Car-Gryf to firma, która od wielu lat zajmuje się skupem aut za gotówkę w Nowogardzie oraz pozostałych miejscowościach województwa zachodniopomorskiego. Swoje samochody osobowe, ciężarowe, terenowe czy sportowe powierzają nam zarówno osoby indywidualne, firmy, korporacje taksówkarskie, jak również szkoły jazdy zmieniające pojazdy na nowe. Skup aut w miejscowości Nowogard odbywa się zawsze za gotówkę a cena, jaką może otrzymać klient oscyluje w granicy 300 – 200 000 zł.

Zainteresowany? Zadzwoń: tel. 690-209-209

Szybka i bezpieczna transakcja, czyli jak przebiega skup auta w Car-Gryf

W ramach prowadzonej działalności oferujemy skup aut 24h na dobę, transport niesprawnego pojazdu, złomowanie egzemplarzy nienadających się do użytku, a także sprzedaż części. Sprawia to, że klient może czuć się w 100% zadowolony. Skup pojazdów obejmuje wszystkie modele zarówno te w stanie idealnym, jak i samochody powypadkowe, z widoczną korozją czy uszkodzeniami. Do dyspozycji klientów jesteśmy 7 dni w tygodniu, a na spotkanie dojeżdżamy w umówionym terminie.

złomowisko

Szybka i bezpieczna transakcja, czyli jak przebiega skup auta w Car-Gryf

Kontakt telefoniczny

Dołożyliśmy wszelkich starań by cały proces skupu pojazdu trwał jak najkrócej. Z tego też względu wstępną wycenę jesteśmy w stanie przedstawić już na etapie kontaktu telefonicznego pod numerem 690 209 209.

Weryfikacja pojazdu

Niezwykle ważnym i decydującym etapem jest weryfikacja pojazdu pod względem jego stanu technicznego oraz posiadanej przez właściciela dokumentacji. Na podstawie oględzin pojazdu oraz jego marki i rocznika dokonywana jest wiążąca wycena.

Kupno samochodu

Po ustaleniu wszelkich szczegółów następuje finalizacja transakcji. Na tym etapie podpisywana jest umowa kupna – sprzedaży oraz wypłacana gotówka za skup pojazdu w granicy od 300 do 200 tysięcy złotych.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Dlaczego warto wybrać Car-Gryf?

Wśród wielu obecnych na rynku firm wyróżniamy się profesjonalnym i indywidualnym podejściem do klienta. Nie stosujemy sztywnych cenników, zawsze przyjeżdżamy na czas, a nasi pracownicy są w stanie odpowiedzieć na każde nurtujące klienta pytanie z zakresu naszej działalności. Postaw na profesjonalny skup aut w Nowogardzie.