Oferowany przez naszą firmę skup aut to usługa, która w Świnoujściu cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dzięki indywidualnej wycenie i profesjonalnemu podejściu do obsługi klienta, każdy może sprzedać swój niepotrzebny samochód i otrzymać za niego kwotę w wysokości od 300 do 200 000 zł. Co więcej, nasza firma gwarantuje skup aut za gotówkę 24 h na dobę! Jest to zupełnie nowe podejście, nastawione na 100% zadowolenie klienta.

Zainteresowany? Zadzwoń: tel. 690-209-209

Car-Gryf Świnoujście – skupujemy nowe i używane auta za gotówkę

Skup dotyczy zarówno aut używanych, jak i całkowicie uszkodzonych. Oczywiście cena uzależniona jest od stanu technicznego pojazdu, ale Car-Gryf przyjmuje wszystkie samochody, także te z widoczną korozją, uszkodzone, powypadkowe, jeżdżące wcześniej jako taksówki czy modele przeznaczone do nauki jazdy. Nasza firma zajmuje się również sprzedażą części samochodowych oraz demontażem pojazdów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

złomowisko

Szybki skup auta w kilku krokach

Kontakt telefoniczny

Car-Gryf to firma świadcząca swoje usługi całodobowo, dzięki czemu każdy klient liczyć może na błyskawiczną i korzystną finansowo transakcję. Podczas niezobowiązującego kontaktu telefonicznego (690 209 209) przedstawiamy propozycję skupu pojazdu. Do dyspozycji klientów pozostawiamy również formularz na stronie cargryf.pl oraz adres mailowy.

Weryfikacja pojazdu

Po ustaleniu wstępnej ceny skupu auta, sprzedający umawia się na spotkanie w Świnoujściu w dogodnym dla siebie terminie. Nasz specjalista dokonuje oględzin pojazdu oraz weryfikacji dokumentów uprawniających do dysponowania mieniem. Na podstawie rocznika, modelu i stanu technicznego oferujemy konkretną kwotę za skup pojazdu używanego.

Kupno samochodu

Odkup to ostateczny etap zwieńczający całą transakcję. Sprzedawany pojazd jest przez nas zabierany własnym transportem bez dodatkowych kosztów dla klienta. Podpisanie umowy zajmuje kilka chwil, a gotówka wypłacana jest na miejscu do ręki sprzedającego.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Dlaczego warto skorzystać ze skupu aut w Świnoujściu?

Jesteśmy dostępni dla naszych klientów zawsze, gdy tego potrzebują. Działamy szybko, sprawnie, profesjonalnie i 24h/7 co wielokrotnie doceniane jest przez naszych klientów. Nasz wykwalifikowany zespół z chęcią odpowie na wszystkie pytania i rozwieje pojawiające się wątpliwości. Nasza firma to także kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży części samochodowych do takich marek jak Citroen, Fiat, Peugeot, Renault czy Opel.

Sprzedaż samochodu zarejestrowanego na firmę

Car-Gryf to firma działająca na polskim rynku zgodnie z obowiązującymi przepisami, dzięki czemu każdy klient zostanie dokładnie poinstruowany o wszelkich procedurach i wymaganych do realizacji usługi dokumentach. Skupujemy auta firmowe oraz samochody od osób prywatnych. W obu przypadkach niezbędny będzie dowód rejestracyjny, karta pojazdu, upoważnienia ewentualnych współwłaścicieli a w przypadku samochodu firmowego także dokumenty działalności gospodarczej. Wszystkie osoby zainteresowane tego typu usługą zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta.