Chcesz sprzedać swój samochód? Kupimy go od Ciebie! Skup aut w Wałczu Car-Gryf zaoferuje Ci od 300 do 200 000 złotych za używany, nawet niesprawny pojazd! Przyjmiemy auto w każdym stanie. Co więcej, może to być samochód osobowy lub dostawczy, ale także terenowy, ciężarowy czy nawet autobus. Dla nas nie ma to najmniejszego znaczenia – zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty!

Skup aut Wałcz
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Postaw na skup aut za gotówkę i nie czekaj tygodniami na sprzedaż używanego auta. Jeśli jest to pojazd, który nie może już jeździć po polskich drogach, skontaktuj się z nami, jego także odkupimy. Skup samochodów używanych w Wałczu działa przez 24 godziny na dobę. Zapewniamy szybką transakcję, minimum formalności i legalną, szybką gotówkę. Kwota uzależniona będzie od stanu samochodu.

skup samochodów Wałcz - Autoskup Car-Gryf

Skup aut w kilku prostych krokach

 

Kontakt telefoniczny

Masz pytania? Zastanawiasz się nad pewnymi niejasnościami w naszej ofercie? Chciałbyś wszystkiego się dowiedzieć? Nic dziwnego, dlatego zapewniamy szybki kontakt i ofertę pomocy. Wystarczy, że zadzwonisz do nas pod numer 690-209-209! Nasi specjaliści chętnie pomogą, doradzą w każdej kwestii, odpowiedzą na pytania i rozwieją wątpliwości!

 

Weryfikacja pojazdu

Na tym etapie dowiesz się, ile możemy zaoferować Ci za samochód. Nasi rzeczoznawcy skrupulatnie wycenią pojazd, biorąc pod uwagę jego stan techniczny, wizualny, wnętrze, a także szereg dokumentów (jeśli takie posiadasz). Wszystko to wpłynie na końcową cenę, która jak już wiesz, będzie wynosić od 300 złotych za kompletny szrot do 200 000 złotych za nowsze auto w idealnym stanie. Skup aut 24h to szybka, pewna gotówka za każde auto – przekonaj się o tym!

 

Kupno samochodu

To ostatni etap, który dla obydwóch stron będzie niezwykle przyjemny. Podpisujemy wtedy umowę kupna-sprzedaży. Kilkustronicowa umowa, jeden podpisu i to wszystko! Wypłacamy pieniądze do ręki, a sami zabieramy samochód z Twojego podjazdu. Szybko, pewnie i bez zbędnych formalności, które jedynie wydłużałyby współpracę.

Postaw na skup aut Car-Gryf w Wałczu

Szybka i profesjonalna obsługa, własny transport po Twój samochód, rzetelna wycena pojazdu i oczywiście odpowiednia zapłata. Skupowanie samochodów uszkodzonych to nasza pasja. Skontaktuj się z nami, a wyjaśnimy Ci wszystko krok po kroku. Jeśli masz jakikolwiek pojazd, którego nie użytkujesz – sprzedaj go nam, to Ci się po prostu opłaci. Sprawdź wcześniej cennik skupu aut, aby wiedzieć, ile możemy Ci zaoferować! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, możesz także do nas podjechać. Czekamy na Ciebie w skupie aut w Wałczu. Oferujemy także kasację aut!

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

FAQ

Jakie auta skupujemy w Wałczu?
Skupujemy wszystkie pojazdy. Dla nas nie ma znaczenia jego stan techniczny czy wizualny. Odkupimy od Ciebie nawet samochód, który nie jeździ. Co więcej, może to być każdy model pojazdu od osobowego po dostawcze i ciężarowe. W Wałczu zdarza nam się przyjąć stare taksówki i zużyte pojazdy nauki jazdy!
Ile płacimy za samochody?
Cena uzależniona jest od wielu czynników. Trzeba bowiem wziąć pod uwagę ogólny stan techniczny pojazdu, a także komplet dokumentów, jakie posiadasz. Mogą to być na przykład dowody naprawy awarii, stłuczki, czy opłacanych składek i przeglądów technicznych!
Jak najszybciej sprzedać auto w firmie Car-Gryf?
To proste, najlepiej podjedź do nas wraz ze swoim autem. Na miejscu wycenimy go i przedstawimy Ci ofertę, którą będziesz mógł przyjąć lub odrzucić. Możesz także do nas zadzwonić, a to my przyjedziemy do Ciebie. Co ważne, odbierzemy kupione auto własnym transportem!

Skup aut Wałcz i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA