Skup aut za gotówkę zarówno w Pyrzycach, jak i na terenie całego województwa realizowany jest przez Car-Gryf. Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu najlepszych rozwiązań związanych ze skupem lub złomowaniem pojazdów osobowych, ciężarowych, terenowych, sportowych a także autobusów. Skup aut w naszej firmie to cena od 300 do 200 000 zł wypłacana natychmiast po podpisaniu umowy kupna – sprzedaży. Oprócz tego oferujemy złomowanie pojazdów oraz sprzedaż części zamiennych. Skup pojazdów Pyrzyce to gotówka do ręki i minimum formalności. Sprawdź!

Skup aut Pyrzyce
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Oferta dla poszukujących skupu aut w Pyrzycach

Do naszej firmy trafiają na skup auta wszystkich marek, dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować pełnowartościowe części zarówno używane, jak i nowe. Indywidualne podejście sprawia, że każdy klient może liczyć na profesjonalną obsługę. Co więcej, skup aut realizowany jest 24h na dobę, dzięki czemu jesteśmy dostępni zawsze wtedy, kiedy nas potrzebujesz. Jeśli zależy Ci na licencjonowanych usługach, zapraszamy do skorzystania ze skupu aut używanych Car-Gryf.

wraki aut

Jak przebiega proces skupu aut używanych w licencjonowanej firmie Car-Gryf?

 

Kontakt telefoniczny

Naszym ogromnym atutem jest dostępność 24h na dobę 7 dni w tygodniu oraz możliwość przedstawienia darmowej, niezobowiązującej oferty cenowej w trakcie kontaktu telefonicznego pod numerem 690 209 209. Istnieje również możliwość kontaktu za pomocą formularza na stronie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 

Weryfikacja pojazdu

Cały proces skupu pojazdu opiera się na kilku etapach i przejrzystych warunkach. W celu weryfikacji stanu technicznego oraz poprawności dokumentacji na umówione miejsce przyjedzie nasz wykwalifikowany pracownik, który po dokonaniu oględzin przedstawi ostateczną propozycję cenową.

 

Kupno samochodu

Procedura sprzedaży pojazdu nie wymaga wielu formalności. Pomagamy w wypełnieniu wszystkich umów i skompletowaniu dokumentów a ustaloną kwotę wypłacamy od ręki w przedziale od 300 do 200 000 zł.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Oferta Car-Gryf złomowania pojazdów, skupu aut i sprzedaży części

Każdego roku w Pyrzycach rośnie zapotrzebowanie na kompleksowe usługi związane ze skupem aut używanych za gotówkę. Car-Gryf to przedsiębiorca oferujący usługi na najwyższym poziomie, z których można skorzystać 24 godziny na dobę.

FAQ

Jakie samochody skupujecie w auto skupie Car-Gryf Auto Kurek?
W Car-Gryf Auto Kurek skupujemy samochody w różnym wieku i różnych marek. Chętnie nabywamy zarówno nowe pojazdy, jak i z uszkodzeniami lub powypadkowe. Interesują nas auta osobowe, ciężarowe, dostawcze, sportowe, terenowe oraz autobusy. Masz pojazd na sprzedaż? Koniecznie się z nami skontaktuj.
Czy skupujecie pojazdy po wypadku lub uszkodzone?
Tak, nabywamy nie tylko sprawne pojazdy, lecz także powypadkowe lub z uszkodzeniami. Oferujemy również usługę złomowania samochodów w naszej licencjonowanej Stacji Demontażu Pojazdów. Wycena uszkodzonego auta jest zależna od jego stanu, a w przypadku samochodów nienadających się do jazdy – obecności zdatnych do użytku części zamiennych.
Jak szybko można liczyć na sfinalizowanie transakcji?
Cały proces kupna – sprzedaży przebiega w naszym skupie bardzo szybko i sprawnie. Sprzedając u nas auto, nie musisz czekać w kolejce ani dokonywać żadnych zbędnych formalności. Od ręki sporządzamy umowę i wydajemy zaświadczenie o demontażu. Ponadto jeżeli zdecydujesz się na płatność w gotówce, to środki otrzymasz od razu po dokonaniu transakcji.
Ile pieniędzy otrzymam w skupie aut Car-Gryf Auto Kurek za moje auto?
W każdym przypadku dokonujemy indywidualnej wyceny pojazdu. Zaproponowana kwota może wynosić od 300 aż do 200 000 zł i jest zależna od kilku czynników, do których należy model auta, jego marka, wiek oraz stan techniczny. Chcesz otrzymać orientacyjną wycenę? Skontaktuj się z nami poprzez formularz lub w inny sposób.

Skup aut Pyrzyce i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA