Auto skup Nowogard Car-Gryf to firma, która od wielu lat zajmuje się skupem aut za gotówkę w Nowogardzie oraz pozostałych miejscowościach województwa zachodniopomorskiego. Swoje samochody osobowe, ciężarowe, terenowe czy sportowe powierzają nam zarówno osoby indywidualne, firmy, korporacje taksówkarskie, jak również szkoły jazdy zmieniające pojazdy na nowe. Skup aut w miejscowości Nowogard odbywa się zawsze za gotówkę a cena, jaką może otrzymać klient oscyluje w granicy 300 – 200 000 zł.

Skup aut Nowogard
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Szybka i bezpieczna transakcja, czyli jak przebiega skup auta z Nowogarda i okolic w Car-Gryf

W ramach prowadzonej działalności oferujemy skup aut 24h na dobę, transport niesprawnego pojazdu, złomowanie egzemplarzy nienadających się do użytku, a także sprzedaż części. Sprawia to, że klient może czuć się w 100% zadowolony. Skup pojazdów obejmuje wszystkie modele zarówno te w stanie idealnym, jak i samochody powypadkowe, z widoczną korozją czy uszkodzeniami. Do dyspozycji klientów jesteśmy 7 dni w tygodniu, a na spotkanie dojeżdżamy w umówionym terminie.

skup samochodów Nowogard - Autoskup Car-Gryf

Szybka i bezpieczna transakcja, czyli jak przebiega skup auta w Car-Gryf

Kontakt telefoniczny

Dołożyliśmy wszelkich starań by cały proces skupu pojazdu trwał jak najkrócej. Z tego też względu wstępną wycenę jesteśmy w stanie przedstawić już na etapie kontaktu telefonicznego pod numerem 690 209 209.

Weryfikacja pojazdu

Niezwykle ważnym i decydującym etapem jest weryfikacja pojazdu pod względem jego stanu technicznego oraz posiadanej przez właściciela dokumentacji. Na podstawie oględzin pojazdu oraz jego marki i rocznika dokonywana jest wiążąca wycena.

Kupno samochodu

Po ustaleniu wszelkich szczegółów następuje finalizacja transakcji. Na tym etapie podpisywana jest umowa kupna – sprzedaży oraz wypłacana gotówka za skup pojazdu w granicy od 300 do 200 tysięcy złotych.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Dlaczego warto wybrać Auto skup Car-Gryf Nowogard?

Wśród wielu obecnych na rynku firm wyróżniamy się profesjonalnym i indywidualnym podejściem do klienta. Nie stosujemy sztywnych cenników, zawsze przyjeżdżamy na czas, a nasi pracownicy są w stanie odpowiedzieć na każde nurtujące klienta pytanie z zakresu naszej działalności. Postaw na profesjonalny skup aut w Nowogardzie.

FAQ

Jakie dokumenty są mi potrzebne aby sprzedać auto w Car-Gryf Auto Kurek?
Aby sprzedać auto w naszym skupie, będziesz potrzebować dokumentów takich, jak: ważny dowód osobisty właściciela samochodu, pisemne upoważnienie od ewentualnego współwłaściciela, dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu. Jest to wymóg, który dotyczy zarówno aut sprawnych, jak i tych przeznaczonych do zezłomowania.

Czy skupujecie pojazdy po wypadku lub uszkodzone?
Tak, skupujemy samochody w różnym stanie technicznym. Interesują nas zarówno pojazdy całkowicie sprawne, jak i uszkodzone lub powypadkowe. Oczywiście stan auta jest czynnikiem mającym bardzo duży wpływ na jego wycenę. Dysponujemy również licencjonowaną Stacją Demontażu Pojazdów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować usługę złomowania aut.
W jakiej formie wypłacamy pieniądze?
Pieniądze za auto są sprzedawcy wypłacane przelewem (na wskazany przez klienta w umowie numer konta) lub w gotówce. Wybór jednej z tych form leży całkowicie po stronie sprzedającego. Jeżeli zdecydujesz się na płatność w gotówce, pieniądze otrzymasz zaraz po dokonaniu transakcji i dopełnieniu niezbędnych formalności.

Jak szybko można liczyć na sfinalizowanie transakcji?
Cała transakcja kupna – sprzedaży auta odbywa się w naszym skupie maksymalnie szybko i bezproblemowo. Od ręki przygotowujemy umowę i wydajemy zaświadczenie o demontażu. Ponadto w przypadku płatności w gotówce pieniądze są przekazywane sprzedawcy od razu po dopełnieniu niezbędnych formalności.

Skup aut Nowogard i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA