Chcesz sprzedać samochód osobowy, dostawczy, terenowy lub sportowy i nie wiesz gdzie zrobić to na najkorzystniejszych warunkach? Skup aut Choszczno to usługa realizowana przez firmę Car-Gryf, lidera w skupie aut używanych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Bardzo ważnym aspektem współpracy jest to, iż skup aut odbywa się za gotówkę, a cena ustalana jest indywidualnie na podstawie oględzin samochodu i waha się w granicy 300 – 200 000 zł.

Zainteresowany? Zadzwoń: tel. 690-209-209

Jak sprzedać samochód uszkodzony lub przeznaczony na złom?

Skup pojazdów to nie jedyna usługa realizowana przez Car-Gryf przez 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Z powodzeniem kupisz u nas używane i nowe części samochodowe, ale również zezłomujesz pojazd, który nie nadaje się do eksploatacji. Cały proces sprzedaży opiera się na trzech etapach, w trakcie których klient otrzyma wszelkie niezbędne instrukcje, odpowiedzi na nurtujące pytania. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby fizyczne, jak i właścicieli firm.

złomowisko

Skup samochodu w 3 krokach

Kontakt telefoniczny

Zarówno klienci z Choszczna, jak i z okolic mogą skontaktować się z naszym działem obsługi klienta pod numerem 690 209 209 aby w trakcie rozmowy otrzymać wstępną, niezobowiązującą wycenę skupu auta. Dla klientów, którzy wolą kontakt elektroniczny, przygotowaliśmy prosty formularz kontaktowy oraz adres mailowy. Nasi pracownicy skontaktują się z Tobą w najszybszym możliwym czasie.

Weryfikacja pojazdu

Spotkanie z naszym pracownikiem to etap, podczas którego klient poznaje ostateczną cenę oferowaną przez Car-Gryf oraz ma możliwość zapoznania się z całą procedurą sprzedaży. Cena ustalana jest na podstawie oględzin pojazdu oraz weryfikacji dokumentacji.

Kupno samochodu

Bezpośrednio po ustaleniu ceny oraz wszelkich szczegółów lub w dogodnym dla klienta terminie przygotowywana jest pełna dokumentacja, oraz podpisywana jest umowa kupna – sprzedaży pojazdu. Po zakończeniu formalności wypłacamy do ręki właściciela pełną ustaloną podczas negocjacji kwotę.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.