Car-Gryf to profesjonalna firma, która zajmuje się sprzedażą używanych i nowych części samochodowych oraz skupem aut używanych na terenie całej Polski. Skup aut Goleniów obejmuje zarówno samochody osobowe, sportowe, terenowe, ciężarowe oraz autobusy. Przyjmujemy pojazdy bez względu na ich stan techniczny, przebieg czy ewentualne uszkodzenia, dzięki czemu każdy może bez problemu pozbyć się niechcianego pojazdu na atrakcyjnych warunkach. Cena ustalana jest indywidualnie, a nasz skup aut płaci gotówką od 300 do 200 000 zł.

Zainteresowany? Zadzwoń: tel. 690-209-209

Goleniów – profesjonalny skup pojazdów za gotówkę

Nasza firma oferuje nie tylko skup aut za gotówkę, ale również zajmuje się także recyklingiem pojazdów wycofanych z eksploatacji, które odbierane są od właścicieli w konkretnym mieście. Mieszkańcy Goleniowa mogą liczyć na skup aut 24h na dobę. Przyjmujemy pojazdy wszystkich marek zarówno tych tańszych, jak i luksusowych. Przyjeżdżający na miejsce odbioru pracownik Car-Gryf w zaledwie kilka chwil dokona wszelkich formalności, a sprzedający wraz z ceną ustaloną za skup auta otrzymuje zaświadczenie o ewentualnym złomowaniu lub umowę kupna – sprzedaży. Gwarantujemy profesjonalne podejście do obsługi klienta i pełen wachlarz usług dodatkowych.

złomowisko

Skup aut cena i przebieg transakcji

Kontakt telefoniczny

Działamy całodobowo, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom błyskawiczną i bardzo korzystną transakcję. W pierwszym kroku zapraszamy do kontaktu pod numerem 690 209 209 lub poprzez formularz dostępny na stronie. Na tym etapie nasi specjaliści dokonają wstępnej wyceny skupu pojazdu.

Weryfikacja pojazdu

Bezpośrednio po ustaleniu ceny skupu auta lub w dogodnym dla klienta terminie, na miejsce odbioru w Goleniowie przyjeżdża wykwalifikowany pracownik Car-Gryf, który na podstawie marki, modelu, rocznika pojazdu oraz jego stanu technicznego dokonuje oględzin, oraz wyceny właściwej.

Kupno samochodu

Odkup pojazdu odbywa się bezpośrednio podczas wizyty, a samochód odbierany jest naszym własnym transportem bez dodatkowych kosztów. Cały proces jest niezwykle łatwy i przyjemny. Podpisanie dokumentów zajmuje dosłownie kilka chwil, a cała transakcja zwieńczona zostaje natychmiastową wypłatą gotówki.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Dlaczego warto skorzystać ze skupu aut w Goleniowie?

Nasza firma oferuje nie tylko skup aut za gotówkę, ale również zajmuje się także recyklingiem pojazdów wycofanych z eksploatacji, które odbierane są od właścicieli w konkretnym mieście. Działamy profesjonalnie, szybko i w oparciu o zdobywaną przez wiele lat wiedzę. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, przeprowadzamy rzeczowe wyceny, dojeżdżamy zawsze w umówionym terminie, a na każdym etapie pozostawiamy do dyspozycji klienta wykwalifikowany personel. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania oraz rozwieją pojawiające się wątpliwości. Posiadamy również części samochodowe do takich marek jak Citroen, Fiat, Seat, Peugeot, Renault czy Opel.