Skup aut Car-Gryf to firma, której usługi obejmują zarówno skup aut używanych, nowych, jak i przeznaczonych na złom. Oznacza to, że sprzedać możesz (jako osoba prywatna lub firma) samochód osobowy, ciężarowy, sportowy, a także taki sprowadzony z zagranicy czy używany wcześniej do nauki jazdy. Skup aut w Drawsku Pomorskim odbywa się zawsze za gotówkę, a proponowana cena uwzględnia najlepsze kwoty, jakie klient mógłby uzyskać nawet w konkurencyjnych firmach.

Skup aut Drawsko Pomorskie
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Skup samochodów za gotówkę Drawsko Pomorskie

Skup aut w Drawsku Pomorskim to usługa dostępna 24h, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu jesteśmy do dyspozycji naszych klientów zawsze wtedy, gdy nas potrzebują. Indywidualna wycena skupu dotyczy między innymi samochodów Toyota, Renault, Fiat, Jaguar, Hyundai, Ford, BMW czy Audi. Dla nas nie ma znaczenia, jaki to model samochodu, rocznik czy jaki jest jego stan techniczny – my skupujemy każdy pojazd, zapewniając najwyższe ceny na rynku, których wartość oscyluje w granicy od 300 do 200 000 zł.

wrak autobusu

Mobilny skup aut do Twojej dyspozycji

Kontakt telefoniczny

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, udostępniliśmy kilka możliwości kontaktu z działem obsługi. Najszybszym wariantem jest kontakt telefoniczny (690 209 209), podczas którego nasz pracownik nie tylko odpowie na wszelkie pytania, ale również przygotuje wstępną, niezobowiązującą wycenę skupu pojazdu.

Weryfikacja pojazdu

Spotkanie ze specjalistą Car-Gryf to możliwość poznania nas, naszych metod pracy oraz ustalenia ostatecznej ceny, jaką jesteśmy w stanie zaproponować sprzedającemu. Na tym etapie dokonujemy również weryfikacji dokumentacji. Pamiętaj, że jesteśmy zainteresowani zarówno skupem aut jeżdżących, jak i tych przeznaczonych na części czy złom. Posiadamy własną stację Demontażu Pojazdów.

Kupno samochodu

Rzetelnie przygotowana dokumentacja, udzielenie odpowiedzi na wszelkie nurtujące klienta pytania oraz możliwość zakupu auta bezpośrednio u klienta, to standardy, jakie wypracowaliśmy przez lata. Dzięki nim jesteśmy w stanie odkupić auto w bardzo krótkim czasie i zapłacić za nie gotówką. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

FAQ

Ile pieniędzy otrzymam w skupie aut Car-Gryf Auto Kurek za moje auto?
Wycena auta jest zależna od wielu czynników, takich jak jego marka, model, stan techniczny czy wiek. Jeżeli zależy Ci na konkretnych informacjach, skontaktuj się z nami przez dostępny na stronie formularz lub w inny sposób. Zapewniamy jednak, że nasza oferta jest naprawdę konkurencyjna.

Jakie samochody skupujecie w auto skupie Car-Gryf Auto Kurek?
Skupujemy auta różnego typu – zarówno osobowe, jak i dostawcze, sportowe, terenowe, ciężarowe oraz autobusy. Jesteśmy zainteresowani pojazdami w różnym wieku, nie tylko sprawnymi, lecz także powypadkowymi oraz posiadającymi różnego rodzaju uszkodzenia. Masz samochód na sprzedaż? Koniecznie się z nami skontaktuj.

W jakiej formie wypłacamy pieniądze?
Istnieje możliwość wypłaty pieniędzy w gotówce lub przelewem na wskazany przez klienta w umowie numer konta. Decyzja o formie wypłaty należy do sprzedającego – to Ty wybierasz, która z opcji będzie dla Ciebie dogodniejsza. Gotówkę wypłacamy zawsze do ręki, tuż po dopełnieniu niezbędnych formalności.

Jakie roczniki pojazdów skupujecie?
Skupujemy zarówno auta nowe, jak i starsze. Nie mamy wymogów odnośnie wieku nabywanych pojazdów, jednak ten czynnik w znacznym stopniu wpływa na dokonaną przez nas wycenę.

Skup aut Drawsko Pomorskie i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA