Car-Gryf to firma skupująca auta w atrakcyjnej cenie na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. W zakresie naszego zainteresowania są zarówno samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, sportowe, jak również autobusy. Skup aut używanych możliwy jest 24h na dobę 7 dni w tygodniu i obejmuje także mieszkańców miasta Gryfino. Niezależnie od rocznika czy stanu technicznego za każdy pojazd płacimy gotówką (300-200 000 zł), stosujemy minimum formalności i 100% zadowolenie klienta. Oferowana cena z pewnością Cię usatysfakcjonuje.

Skup aut Gryfino
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Skup aut Gryfino za gotówkę i z dojazdem do klienta

Każdy klient korzystający z naszych usług liczyć może na szybki i komfortowy przebieg całej transakcji. Dzięki wprowadzonemu systemu zarządzania jakością ISO 9001-2000 w zakresie demontażu i sprzedaży części, nasze usługi skupu pojazdów są najczęściej wybierane zarówno na terenie dużych miast, jak i w mniejszych miejscowościach województwa zachodniopomorskiego. Gwarantujemy terminowość, profesjonalizm, miłą obsługę i atrakcyjną cenę za skup auta.

złomowisko

Skup aut Gryfino za gotówkę – zasady współpracy

 

Kontakt telefoniczny

Niezwykle ważnym aspektem naszej działalności oprócz oferowania profesjonalnych usług jest sprostanie nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom klientów. Z tego też względu wprowadziliśmy szybki proces realizacji usługi bazujący na minimalnych formalnościach. Pierwszym etapem jest kontakt telefoniczny (690 209 209), w trakcie którego klient może zapoznać się ze wstępną ceną skupu oferowaną przez Car-Gryf.

 

Weryfikacja pojazdu

Umówienie spotkania ma na celu dokonanie weryfikacji stanu technicznego pojazdu oraz sprawdzenie dokumentacji będącej podstawą zawarcia umowy. Po dokonaniu oględzin i przeprowadzeniu rozmowy ze sprzedającym specjalista Car-Gryf przedstawi ostateczną cenę skupu używanego auta.

 

Kupno samochodu

Finalizacja transakcji następuje bezpośrednio po oględzinach lub w dogodnym dla klienta terminie. Umowa oraz wszelkie dokumenty przygotowywane są przez naszego pracownika, tak by klient nie musiał być obarczony zbędnymi formalnościami. Gotówka za skup pojazdu wypłacana jest do ręki w zakresie od 300 zł nawet do 200 000 zł.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Skupujemy pojazdy wg indywidualnej wyceny, czyli zalety współpracy z Car-Gryf

Dzięki indywidualnemu podejściu i braku z góry ustalonych cen nasi klienci liczyć mogą na najwyższe ceny za skup pojazdu. W przypadku aut niezdatnych do użytku, przeznaczonych do złomowania wystawiamy zaświadczenie o demontażu, a także unieważniamy dowód rejestracyjny, kartę pojazdu, jeśli była wydana oraz tablice rejestracyjne. Postaw na minimum formalności i maksimum korzyści.

FAQ

Jakie samochody skupujecie w auto skupie Car-Gryf Auto Kurek?
W Car-Gryf skupujemy różnego rodzaju samochody. Interesują nas auta osobowe, ciężarowe, dostawcze, sportowe, terenowe oraz autobusy. Chętnie nabywamy zarówno nowe, jak i starsze pojazdy, nie tylko w pełni sprawne, lecz także uszkodzone lub powypadkowe. Masz auto na sprzedaż? Skontaktuj się z nami – na pewno coś Ci zaproponujemy.
Czy skupujecie pojazdy po wypadku lub uszkodzone?
Tak. W Car-Gryf oprócz w pełni sprawnych pojazdów skupujemy również samochody uszkodzone oraz powypadkowe. Warto jednak pamiętać, że stan techniczny auta ma duże znaczenie przy dokonywaniu jego wyceny. Świadczymy także usługę złomowania samochodów w naszej licencjonowanej Stacji Demontażu Pojazdów.
W jakiej formie wypłacamy pieniądze?
Pieniądze za kupione auto są wypłacane w gotówce lub przelewem na podany w umowie numer konta. Decyzja o wyborze jednej z tych form należy do klienta. Warto wiedzieć, że pieniądze w gotówce wypłacamy zawsze do ręki, tuż po dokonaniu transakcji kupna – sprzedaży.
Jakie roczniki pojazdów skupujecie?
Skupujemy pojazdy w różnym wieku – nie tylko najnowsze, lecz także kilkunasto-, a nawet kilkudziesięcioletnie. Warto jednak wiedzieć, że wiek auta jest jednym z najważniejszych czynników, które bierzemy pod uwagę, dokonując jego wyceny.

Skup aut Gryfino i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA