Planujesz sprzedać samochód i nie wiesz, na jaką kwotę możesz liczyć? W Car-Gryf cena skupu aut jest najkorzystniejsza zarówno na terenie miasta Łobez, jak i całego województwa zachodniopomorskiego. W zakresie naszych zainteresowań są zarówno sprawne samochody w nienagannym stanie, jak i wieloletnie modele po wypadkach przeznaczone na złomowanie. Skup aut to profesjonalna usługa sprzedaży pojazdu za gotówkę.

Zainteresowany? Zadzwoń: tel. 690-209-209

Ceny skupu aut w mieście Łobez

Skup aut używanych to główna dziedzina naszej działalności, która obejmuje samochody nowe, sprawne, powypadkowe, stare, zardzewiałe i zaniedbane. W ramach usługi skup na terenie miejscowości Łobez odbywa się 24h na dobę, z dojazdem do klienta i wypłatą gotówki w wysokości od 300 do 200 000 zł. Gwarantuje to szybkość i bezpieczeństwo każdej transakcji. Co więcej, oferujemy również profesjonalne złomowanie pojazdów z wydaniem właściwego zaświadczenia oraz sprzedaż części nowych i używanych.

wraki aut

Skup aut Łobez 24h – jak skorzystać?

Kontakt telefoniczny

Nasza procedura obejmuje zaledwie kilka kroków, które przybliżą Cię do otrzymania gotówki za skup samochodu. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 690 209 209, gdzie w trakcie rozmowy nasz pracownik przedstawi wstępną, darmową wycenę samochodu.

Weryfikacja pojazdu

Dalszy etap transakcji to weryfikacja pojazdu, jego stanu technicznego oraz pełnej dokumentacji. Na tej podstawie ustalana jest korzystna dla klienta cena skupu używanego pojazdu.

Kupno samochodu

Ostatnim etapem jest finalizacja transakcji, która bazuje na minimum formalności i maksimum korzyści dla klienta. Podpisanie niezbędnych dokumentów wiąże się ze sprzedażą pojazdu i dokonaniem zapłaty za niego przez przedstawiciela Car-Gryf.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Skup samochodów za gotówkę – Łobez

Konkurencyjność prezentowanych przez nas ofert oraz indywidualne podejście do klienta sprawiają, że firma Car-Gryf jest najczęściej wybieranym kontrahentem realizującym skup pojazdów za gotówkę, złomowanie pojazdów oraz dostarczającym wysokiej jakości części zamiennych do takich aut jak Fiat, Seat, Alfa Romeo czy Lancia.