gotówki lub przelew bankowy,
  • dostępność pracowników 24 h/7,
  • atrakcyjna cena niezależnie od stanu skupowanego samochodu.

Przebieg transakcji – krok po kroku

Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem naszej transakcji jest umówienie się w dogodnym terminie na oględziny samochodu. W wybranym dniu i o konkretnej godzinie zjawi się nasz pracownik, który dokona wstępnej analizy pojazdu. W celu umówienia się wystarczy zadzwonić pod numer 660 637 702 lub 692 443 443 bądź skorzystać z formularza kontaktowego.

Weryfikacja pojazdu

Nasz specjalista po pojawieniu się na miejscu oceni stan techniczny i wizualny samochodu, a także weźmie pod uwagę wszystkie jego zalety. Zwróci także uwagę na dokumentację czy dodatkowe wyposażenie, które może mieć wpływ na podniesienie ostatecznej kwoty, adekwatnej i rozsądnej w stosunku do danego pojazdu.

Kupno samochodu

Ostatnim etapem jest wypełnienie i podpisanie prostej i przejrzystej umowy kupna-sprzedaży. Po zakończeniu wszelkich formalności, które są szybkie i bezproblemowe, będziemy w stanie wypłacić klientowi należność za samochód w gotówce na miejscu spotkania bądź poprzez przelew bankowy – w zależności od indywidualnych preferencji. Do podpisania umowy niezbędny będzie dowód osobisty właściciela pojazdu oraz wszelkie dokumenty samochodu.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Czy sprzedaż pojazdu w skupie aut używanych Car-Gryf w Międzyzdrojach jest bezpieczna?

W naszym skupie aut używanych przykładamy wagę między innymi do jakości oferowanych usług, dzięki czemu każdy sprzedający może czuć się znacznie bezpieczniej podczas transakcji niż przy sprzedaży prywatnej. Nasz skup pojazdów zawsze wypłaca należność w formie gotówkowej bezpośrednio do ręki lub na życzenie klienta przelewem bankowym. Ponadto umowę zawsze sporządzamy w taki sposób, aby była zrozumiała także dla osób, które nigdy wcześniej nie sprzedawały samochodu. Ponadto z przyjemnością pomożemy w uniknięciu kolejnych kłopotów związanych z wyrejestrowaniem auta z ubezpieczalni. Zapraszamy do skontaktowania się ze skupem aut Car-Gryf!