Car-Gryf to firma, której usługi obejmują zarówno skup aut używanych, nowych, jak i przeznaczonych na złom. Oznacza to, że sprzedać możesz (jako osoba prywatna lub firma) samochód osobowy, ciężarowy, sportowy, a także taki sprowadzony z zagranicy czy używany wcześniej do nauki jazdy. Skup aut w Drawsku Pomorskim odbywa się zawsze za gotówkę, a proponowana cena uwzględnia najlepsze kwoty, jakie klient mógłby uzyskać nawet w konkurencyjnych firmach.

Zainteresowany? Zadzwoń: tel. 690-209-209

Skup samochodów za gotówkę Drawsko Pomorskie

Skup aut w Drawsku Pomorskim to usługa dostępna 24h 7 dni w tygodniu, dzięki czemu jesteśmy do dyspozycji naszych klientów zawsze wtedy, gdy nas potrzebują. Indywidualna wycena skupu dotyczy między innymi samochodów Toyota, Renault, Fiat, Jaguar, Hyundai, Ford, BMW czy Audi. Dla nas nie ma znaczenia, jaki to model samochodu, rocznik czy jaki jest jego stan techniczny – my skupujemy każdy pojazd, zapewniając najwyższe ceny na rynku, których wartość oscyluje w granicy od 300 do 200 000 zł.

wrak autobusu

Mobilny skup aut do Twojej dyspozycji

Kontakt telefoniczny

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, udostępniliśmy kilka możliwości kontaktu z działem obsługi. Najszybszym wariantem jest kontakt telefoniczny (690 209 209), podczas którego nasz pracownik nie tylko odpowie na wszelkie pytania, ale również przygotuje wstępną, niezobowiązującą wycenę skupu pojazdu.

Weryfikacja pojazdu

Spotkanie ze specjalistą Car-Gryf to możliwość poznania nas, naszych metod pracy oraz ustalenia ostatecznej ceny, jaką jesteśmy w stanie zaproponować sprzedającemu. Na tym etapie dokonujemy również weryfikacji dokumentacji. Pamiętaj, że jesteśmy zainteresowani zarówno skupem aut jeżdżących, jak i tych przeznaczonych na części czy złom. Posiadamy własną stację Demontażu Pojazdów.

Kupno samochodu

Rzetelnie przygotowana dokumentacja, udzielenie odpowiedzi na wszelkie nurtujące klienta pytania oraz możliwość zakupu auta bezpośrednio u klienta, to standardy, jakie wypracowaliśmy przez lata. Dzięki nim jesteśmy w stanie odkupić auto w bardzo krótkim czasie i zapłacić za nie gotówką. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.