Jeśli szukasz możliwości sprzedaży swojego samochodu, koniecznie odwiedź jeden z wielu punktów Car-Gryf. W naszym skupie aut Płoty Car-Gryf możesz sprzedać praktycznie każdy pojazd, w tym auta osobowe, ciężarowe, specjalistyczne, sportowe, terenowe i wiele, wiele innych. Za każdy model płacimy od 300 do 200 000 zł, zależnie od ich stanu czy wyposażenia. Zapewniamy szybką transakcję i bezpieczeństwo gwarantowane przez wieloletnią obecność naszej firmy na rynku. Odwiedź koniecznie nasz skup aut w Płotach (24h/7) i skorzystaj z przyjaznej obsługi oraz braku jakichkolwiek opłat związanych z transakcją. Mamy wiele zalet, którymi nasz skup aut Car-Gryf Płoty wyróżnia się spośród innych. Zapewniamy minimum formalności i zawsze podczas inspekcji dysponujemy gotową, bardzo prosta umową kupna-sprzedaży. Nasi pracownicy chętnie pomogą i udzielą wyczerpujących informacji np. na temat wyrejestrowania samochodu z ubezpieczalni. Należność wypłacamy w formie gotówkowej, do ręki, lub poprzez przelew bankowy na życzenie klienta.

Skup aut Płoty
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

skup i złomowanie aut

Zalety skupu aut Car-Gryf Płoty

  • szybka wypłata gotówki,
  • wieloletnie doświadczenie na rynku,
  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • przeprowadzanie transakcji w przyjaznych warunkach,
  • atrakcyjna cena za pojazd spełniająca oczekiwania klienta,
  • wysoka jakość obsługi,
  • bezpłatna wycena i oględziny samochodu.

Przebieg transakcji – poznaj poszczególne etapy

Kontakt telefoniczny

Współpraca z nami opiera się na trzech etapach. Pierwszym z nich jest umówienie się z naszym pracownikiem na konkretny termin, w którym odbędą się oględziny samochodu. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 bądź przesłać wiadomość z danymi dotyczącymi pojazdu poprzez formularz kontaktowy.

Weryfikacja pojazdu

Po umówieniu się nasz specjalista zjawi się w wyznaczonym miejscu i przejdzie do oględzin samochodu. Podczas analizy sprawdzi dokumentację pojazdu, weźmie pod uwagę stan techniczny i wizualny, a także dodatkowe wyposażenie – wszystko po to, aby zaproponować klientowi najkorzystniejszą cenę.

Kupno samochodu

Po zaakceptowaniu zaproponowanej kwoty można przejść do ostatniego etapu, którym jest podpisanie umowy kupna-sprzedaży. Do jej wypełnienia i podpisania niezbędny jest dowód osobisty właściciela pojazdu i dokumenty samochodu. Proces przebiega szybko, sprawnie i całkowicie bezpiecznie, a klient nie jest obciążony żadnymi dodatkowi kosztami. Ostateczna cena wypłacana jest w gotówce lub na konto bankowe.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

FAQ

Jakie auta skupujemy?
W naszym skupie pojazdów w Płotach skupujemy praktycznie wszystkie auta wyprodukowane w latach od 1960 do 2014. Możesz u nas sprzedać samochód w zasadzie nieużywany i doskonale utrzymany, który można nazwać kolekcjonerskim, a także auto powypadkowe, zniszczone i zdezelowane, które wymaga długiej, żmudnej i kosztownej naprawy. Przyjmujemy samochody osobowe, ciężarowe, specjalistyczne i profesjonalne.
Ile płacimy za samochody?
Za wszystkie pojazdy sprzedawane naszej firmie oferujemy korzystne wynagrodzenie, które zazwyczaj stanowi dobrą alternatywę do sprzedaży prywatnej. Cena wynika jednak z jego stanu. Podczas osobistych oględzin dokonujemy oceny stanu wizualnego oraz technicznego, zwracając uwagę na wszelkie szczegóły, które mogą mieć negatywny lub pozytywny wpływ na ostateczną cenę. Co ważne, zwracamy uwagę także na zalety danego egzemplarza, np. chodliwą markę lub model, co może skutecznie podwyższyć ostateczną cenę.
Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?
Sprzedaż samochodu naszej firmie przeważnie zamyka się w przeciągu jednego tylko dnia roboczego, co stoi w zupełnej opozycji do sprzedaży prywatnej, która może zająć nawet kilka miesięcy. Wszelkie formalności załatwiamy praktycznie na miejscu, dysponujemy także korzystnymi umowami przygotowanymi od razu do wypełnienia i podpisania, a należność wynikającą ze sprzedaży wypłacamy w formie gotówki do ręki.

Skup aut Płoty i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA