Sprzedaż samochodu wcale nie musi być problematyczna. W naszym skupie aut Wolin Car-Gryf możesz sprzedać każdy pojazd – od egzemplarzy praktycznie nowych i znakomicie utrzymanych, aż po auta powypadkowe, popożarowe lub po zalaniu czy innych zniszczeniach. Za poszczególne modele płacimy od 300 do 200 000 zł, biorąc pod uwagę ich stan zewnętrzny i mechaniczny, a także kompletność wyposażenia czy markę. Poznaj nasz skup aut w Wolinie i skorzystaj z naszej oferty jeszcze dziś. Skup aut Car-Gryf Wolin ma wiele zalet, które warto poznać. Każda sprzedaż auta w naszej firmie jest szybka i w pełni bezpieczna, gdyż korzystamy z łatwych umów kupna-sprzedaży, a gotówkę wypłacamy „do ręki” lub przelewem bankowym na życzenie klienta. Można u nas sprzedać zarówno auta osobowe, ciężarowe czy dostawcze, jak i modele specjalistyczne, np. terenowe lub sportowe. Zapewniamy minimum formalności i maksimum zadowolenia.

Skup aut Wolin
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 519-84-24-34

skup i złomowanie aut

7 powodów, dla których warto skorzystać z usług firmy Car-Gryf:

  • bezproblemowa, szybka i bezpieczna obsługa transakcji,
  • atrakcyjna i rozsądna wycena pojazdu,
  • indywidualne podejście do każdego zlecenia,
  • dostępność pracowników 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu,
  • pomoc na każdym etapie sprzedaży,
  • dysponujemy własnym transportem samochodu i nie obciążamy żadnymi kosztami naszych klientów,
  • wysoka jakość obsługi.

Poznaj przebieg transakcji z firmą Car-Gryf

Kontakt telefoniczny

W pierwszej kolejności należy umówić się z naszym pracownikiem w celu analizy samochodu. Kontakt z firmą Car-Gryf jest możliwy poprzez infolinię dostępną pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443, a także przez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej, w którym należy podać podstawowe informacje na temat pojazdu.

Weryfikacja pojazdu

Po umówieniu się na konkretny termin przychodzi czas na spotkanie i oględziny samochodu. Nasz pracownik dokładnie zapozna się ze stanem pojazdu – zarówno wizualnym, jak i technicznym, a także sprawdzi dodatkowe wyposażenie i całą dokumentację, dzięki którym zaproponowana cena będzie adekwatna i rozsądna, a jednocześnie satysfakcjonująca dla obu stron transakcji.

Kupno samochodu

Ostatnim etapem jest podpisanie dokumentów, a konkretniej umowy kupna-sprzedaży. Do wypełnienia i zaakceptowania niezbędnych formalności wystarczy okazanie dowodu i przekazanie wszelkich dokumentów dotyczących pojazdu. Po zaakceptowaniu ostatecznej ceny należność zostanie wypłacona na miejscu w gotówce lub za pośrednictwem przelewu bankowego – na życzenie klienta.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Dlaczego warto sprzedać samochód w skupie aut używanych Car-Gryf Wolin?

W naszym skupie aut używanych Car-Gryf można sprzedać każde auto, unikając jednocześnie problemów czyhających na prywatnych sprzedawców. Niepunktualni i wybredni klienci czy handlarze, którzy obniżają cenę zawsze poniżej granicy opłacalności, to tylko kilka z setek różnych problematycznych osób, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Na szczęście skup aut w dobrej cenie Car-Gryf zapewnia szybką sprzedaż bez zbędnego wybrzydzania i doszukiwania się wad na siłę. Oferujemy zawsze cenę w stu procentach adekwatną do stanu auta i zwracamy uwagę nie tylko na jego wady, lecz także na zalety, np. dobry stan lakieru czy niski przebieg.

FAQ

Jakie auta skupujemy?
W naszym skupie pojazdów w Wolinie można sprzedać w zasadzie każdy samochód i to w przeciągu jednego tylko dnia roboczego. Przyjmujemy do skupu auta wyprodukowane pomiędzy 160, a 2014 rokiem, w każdym stanie wizualnym technicznym, np. auta powypadkowe i wyeksploatowane lub po aktach wandalizmu, jak i samochody praktycznie nowe i rzadko używane. Możesz u nas sprzedać samochód osobowy, terenowy lub sportowy, a także specjalistyczny, np. ciężarówkę lub auto dostawcze.
Jak najszybciej sprzedać samochód?
W naszej firmie sprzedaż samochodu zajmuje w przypadku kompletu wszelkich wymaganych dokumentów około jednego dnia roboczego. To bardzo krótki czas w stosunku do sprzedaży pojazdu we własnym zakresie, która może zająć nawet kilka miesięcy w przypadku rzadkich i niezbyt popularnych modeli samochodów. Aby sprzedać nam swoje auto tak szybko jak to możliwe, zadzwoń do nas na numer telefonu, który znajdziesz na stronie głównej i uzgodnij dogodny termin osobistej inspekcji.
Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?
Zdecydowanie tak! W naszym skupie pojazdów w Wolinie oraz w innych polskich miastach można sprzedać praktycznie każdy pojazd, również ten, który nie nadaje się do dalszego użytkowania. Przyjmujemy do skupu samochody powypadkowe, zniszczone lub mocno wyeksploatowane, a także takie, które do odzyskania ich sprawności wymagają dużych nakładów finansowych.

Zobacz również inne nasze lokalizacje w pobliżu miejscowości Wolin: skup aut Kamień Pomorski, skup aut Międzyzdroje, skup aut Świnoujście.