Jeśli szukasz możliwości sprzedaży swojego samochodu, koniecznie odwiedź jeden z wielu punktów Car-Gryf. W naszym skupie aut Płoty Car-Gryf możesz sprzedać praktycznie każdy pojazd, w tym auta osobowe, ciężarowe, specjalistyczne, sportowe, terenowe i wiele, wiele innych. Za każdy model płacimy od 300 do 200 000 zł, zależnie od ich stanu czy wyposażenia. Zapewniamy szybką transakcję i bezpieczeństwo gwarantowane przez wieloletnią obecność naszej firmy na rynku. Odwiedź koniecznie nasz skup aut w Płotach (24h/7) i skorzystaj z przyjaznej obsługi oraz braku jakichkolwiek opłat związanych z transakcją. Mamy wiele zalet, którymi nasz skup aut Car-Gryf Płoty wyróżnia się spośród innych. Zapewniamy minimum formalności i zawsze podczas inspekcji dysponujemy gotową, bardzo prosta umową kupna-sprzedaży. Nasi pracownicy chętnie pomogą i udzielą wyczerpujących informacji np. na temat wyrejestrowania samochodu z ubezpieczalni. Należność wypłacamy w formie gotówkowej, do ręki, lub poprzez przelew bankowy na życzenie klienta.

Skup aut Płoty
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 519-84-24-34

skup i złomowanie aut

Zalety skupu aut Car-Gryf Płoty

  • szybka wypłata gotówki,
  • wieloletnie doświadczenie na rynku,
  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • przeprowadzanie transakcji w przyjaznych warunkach,
  • atrakcyjna cena za pojazd spełniająca oczekiwania klienta,
  • wysoka jakość obsługi,
  • bezpłatna wycena i oględziny samochodu.

Przebieg transakcji – poznaj poszczególne etapy

Kontakt telefoniczny

Współpraca z nami opiera się na trzech etapach. Pierwszym z nich jest umówienie się z naszym pracownikiem na konkretny termin, w którym odbędą się oględziny samochodu. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 bądź przesłać wiadomość z danymi dotyczącymi pojazdu poprzez formularz kontaktowy.

Weryfikacja pojazdu

Po umówieniu się nasz specjalista zjawi się w wyznaczonym miejscu i przejdzie do oględzin samochodu. Podczas analizy sprawdzi dokumentację pojazdu, weźmie pod uwagę stan techniczny i wizualny, a także dodatkowe wyposażenie – wszystko po to, aby zaproponować klientowi najkorzystniejszą cenę.

Kupno samochodu

Po zaakceptowaniu zaproponowanej kwoty można przejść do ostatniego etapu, którym jest podpisanie umowy kupna-sprzedaży. Do jej wypełnienia i podpisania niezbędny jest dowód osobisty właściciela pojazdu i dokumenty samochodu. Proces przebiega szybko, sprawnie i całkowicie bezpiecznie, a klient nie jest obciążony żadnymi dodatkowi kosztami. Ostateczna cena wypłacana jest w gotówce lub na konto bankowe.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.