Dla każdej osoby chcącej sprzedać samochód niezwykle ważna jest cena oraz czas, w jakim czynność może zostać zrealizowana. Car-Gryf to jedna z nielicznych firm, która w Świdwinie oferuje skup aut za gotówkę 24 h na dobę. Taka forma współpracy pozwala na otrzymanie natychmiastowej gotówki oscylującej w granicy od 300 do 200 tysięcy złotych. Dodatkowo cała procedura pozbawiona jest zbędnych formalności, dzięki czemu coraz więcej mieszkańców Świdwina korzysta z usług naszej firmy.

Skup aut Świdwin
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Gdzie w Świdwinie oddać samochód na skup?

Skup pojazdu odbywa się w dogodnym dla klienta terminie i miejscu, tak by transakcja przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Co więcej, w Car-Gryf można sprzedać nie tylko sprawne kilkuletnie auto z salonu, ale również wieloletni pojazd z widoczną korozją i uszkodzeniami. Jesteśmy licencjonowaną Stację Demontażu Pojazdów, która oferuje również profesjonalne usługi kasacji aut oraz sprzedaży części zamiennych. Nasz skup aut używanych to najlepszy sposób pozbycia się problemu niesprawnego auta.

złomowisko

Szybki skup auta w kilku krokach

Kontakt telefoniczny

Decydując się na współpracę z Car-Gryf każdy klient liczyć może na profesjonalne doradztwo oraz darmową, niezobowiązującą wycenę skupu, którą przedstawimy już podczas rozmowy telefonicznej pod numerem 690 209 209. Ponadto jesteśmy do dyspozycji klienta na każdym etapie transakcji.

Weryfikacja pojazdu

Kluczowym etapem jest weryfikacji stanu technicznego pojazdu oraz sprawdzenia poprawności dokumentacji, który wykonywany jest przez naszego pracownika podczas spotkania. Na tej podstawie przygotowana zostanie ostateczna cena skupu używanego auta.

Kupno samochodu

Gotówkę za skup samochodu od 300 zł nawet do 200 000 zł otrzymasz bezpośrednio po sfinalizowaniu transakcji. Pomagamy przy wypełnieniu wszystkich dokumentów, a w przypadku modeli złomowanych dodatkowo wystawiamy zaświadczenie o demontażu pojazdu oraz unieważniamy wszelkie niezbędne dokumenty.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Świdwin – miasto, w którym sprzedaż samochód za gotówkę

Jako profesjonalny kontrahent zajmujemy się skupem jednakowo pojazdów nowych, używanych, powypadkowych oraz wycofanych z eksploatacji. Oferujemy również sprzedaż nowych i używanych części samochodowych. Za zakupione auta płacimy zawsze gotówką do ręki. Główna siedziba naszej firmy mieści się w Szczecinie, ale obsługujemy każdą miejscowość województwa zachodniopomorskiego.

FAQ

Jakie samochody skupujecie w auto skupie Car-Gryf Auto Kurek?
W Car-Gryf Auto Kurek jesteśmy zainteresowani kupnem różnego rodzaju pojazdów. Chętnie nabywamy zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze, terenowe, ciężarowe, a także autobusy. Nie dyskwalifikujemy aut ze względu na ich wiek lub stan techniczny – możesz nam sprzedać także pojazd uszkodzony lub powypadkowy. Wszystkich zainteresowanych sprzedażą samochodu zapraszamy do kontaktu.

Jakie dokumenty są mi potrzebne aby sprzedać auto w Car-Gryf Auto Kurek?
Jeżeli chcesz sprzedać nam samochód, musisz zabrać ze sobą ważny dowód osobisty właściciela auta, pisemne upoważnienie ewentualnego współwłaściciela, a także dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu. Wymogi te obowiązują zarówno w przypadku sprawnych aut, jak i samochodów przeznaczonych do zezłomowania.
Jakie roczniki pojazdów skupujecie?
Możesz nam sprzedać pojazd w różnym wieku – zarówno nowy, jak i kilkunasto- czy kilkudziesięcioletni. Wiek samochodu nie jest dla nas przeszkodą, jednak stanowi ważny czynnik przy dokonywaniu wyceny.

Jak szybko można liczyć na sfinalizowanie transakcji?
Staramy się, aby cały proces kupna – sprzedaży przebiegł jak najbardziej szybko i bezproblemowo. Umowę przygotowujemy na miejscu, od ręki wydajemy także zaświadczenie o demontażu. Jeżeli zdecydujesz się na płatność w gotówce, pieniądze otrzymasz od nas od razu po dopełnieniu niezbędnych formalności.

Skup aut Świdwin i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA