Auto skup Car-Gryf to profesjonalna firma, która zajmuje się sprzedażą używanych i nowych części samochodowych oraz skupem aut używanych na terenie całej Polski. Skup aut w Goleniowie obejmuje zarówno samochody osobowe, sportowe, terenowe, ciężarowe oraz autobusy. Przyjmujemy pojazdy bez względu na ich stan techniczny, przebieg czy ewentualne uszkodzenia, dzięki czemu każdy może bez problemu pozbyć się niechcianego pojazdu na atrakcyjnych warunkach. Cena ustalana jest indywidualnie, a nasz skup aut płaci gotówką od 300 do 200 000 zł.

Skup aut Goleniów Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Goleniów – profesjonalny skup pojazdów za gotówkę

Nasza firma oferuje nie tylko skup aut za gotówkę, ale również zajmuje się także recyklingiem pojazdów wycofanych z eksploatacji, które odbierane są od właścicieli w konkretnym mieście. Mieszkańcy Goleniowa mogą liczyć na skup aut 24h na dobę. Przyjmujemy pojazdy wszystkich marek zarówno tych tańszych, jak i luksusowych. Przyjeżdżający na miejsce odbioru pracownik Car-Gryf w zaledwie kilka chwil dokona wszelkich formalności, a sprzedający wraz z ceną ustaloną za skup auta otrzymuje zaświadczenie o ewentualnym złomowaniu lub umowę kupna – sprzedaży. Gwarantujemy profesjonalne podejście do obsługi klienta i pełen wachlarz usług dodatkowych.

skup samochodów Goleniów - Autoskup Car-Gryf

Skup aut cena i przebieg transakcji

 

Kontakt telefoniczny

Działamy całodobowo, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom błyskawiczną i bardzo korzystną transakcję. W pierwszym kroku zapraszamy do kontaktu pod numerem 690 209 209 lub poprzez formularz dostępny na stronie. Na tym etapie nasi specjaliści dokonają wstępnej wyceny skupu pojazdu.

 

Weryfikacja pojazdu

Bezpośrednio po ustaleniu ceny skupu auta lub w dogodnym dla klienta terminie, na miejsce odbioru w Goleniowie przyjeżdża wykwalifikowany pracownik Car-Gryf, który na podstawie marki, modelu, rocznika pojazdu oraz jego stanu technicznego dokonuje oględzin, oraz wyceny właściwej.

 

Kupno samochodu

Odkup pojazdu odbywa się bezpośrednio podczas wizyty, a samochód odbierany jest naszym własnym transportem bez dodatkowych kosztów. Cały proces jest niezwykle łatwy i przyjemny. Podpisanie dokumentów zajmuje dosłownie kilka chwil, a cała transakcja zwieńczona zostaje natychmiastową wypłatą gotówki.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Dlaczego warto skorzystać ze skupu aut w Goleniowie?

Nasza firma oferuje nie tylko skup aut za gotówkę, ale również zajmuje się także recyklingiem pojazdów wycofanych z eksploatacji, które odbierane są od właścicieli w konkretnym mieście. Działamy profesjonalnie, szybko i w oparciu o zdobywaną przez wiele lat wiedzę. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, przeprowadzamy rzeczowe wyceny, dojeżdżamy zawsze w umówionym terminie, a na każdym etapie pozostawiamy do dyspozycji klienta wykwalifikowany personel. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania oraz rozwieją pojawiające się wątpliwości. Posiadamy również części samochodowe do takich marek jak Citroen, Fiat, Seat, Peugeot, Renault czy Opel.

FAQ

Czy skupujecie pojazdy po wypadku lub uszkodzone?
Tak, skupujemy pojazdy w różnym stanie technicznym. Możesz nam sprzedać zarówno samochód w pełni sprawny, jak i uszkodzony lub powypadkowy. Dysponujemy własną licencjonowaną Stacją Demontażu Pojazdów, w związku z czym zajmujemy się także złomowaniem aut. Stan pojazdu ma oczywiście znaczny wpływ na jego wycenę.
Jakie roczniki pojazdów skupujecie?
Różne. Jesteśmy zainteresowani kupnem nie tylko najnowszych pojazdów, lecz także tych kilkunastoletnich czy jeszcze starszych. Wiek samochodu w żadnym wypadku nie jest dla nas czynnikiem dyskwalifikującym – jednak warto pamiętać, że wpływa on na wycenę pojazdu.
Jakie dokumenty są mi potrzebne aby sprzedać auto w Car-Gryf Auto Kurek?
Do dokonania transakcji niezbędny jest dowód osobisty właściciela auta, pisemne upoważnienie od ewentualnego współwłaściciela, dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu. Umowę kupna – sprzedaży sporządzamy na miejscu. Warto wiedzieć, że ta zasada obowiązuje zarówno w przypadku sprawnych aut, jak i tych przeznaczonych do zezłomowania.
Ile pieniędzy otrzymam w skupie aut Car-Gryf Auto Kurek za moje auto?
Wyceny dokonujemy po zapoznaniu się ze szczegółami technicznymi dotyczącymi danego pojazdu, takimi jak jego marka, model, wiek czy stan. Jeżeli jesteś zainteresowany wstępną wyceną, skontaktuj się z nami za pomocą formularza dostępnego na stronie lub w inny sposób.

Skup aut Goleniów i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA