Chcesz zmienić samochód, ale nie możesz sprzedać aktualnego? A może posiadasz auto po wypadku, które wadzi Ci w garażu? Car-Gryf to firma, która rozwiąże Twój problem. Skup aut za gotówkę odbywa się na terenie całego województwa zachodniopomorskiego w tym także w Policach. Nie widzimy żadnych przeciwwskazań, by przyjąć samochód uszkodzony, z widoczną korozją, niezdatny do eksploatacji czy całkowicie nowy. Cena, jaką oferujemy za skup auta oscyluje w granicy 300 – 200 000 zł i wypłacana jest na miejscu.

Skup aut Police
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Police – skup aut za gotówkę

Nasze przedsiębiorstwo oprócz skupu pojazdów zajmuje się również złomowaniem i sprzedażą części. Taki wachlarz usług pozwala nam kompleksowo obsłużyć każdego klienta, zarówno tego indywidualnego, jak i biznesowego. Skup aut 24h to usługa obejmująca pojazdy osobowe, ciężarowe, sportowe, terenowe, a także autobusy. Nasza siedziba mieści się w Szczecinie, ale dojeżdżamy do klienta z każdej miejscowości.

wraki aut

Jak sprzedaż samochód w Policach?

Kontakt telefoniczny

Zakres oferowanych przez nas usług oraz wieloletnie doświadczenie pozwala nam na przedstawienie niezobowiązującej, darmowej wyceny w trakcie kontaktu telefonicznego pod numerem 690 209 209. Do dyspozycji klientów pozostawiamy także formularz kontaktowy na stronie cargryf.pl oraz adres mailowy: kontakt@cargryf.pl

Weryfikacja pojazdu

Ważnym etapem sprzedaży pojazdu są jego oględziny i weryfikacja dowodu rejestracyjnego, karty pojazdu lub pisemnych upoważnień. Na podstawie stanu technicznego samochodu oraz okazanej dokumentacji przedstawiamy klientowi ostateczną cenę za skup auta.

Kupno samochodu

Po przygotowaniu indywidualnej wyceny przechodzimy do podpisania wszystkich niezbędnych dokumentów, przekazania kluczyków i wypłaty gotówki. Wszelkie formalności zostały ograniczone do minimum zarówno w przypadku osób fizycznych, jak i przedsiębiorców.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Dlaczego warto wybrać Car-Gryf?

Główną zaletą współpracy z naszą firmą z pewnością jest możliwość uzyskania indywidualnej, korzystnej dla klienta wyceny. Darmowe doradztwo, przyjazd pracownika na oględziny i finalizacja usługi bez zbędnych formalności ucieszą każdego naszego nowego klienta.

Złomowanie pojazdów niezdatnych do użytku

Jedną z flagowych usług naszej firmy, z której często korzystają mieszkańcy Polic jest złomowanie pojazdów. W ramach usługi dojeżdżamy do klienta (darmowo na terenie Szczecina), wystawiamy stosowne zaświadczenia i unieważniamy kartę pojazdu, dowód oraz tablice rejestracyjne. Posiadamy także licencjonowaną Stację Demontażu Pojazdów oraz oferujemy sprzedaż części zamiennych do wszystkich marek.

FAQ

Jakie dokumenty są mi potrzebne aby sprzedać auto w Car-Gryf Auto Kurek?
Dokumenty potrzebne, aby sprzedać auto w naszym skupie, to: dowód osobisty właściciela samochodu, pisemne upoważnienie od współwłaściciela (jeżeli auto go posiada), dowód rejestracyjny, a także karta pojazdu. Wymóg ten musi zostać spełniony nie tylko w przypadku sprawnych aut, lecz także tych przeznaczonych do zezłomowania.

Ile pieniędzy otrzymam w skupie aut Car-Gryf Auto Kurek za moje auto?
W przypadku każdego pojazdu wycena jest dokonywana indywidualnie. Proponowana kwota wynosi od 300 do nawet 200 000 zł i zależy od kilku czynników takich, jak marka i model samochodu, jego wiek oraz stan techniczny. Jeżeli jesteś zainteresowany otrzymaniem przybliżonej wyceny, skontaktuj się z nami za pomocą formularza dostępnego na stronie lub w inny sposób.

Jakie roczniki pojazdów skupujecie?
Skupujemy pojazdy pochodzące z różnych roczników – zarówno te najnowsze, jak i kilkunasto- czy nawet kilkudziesięcioletnie. Wiek pojazdu nie jest dla nas przeszkodą, jednak w znacznym stopniu wpływa na jego wycenę.

W jakiej formie wypłacamy pieniądze?
Pieniądze za pojazd możesz otrzymać w gotówce lub na konto – decyzja należy wyłącznie do Ciebie. Jeżeli zdecydujesz się na pierwszą opcję, środki otrzymasz do ręki, zaraz po dopełnieniu wszelkich formalności, natomiast w drugim przypadku – zostaniesz poproszony o wskazanie odpowiedniego numeru konta w umowie kupna – sprzedaży.

Skup aut Police i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA