Chcesz sprzedać samochód osobowy, dostawczy, terenowy lub sportowy i nie wiesz gdzie zrobić to na najkorzystniejszych warunkach? Skup aut Choszczno to usługa realizowana przez firmę Car-Gryf, lidera w skupie aut używanych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Bardzo ważnym aspektem współpracy jest to, iż skup aut odbywa się za gotówkę, a cena ustalana jest indywidualnie na podstawie oględzin samochodu i waha się w granicy 300 – 200 000 zł.

Skup aut Choszczno Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Jak sprzedać uszkodzony samochów w skupie aut z Choszczna i okolic?

Skup pojazdów to nie jedyna usługa realizowana przez Car-Gryf przez 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Z powodzeniem kupisz u nas używane i nowe części samochodowe, ale również zezłomujesz pojazd, który nie nadaje się do eksploatacji. Cały proces sprzedaży opiera się na trzech etapach, w trakcie których klient otrzyma wszelkie niezbędne instrukcje, odpowiedzi na nurtujące pytania. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby fizyczne, jak i właścicieli firm.

złomowisko

Skup samochodu w 3 krokach

Kontakt telefoniczny

Zarówno klienci z Choszczna, jak i z okolic mogą skontaktować się z naszym działem obsługi klienta pod numerem 690 209 209 aby w trakcie rozmowy otrzymać wstępną, niezobowiązującą wycenę skupu auta. Dla klientów, którzy wolą kontakt elektroniczny, przygotowaliśmy prosty formularz kontaktowy oraz adres mailowy. Nasi pracownicy skontaktują się z Tobą w najszybszym możliwym czasie.

Weryfikacja pojazdu

Spotkanie z naszym pracownikiem to etap, podczas którego klient poznaje ostateczną cenę oferowaną przez Car-Gryf oraz ma możliwość zapoznania się z całą procedurą sprzedaży. Cena ustalana jest na podstawie oględzin pojazdu oraz weryfikacji dokumentacji.

Kupno samochodu

Bezpośrednio po ustaleniu ceny oraz wszelkich szczegółów lub w dogodnym dla klienta terminie przygotowywana jest pełna dokumentacja, oraz podpisywana jest umowa kupna – sprzedaży pojazdu. Po zakończeniu formalności wypłacamy do ręki właściciela pełną ustaloną podczas negocjacji kwotę.

Skup samochodów w Choszcznie – minimum formalności, szybka realizacja

Nasz skup aut w Choszcznie jest jednym z najpopularniejszych w całym regionie, a doskonałe opinie na temat prowadzonej przez nas firmy wynikają między innymi z rygorystycznego podejścia względem bezpieczeństwa transakcji. Jako jedna z niewielu firm na rynku, posiadamy wszelkie najważniejsze certyfikaty, zezwolenia i atesty, które umożliwiają nam realizację skupu samochodów używanych w Choszcznie oraz wszystkich usług wchodzących w nasze portfolio. Wynagrodzenie z tytułu sprzedaży auta wypłacamy standardowo w formie gotówki do ręki lub przelewem na konto, lecz tylko na wyraźne życzenie klienta. W naszym skupie pojazdów za gotówkę zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów z branży motoryzacyjnej, którzy doskonale poznali jej specyfikę przez wiele lat naszego istnienia na rynku. Wszyscy chętnie pomogą w kwestiach formalnych, prawnych i technicznych i udzielą wyczerpujących informacji na temat wszystkich naszych usług. Zapraszamy do naszego skupu aut w Choszcznie. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i ustal odpowiedni dla siebie termin inspekcji lub innych naszych usług.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

FAQ

Jakie dokumenty są mi potrzebne aby sprzedać auto w Car-Gryf Auto Kurek?
Do sporządzenia umowy kupna – sprzedaży niezbędny jest dowód osobisty właściciela oraz pisemne upoważnienie od ewentualnego współwłaściciela pojazdu. Konieczne będzie dostarczenie również dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu. Wszystkie te wymogi obowiązują zarówno w przypadku sprawnych aut, jak i tych przeznaczonych do kasacji.
Czy skupujecie pojazdy po wypadku lub uszkodzone?
Tak, jesteśmy zainteresowani kupnem pojazdów w różnym stanie technicznym – zarówno w pełni sprawnych, jak i uszkodzonych, a także powypadkowych. Oczywiście ten czynnik ma wpływ na kwotę, jaką otrzymasz od nas za sprzedany nam pojazd. Zajmujemy się również złomowaniem aut, którego dokonujemy w naszej Licencjonowanej Stacji Demontażu Pojazdów.
W jakiej formie wypłacamy pieniądze?
Pieniądze mogą zostać wypłacone w gotówce (zaraz po dokonaniu transakcji) lub przelewem na wskazany przez Ciebie w umowie kupna – sprzedaży numer konta. W Car-Gryf nie musisz czekać na należną Ci kwotę, otrzymasz ją od ręki.
Jak szybko można liczyć na sfinalizowanie transakcji?
W Car-Gryf szanujemy czas naszych klientów, dlatego cała transakcja sprzedaży auta ma naprawdę szybki przebieg. Od ręki przygotowujemy umowę kupna – sprzedaży i wystawiamy zaświadczenie o demontażu. Sprzedając u nas auto, nie musisz dokonywać zbędnych formalności ani czekać w kolejce. Zapewniamy, że wszystko odbywa się bezproblemowo. Ponadto pieniądze w gotówce otrzymasz tuż po dokonaniu transakcji, natomiast przelew wykonamy najszybciej jak to możliwe.

Skup aut Choszczno i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA