Skup samochodów używanych w Kołobrzegu o nazwie Car-Gryf to idealna propozycja dla Ciebie, jeśli chcesz szybko i legalnie sprzedać swój samochód. Może to być osobówka, auto terenowe, dostawcze, czy ciężarowe. Skupujemy nawet autobusy! Skup aut Kołobrzeg zaproponuje Ci od 300 do nawet 200 000 złotych – wszystko zależy od stanu auta. Odkupimy auto w stanie idealnym, ale i używane, czy uszkodzone!

Skup aut Kołobrzeg

Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Szybki skup aut w Kołobrzegu

Skup aut za gotówkę to gwarancja pieniędzy w kilka chwil. Nasz rzeczoznawca może do Ciebie podjechać i wycenić auto. Po sprzedaży zabierzemy go z Twojej posesji. Wystarczy, że podasz nam adres w Kołobrzegu lub okolicach. Ponadto, nasz skup działa przez 24 godziny na dobę, jeśli więc chcesz, po prostu podwieź nam auto, które chcesz sprzedać i na miejscu zajmiemy się resztą.

skup samochodów Kołobrzeg - Autoskup Car-Gryf

Skup aut na terenie Kołobrzegu – jak działamy

Kontakt telefoniczny

Masz zamiar skorzystać z naszych usług, jednak paru kwestii nie jesteś pewien? W takim razie zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Pod numerem 690-209-209 wszystko skrupulatnie wyjaśnimy, abyś nie miał najmniejszych wątpliwości. Dowiesz się, jak działa skup aut w Kołobrzegu, a także jakie auto możesz sprzedać lub zezłomować. Nasi wykwalifikowani pracownicy czekają na Ciebie.

Weryfikacja pojazdu

Wiemy, jak cenny jest dla Ciebie czas. Dlatego, zamiast przyjeżdżać do Car-Gryf, po prostu skontaktuj się z nami, a to my odwiedzimy Ciebie. Nasz rzeczoznawca dokona weryfikacji i wyceny pojazdu. Weźmie pod uwagę stan techniczny i pełną dokumentację auta. Cennik skupu aut dostępny jest na stronie, więc już wcześniej możesz sprawdzić, czego się spodziewać.

Kupno samochodu

Skup pojazdów działa na bardzo prostych zasadach. Dlatego też decydując się sprzedać nam auto, nie musisz obawiać się zbędnych formalności. Zawieramy zwykłą i prostą umowę kupna-sprzedaży. Kiedy ostateczna cena pojazdu będzie już znana, wystarczy, że podpiszesz dokument. Gotówkę otrzymasz w parę chwil. Kasacja i złomowanie samochodów działają na bardzo podobnych zasadach.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług w Kołobrzegu?

  • Z naszych usług skorzystasz w każdym dniu roboczym, przez 24 godziny na dobę.
  • Czeka na Ciebie minimum formalności – umowa kupna-sprzedaży.
  • Płacimy za sprzedany przez Ciebie pojazd gotówką.
  • Skupujemy auta na podstawie wyceny rzeczoznawcy.
  • Możesz nam sprzedać auto nawet za 200 000 złotych.

Skup aut w Kołobrzegu to świetna propozycja dla Ciebie, jeśli potrzebujesz zastrzyku gotówki, masz nieużywany samochód, który tylko zajmuje miejsce na parkingu lub po prostu chcesz się pozbyć starego auta, aby kupić ten wymarzony. Każda sytuacja jest dobra, aby sprzedać nam swój samochód. Co ważne, nie tylko kupimy od Ciebie auto, ale także zezłomujemy je, jeśli takie będzie Twoje życzenie. Kasacją samochodów również się zajmujemy. Skup aut Kołobrzeg i okolice to minimum formalności, zastrzyk gotówki w potrzebie i możliwość pozbycia się nieużywanego samochodu szybciej, niż możesz sobie wyobrazić. Przekonaj się o tym na własnej skórze, zapraszamy do kontaktu! Przyjedź do nas do Kołobrzegu, jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę lub zleć przyjazd naszemu rzeczoznawcy!

Skup samochodów w Kołobrzegu – minimum formalności, szybka realizacja

Wśród wielu zalet naszego skupu aut w Kołobrzegu zdecydowanie warto wymienić między innymi rygorystyczne podejście względem bezpieczeństwa. Od początku naszego istnienia staramy się, aby wszystkie nasze usługi były w pełni bezpieczne i mogły chronić klienta w jak najwyższym stopniu. Właśnie z tego względu dysponujemy wszelkimi niezbędnymi certyfikatami oraz zezwoleniami, które uprawniają nas między innymi do realizowania usługi złomowania. Nie wszystkie firmy spełniają ten wymóg, przez co działają na granicy prawa. W naszym skupie samochodów używanych w Kołobrzegu oraz w innych polskich miastach oferujemy wypłatę należności w formie gotówki do ręki podczas podpisywania umowy. Same umowy są korzystne i napisane w prosty i przejrzysty sposób, co z pewnością docenią osoby, które nigdy nie zajmowały się sprzedażą auta. Nasi pracownicy to osoby z odpowiednimi kwalifikacjami, którzy z chęcią pomogą w całym procesie sprzedaży auta i udzielą wyczerpujących informacji na temat aspektów technicznych i prawnych.

Skupujemy wszystkie marki aut na terenie Kołobrzegu i okolic

Wśród wielu zalet naszego skupu pojazdów za gotówkę warto wymienić między innymi fakt, iż jako jedna z niewielu firm na rynku oferujemy możliwość sprzedaży praktycznie każdego rodzaju auta. Wiele skupów samochodów używanych w Kołobrzegu kupuje wyłącznie wyselekcjonowane pojazdy, podczas gdy w naszym skupie można z powodzeniem sprzedać samochody wszelkiego typu i wszystkich marek. Przyjmujemy do naszego skupu aut w Kołobrzegu samochody nieznanych firm i importowane, które nigdy nie były oferowane na rynku krajowym, a także najbardziej popularne pojazdy, cieszące się u nas ogromną popularnością. Możesz nam sprzedać auta osobowe, w tym niewielkie i miejskie modele, a także duże samochody typu kombi i SUV, ciężarówki i autobusy, a nawet pojazdy specjalistyczne, budowlane czy też użytkowane w magazynach lub halach produkcyjnych. Co więcej, w naszym skupie aut za gotówkę można sprzedać auta w dobrym stanie technicznym, które nie wymagają kolejnych nakładów finansowych do ich eksploatacji, a także samochody zniszczone, powypadkowe lub zalane.

FAQ

Ile płacimy za samochody?
Jak już wspominaliśmy od 300 do 200 000 złotych. Wszystko zależy od stanu Twojego auta. Skup pojazdów oferuje różne ceny. Twój pojazd jest w idealnym stanie? Otrzymasz więcej! Nieco uszkodzony lub sporo używany? Otrzymasz mniej. Cena zależy także od rodzaju pojazdu – kupujemy auta osobowe, terenowe, ciężarowe, dostawcze, a nawet autobusy. Wyceną zajmie się wykwalifikowany rzeczoznawca.
Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?
Krócej, niż myślisz. Wystarczy się z nami skontaktować, podjechać samochodem do skupu aut w Kołobrzegu lub zlecić przyjazd naszemu rzeczoznawcy. Po weryfikacji stanu i dokumentacji auta przedstawiamy Ci ofertę, podpisujesz umowę kupna-sprzedaży i gotówkę otrzymujesz do ręki! Szybciej się nie da!
Jakie auta skupujemy?
Skupujemy wszystkie rodzaje samochodów, zaczynając od osobowych, kończąc na autobusach i pojazdach ciężarowych. Nie ważne, w jakim są stanie, mogą być prawie nowe, lekko używane lub nawet uszkodzone. Zapraszamy Cię serdecznie, jeśli tylko chcesz otrzymać spory zastrzyk gotówki bez zbędnych formalności!

Skup aut Kołobrzeg i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA