Sprzedaż własnego samochodu to niekiedy trudna decyzja obarczona wieloma wątpliwościami. Warto w takiej sytuacji skorzystać z usług wykwalifikowanej firmy, która oferuje skup aut w atrakcyjnej cenie oraz w oparciu o przejrzyste warunki. Car-Gryf to firma z wieloletnim doświadczeniem, która przyjmuje zarówno pojazdy używane, jak i nowe. Skup aut za gotówkę w miejscowości Myślibórz obejmuje modele osobowe, terenowe, ciężarowe, a także autobusy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą skupu aut za gotówkę.

Zainteresowany? Zadzwoń: tel. 690-209-209

Skup pojazdów za gotówkę – dlaczego warto wybrać Car-Gryf?

Odbiór pojazdu zawsze odbywa się w ramach darmowego dojazdu przedstawiciela firmy do Myśliborza, zaś po sfinalizowaniu transakcji wypłacamy gotówką od 300 do 200 000 zł. Naszym atutem niewątpliwie jest profesjonalne i indywidualne podejście do klienta oraz konkretna kwota ustalana podczas wyceny i wypłacana na miejscu do rąk własnych sprzedającego. Oprócz skupu aut 24 h w miejscowości Myślibórz oferujemy również możliwość zakupu używanych i nowych części zamiennych do każdego modelu samochodu. Cena z pewnością Cię usatysfakcjonuje.

wraki aut

Jak przebiega skup aut używanych Car-Gryf?

Kontakt telefoniczny

Z korzystnymi warunkami cenowymi skupu auta, każdy klient może zapoznać się już na etapie kontaktu telefonicznego (690 209 209). Nasi wykwalifikowani pracownicy przedstawią wstępną, darmową wycenę w oparciu o dane dostarczone przez właściciela pojazdu.

Weryfikacja pojazdu

Każdorazowo w celu potwierdzenia stanu technicznego oraz weryfikacji dokumentacji na wcześniej ustalone miejsce przyjeżdża specjalista Car-Gryf. Nie ma jednak obawy, przyjmujemy zarówno pojazdy w idealnym stanie, jak i te uszkodzone czy powypadkowe.

Kupno samochodu

Jedną z naszych wielu zalet jest brak zbędnych formalności. Wypełnienie wymaganych dokumentów trwa kilka chwil, a po podpisaniu umowy pracownik wypłaca ustaloną kwotę w gotówce do rąk własnych właściciela pojazdu. Podstawowym dokumentem niezbędnym do sfinalizowania transakcji jest umowa kupna – sprzedaży.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Dlaczego warto postawić na Car-Gryf?

Jako jedna z nielicznych firm nie posiadamy sztywnego, stałego cennika, który niejednokrotnie jest krzywdzący dla klientów. Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie ustalając najlepsze warunki zarówno finansowe, jak i organizacyjne. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.