Dla każdej osoby chcącej sprzedać samochód niezwykle ważna jest cena oraz czas, w jakim czynność może zostać zrealizowana. Car-Gryf to jedna z nielicznych firm, która w Świdwinie oferuje skup aut za gotówkę 24 h na dobę. Taka forma współpracy pozwala na otrzymanie natychmiastowej gotówki oscylującej w granicy od 300 do 200 tysięcy złotych. Dodatkowo cała procedura pozbawiona jest zbędnych formalności, dzięki czemu coraz więcej mieszkańców Świdwina korzysta z usług naszej firmy.

Zainteresowany? Zadzwoń: tel. 690-209-209

Gdzie w Świdwinie oddać samochód na skup?

Skup pojazdu odbywa się w dogodnym dla klienta terminie i miejscu, tak by transakcja przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Co więcej, w Car-Gryf można sprzedać nie tylko sprawne kilkuletnie auto z salonu, ale również wieloletni pojazd z widoczną korozją i uszkodzeniami. Jesteśmy licencjonowaną Stację Demontażu Pojazdów, która oferuje również profesjonalne usługi kasacji aut oraz sprzedaży części zamiennych. Nasz skup aut używanych to najlepszy sposób pozbycia się problemu niesprawnego auta.

złomowisko

Szybki skup auta w kilku krokach

Kontakt telefoniczny

Decydując się na współpracę z Car-Gryf każdy klient liczyć może na profesjonalne doradztwo oraz darmową, niezobowiązującą wycenę skupu, którą przedstawimy już podczas rozmowy telefonicznej pod numerem 690 209 209. Ponadto jesteśmy do dyspozycji klienta na każdym etapie transakcji.

Weryfikacja pojazdu

Kluczowym etapem jest weryfikacji stanu technicznego pojazdu oraz sprawdzenia poprawności dokumentacji, który wykonywany jest przez naszego pracownika podczas spotkania. Na tej podstawie przygotowana zostanie ostateczna cena skupu używanego auta.

Kupno samochodu

Gotówkę za skup samochodu od 300 zł nawet do 200 000 zł otrzymasz bezpośrednio po sfinalizowaniu transakcji. Pomagamy przy wypełnieniu wszystkich dokumentów, a w przypadku modeli złomowanych dodatkowo wystawiamy zaświadczenie o demontażu pojazdu oraz unieważniamy wszelkie niezbędne dokumenty.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Świdwin – miasto, w którym sprzedaż samochód za gotówkę

Jako profesjonalny kontrahent zajmujemy się skupem jednakowo pojazdów nowych, używanych, powypadkowych oraz wycofanych z eksploatacji. Oferujemy również sprzedaż nowych i używanych części samochodowych. Za zakupione auta płacimy zawsze gotówką do ręki. Główna siedziba naszej firmy mieści się w Szczecinie, ale obsługujemy każdą miejscowość województwa zachodniopomorskiego.