Mieszkańców Barlinka zainteresowanych sprzedażą samochodu zapraszamy do współpracy ze skupem aut Car-Gryf Barlinek. Skup aut odbywa się z dojazdem do klienta oraz w oparciu o indywidualną wycenę. Samochody, jakie przyjmujemy to nowe lub używane pojazdy osobowe, terenowe, dostawcze oraz sportowe. Co więcej, właściciel pojazdu może liczyć na kwotę od 300 do 200 000 zł wypłaconą bezpośrednio po podpisaniu umowy kupna – sprzedaży. Skup pojazdów w naszej firmie odbywa się sprawnie, za gotówkę i z dbałością o poprawność wypełnionej dokumentacji.

Skup aut Barlinek
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Jakie ceny możesz uzyskać za skup swojego samochodu w Barlinku?

Oferowana za skup pojazdu cena to zawsze najlepszy możliwy wariant, jakiego nie otrzymasz nawet od konkurencyjnych firm. W ramach swojej działalności oferujemy również złomowanie samochodów nienadających się do użytku oraz sprzedaż starannie wyselekcjonowanych części samochodowych. Do dyspozycji klientów jesteśmy 24h 7 dni w tygodniu, a pod swoje skrzydła przyjmujemy zarówno sprawne pojazdy używane, jak i auta powypadkowe, zardzewiałe czy uszkodzone. Sprawdź nasze usługi i postaw na 100% zadowolenia.

skup samochodów Barlinek - Autoskup Car-Gryf

Auto skup Barlinek – czy można sprzedać auto szybko i za gotówkę?

Kontakt telefoniczny

Skup aut Car-Gryf to firma, która dokłada wszelkich starań by sprzedaż samochodu była jak najbardziej komfortowa i szybka. Wstępną, niezobowiązującą wycenę skupu każdy klient otrzyma, dzwoniąc pod numer 690 209 209. Przygotowaliśmy również intuicyjny formularz kontaktowy oraz adres mail, na który możesz napisać w sprawie wyceny (kontakt@cargryf.pl).

Weryfikacja pojazdu

Zanim przedstawimy ostateczną cenę skupu, przyjedziemy na wyznaczone miejsce i dokonamy oględzin pojazdu. Pracownik zweryfikuje również dokumenty a na podstawie stanu technicznego, marki i rocznika przedstawi kwotę, jaką możemy zaproponować w przedziale od 300 do 200 000 zł.

Kupno samochodu

Osoby zainteresowane skupem na tym etapie podpiszą wszelkie niezbędne dokumenty oraz otrzymają gotówkę do ręki. Formalności zostały zminimalizowane do granic możliwości. Cała procedura nie zajmuje więcej niż kilkanaście minut. Zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

FAQ

Jakie samochody skupujecie w auto skupie Car-Gryf Auto Kurek
Jesteśmy zainteresowani kupnem różnego typu aut – osobowych, terenowych, sportowych, ciężarowych, a nawet autobusów. Nabywamy zarówno samochody sprawne, jak i uszkodzone czy powypadkowe. Nie wykluczamy również żadnego modelu ze względu na jego wiek. Dysponujemy własną licencjonowaną Stacją Demontażu Pojazdów, co oznacza, że możesz nam sprzedać również auto przeznaczone do zezłomowania.

Jakie dokumenty są mi potrzebne aby sprzedać auto w Car-Gryf Auto Kurek?
Aby dokonać transakcji kupna – sprzedaży, potrzebne są dokumenty właściciela oraz auta. Do tych pierwszych należy dowód osobisty oraz ewentualnie upoważnienie od współwłaściciela (jeśli samochód go posiada), do drugich natomiast dowód rejestracyjny i karta pojazdu. Wymogi te dotyczą zarówno aut nadających się do użytku, jak i przeznaczonych do złomowania.

Jak szybko można liczyć na sfinalizowanie transakcji?
Sprzedając nam auto, nie musisz czekać w kolejce ani dopełniać żadnych skomplikowanych formalności. Staramy się, aby cały proces przebiegł możliwie najbardziej szybko i sprawnie. Od ręki sporządzamy umowę i wystawiamy zaświadczenie o demontażu. Nie musisz czekać również na pieniądze – otrzymasz je od razu w gotówce lub przelewem.

W jakiej formie wypłacamy pieniądze?
Pieniądze są wypłacane w gotówce lub przelewem na wskazany w umowie przez klienta numer konta. Tylko od Ciebie zależy, którą formę płatności wybierzesz. Nie będziesz musiał czekać na zapłatę – otrzymasz ją od ręki.

Skup aut Barlinek i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA