Oferowany przez naszą firmę skup aut to usługa, która w Świnoujściu cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dzięki indywidualnej wycenie i profesjonalnemu podejściu do obsługi klienta, każdy może sprzedać swój niepotrzebny samochód i otrzymać za niego kwotę w wysokości od 300 do 200 000 zł. Co więcej, nasza firma gwarantuje skup aut za gotówkę 24 h na dobę! Jest to zupełnie nowe podejście, nastawione na 100% zadowolenie klienta.

Skup aut Świnoujście
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Car-Gryf Świnoujście – skupujemy nowe i używane auta za gotówkę

Skup dotyczy zarówno aut używanych, jak i całkowicie uszkodzonych. Oczywiście cena uzależniona jest od stanu technicznego pojazdu, ale Car-Gryf przyjmuje wszystkie samochody, także te z widoczną korozją, uszkodzone, powypadkowe, jeżdżące wcześniej jako taksówki czy modele przeznaczone do nauki jazdy. Nasza firma zajmuje się również sprzedażą części samochodowych oraz demontażem pojazdów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

złomowisko

Szybki skup auta w kilku krokach

Kontakt telefoniczny

Car-Gryf to firma świadcząca swoje usługi całodobowo, dzięki czemu każdy klient liczyć może na błyskawiczną i korzystną finansowo transakcję. Podczas niezobowiązującego kontaktu telefonicznego (690 209 209) przedstawiamy propozycję skupu pojazdu. Do dyspozycji klientów pozostawiamy również formularz na stronie cargryf.pl oraz adres mailowy.

Weryfikacja pojazdu

Po ustaleniu wstępnej ceny skupu auta, sprzedający umawia się na spotkanie w Świnoujściu w dogodnym dla siebie terminie. Nasz specjalista dokonuje oględzin pojazdu oraz weryfikacji dokumentów uprawniających do dysponowania mieniem. Na podstawie rocznika, modelu i stanu technicznego oferujemy konkretną kwotę za skup pojazdu używanego.

Kupno samochodu

Odkup to ostateczny etap zwieńczający całą transakcję. Sprzedawany pojazd jest przez nas zabierany własnym transportem bez dodatkowych kosztów dla klienta. Podpisanie umowy zajmuje kilka chwil, a gotówka wypłacana jest na miejscu do ręki sprzedającego.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Dlaczego warto skorzystać ze skupu aut w Świnoujściu?

Jesteśmy dostępni dla naszych klientów zawsze, gdy tego potrzebują. Działamy szybko, sprawnie, profesjonalnie i 24h/7 co wielokrotnie doceniane jest przez naszych klientów. Nasz wykwalifikowany zespół z chęcią odpowie na wszystkie pytania i rozwieje pojawiające się wątpliwości. Nasza firma to także kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży części samochodowych do takich marek jak Citroen, Fiat, Peugeot, Renault czy Opel.

Sprzedaż samochodu zarejestrowanego na firmę

Car-Gryf to firma działająca na polskim rynku zgodnie z obowiązującymi przepisami, dzięki czemu każdy klient zostanie dokładnie poinstruowany o wszelkich procedurach i wymaganych do realizacji usługi dokumentach. Skupujemy auta firmowe oraz samochody od osób prywatnych. W obu przypadkach niezbędny będzie dowód rejestracyjny, karta pojazdu, upoważnienia ewentualnych współwłaścicieli a w przypadku samochodu firmowego także dokumenty działalności gospodarczej. Wszystkie osoby zainteresowane tego typu usługą zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta.

FAQ

Czy skupujecie pojazdy po wypadku lub uszkodzone?
Tak, skupujemy pojazdy w różnym stanie technicznym – zarówno w pełni sprawne, jak i uszkodzone lub powypadkowe. Ponieważ dysponujemy własną licencjonowaną Stacją Demontażu Pojazdów, jesteśmy zainteresowani także kupnem aut przeznaczonych do zezłomowania. Warto jednak wiedzieć, że stan pojazdu to czynnik, który ma duży wpływ na jego wycenę.

Jakie roczniki pojazdów skupujecie?
Skupujemy auta w różnym wieku. Możesz nam sprzedać zarówno nowy model, jak i pojazd, który liczy sobie kilkanaście lub kilkadziesiąt lat. Jednak należy pamiętać, że data produkcji to czynnik, który ma duży wpływ na wycenę danego samochodu.
W jakiej formie wypłacamy pieniądze?
Pieniądze za kupione auto są przez nas wypłacane przelewem (na wskazane przez sprzedającego w umowie konto) lub w gotówce. Klient sam decyduje, która forma będzie dla niego bardziej dogodna. Jeżeli zdecydujesz się na płatność w gotówce, środki zostaną Ci przekazane do ręki, bezpośrednio po dokonaniu niezbędnych formalności.

Ile pieniędzy otrzymam w skupie aut Car-Gryf Auto Kurek za moje auto?
Wycena pojazdu jest zawsze dokonywana indywidualnie i zależy od wielu czynników, takich jak jego marka, model, wiek oraz stan techniczny. Kwota, którą zazwyczaj płacimy naszym klientom za sprzedawane samochody, mieści się w przedziale od 300 do 200 000 zł. Jeżeli zależy Ci na tym, aby otrzymać orientacyjną wycenę, skontaktuj się z nami poprzez dostępny na stronie formularz lub w inny dowolny sposób.

Skup aut Świnoujście i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA