Mieszkańców Barlinka zainteresowanych sprzedażą samochodu zapraszamy do współpracy z firmą Car-Gryf. Skup aut odbywa się z dojazdem do klienta oraz w oparciu o indywidualną wycenę. Samochody, jakie przyjmujemy to nowe lub używane pojazdy osobowe, terenowe, dostawcze oraz sportowe. Co więcej, właściciel pojazdu może liczyć na kwotę od 300 do 200 000 zł wypłaconą bezpośrednio po podpisaniu umowy kupna – sprzedaży. Skup pojazdów w naszej firmie odbywa się sprawnie, za gotówkę i z dbałością o poprawność wypełnionej dokumentacji.

Zainteresowany? Zadzwoń: tel. 690-209-209

Poznaj ceny, jakie możesz uzyskać za skup swojego auta

Oferowana za skup pojazdu cena to zawsze najlepszy możliwy wariant, jakiego nie otrzymasz nawet od konkurencyjnych firm. W ramach swojej działalności oferujemy również złomowanie samochodów nienadających się do użytku oraz sprzedaż starannie wyselekcjonowanych części samochodowych. Do dyspozycji klientów jesteśmy 24h 7 dni w tygodniu, a pod swoje skrzydła przyjmujemy zarówno sprawne pojazdy używane, jak i auta powypadkowe, zardzewiałe czy uszkodzone. Sprawdź nasze usługi i postaw na 100% zadowolenia.

wraki samochodów

Skup samochodów czy można sprzedać auto szybko i za gotówkę?

Kontakt telefoniczny

Car-Gryf to firma, która dokłada wszelkich starań by sprzedaż samochodu była jak najbardziej komfortowa i szybka. Wstępną, niezobowiązującą wycenę skupu każdy klient otrzyma, dzwoniąc pod numer 690 209 209. Przygotowaliśmy również intuicyjny formularz kontaktowy oraz adres mail, na który możesz napisać w sprawie wyceny (kontakt@cargryf.pl).

Weryfikacja pojazdu

Zanim przedstawimy ostateczną cenę skupu, przyjedziemy na wyznaczone miejsce i dokonamy oględzin pojazdu. Pracownik zweryfikuje również dokumenty a na podstawie stanu technicznego, marki i rocznika przedstawi kwotę, jaką możemy zaproponować w przedziale od 300 do 200 000 zł.

Kupno samochodu

Osoby zainteresowane skupem na tym etapie podpiszą wszelkie niezbędne dokumenty oraz otrzymają gotówkę do ręki. Formalności zostały zminimalizowane do granic możliwości. Cała procedura nie zajmuje więcej niż kilkanaście minut. Zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.