W naszym skupie aut Kamień Pomorski Car-Gryf możesz sprzedać praktycznie każdy samochód. Zarówno auta miejskie i niewielkie, jak i duże samochody typu SUV czy pojazdy specjalistyczne, terenowe i sportowe. Płacimy za nie od 300 do 200 000 zł i przyjmujemy egzemplarze kolekcjonerskie i znakomicie utrzymane, a także samochody wymagające naprawy lub nienadające się do dalszego użytku. Skup aut Car-Gryf w Kamieniu Pomorskim jest znakomitą formą sprzedaży swojego auta, skorzystaj z naszej oferty jeszcze dziś. Zalet firmy Car-Gryf jest bardzo wiele i warto poznać wszystkie. Zawsze płacimy za poszczególne auta cenę adekwatną do ich stanu, jakości, marki oraz możliwości naprawy, a podczas inspekcji zwracamy uwagę nie tylko na wady, lecz także na zalety. Ponadto w skupie aut Car-Gryf Kamień Pomorski zwracamy dużą uwagę na zadowolenie naszych klientów, dlatego oferujemy pełen zakres pomocy na każdym etapie sprzedaży oraz przyjazną atmosferę w każdym przypadku.

Skup aut Kamień Pomorski
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

skup i złomowanie aut

Poznaj nasze mocne strony:

  • minimum formalności,
  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • bezpłatny dojazd do klienta i bezpłatny odbiór pojazdu,
  • natychmiastowa wypłata gotówki,
  • atrakcyjna i uczciwa wycena,
  • wysoka jakość obsługi,
  • wieloletnie doświadczenie w branży.

Poznaj przebieg całej transakcji

Kontakt telefoniczny

Aby sprzedać samochód naszej firmie Car-Gryf, należy najpierw umówić się z naszym pracownikiem w celu uzgodnienia terminu i miejsca oględzin auta. Aby to zrobić, zadzwoń pod numer telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 bądź skorzystaj z łatwego w obsłudze formularza kontaktowego.

Weryfikacja pojazdu

Pracownik naszej firmy Car-Gryf zjawi się w uzgodnionym miejscu i czasie, po czym przejdzie do oględzin sprzedawanego auta. Oceni jego stan wizualny i techniczny, kompletność wyposażenia czy dokumentów formalnych. Wówczas także zaproponujemy cenę, która zawsze jest adekwatna do jakości stanu auta.

Kupno samochodu

Po zaakceptowaniu ceny nasz pracownik przedstawi prostą i łatwą w zrozumieniu umowę kupna-sprzedaży. Po jej podpisaniu wypłacimy należność w formie gotówkowej lub zlecimy błyskawiczny przelew bankowy na wyraźne życzenie klienta. Podczas podpisywania umowy należy mieć przy sobie wszystkie dokumenty samochodu oraz dowód osobisty właściciela.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Skup aut używanych Car-Gryf w Kamieniu Pomorskim jako sposób na szybką sprzedaż auta

Prywatna sprzedaż samochodu zawsze wiąże się z wieloma kłopotami dla sprzedającego. Większość z nich z pewnością spotka się z nieuczciwymi handlarzami, którzy będą chcieli zaniżyć cenę poniżej granicy opłacalności albo niesłownymi czy nawet niebezpiecznymi. Warto tego uniknąć. Nasz skup pojazdów Car-Gryf jest odpowiedzią na wszelkie problemy związane ze sprzedażą auta. Przyjmujemy zarówno samochody powypadkowe, popowodziowe czy po pożarach, jak i samochody względnie nowe i niewiele używane. Cena skupu aut w firmie Car-Gryf również należy do atrakcyjnych. Już dziś skontaktuj się z naszą firmą i wybierz dogodny termin.

FAQ

Jakie auta skupujemy?
W naszym skupie aut Car-Gryf można sprzedać praktycznie każdy pojazd w korzystnej i atrakcyjnej cenie. Skupujemy auta powypadkowe i zniszczone, spalone bądź zalane, a także uszkodzone mechanicznie i mocno wyeksploatowane oraz samochody w zasadzie nowe i doskonale utrzymane. Jedynym wymogiem, który stawiamy naszym zainteresowanym, jest data produkcji danego auta, która musi mieścić się w zakresie 1960 – 2014.
Jak wyceniacie samochody?
Wszystkie samochody sprzedawane w naszym skupie Car-Gryf wyceniamy na podstawie wielu różnych wytycznych. Nasz inspektor podczas osobistych oględzin ocenia między innymi stan techniczny pojazdu, w tym sprawność układu hamulcowego, kierowniczego czy napędowego, a także stan wizualny, w skład którego wchodzi ocena powłoki lakierniczej czy ocena uszkodzonych części karoserii. Ponadto zwracamy uwagę również na wyposażenie fabryczne oraz stan wnętrza.
Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Car-Gryf?
W naszym skupie aut Car-Gryf skupujemy praktycznie wszystkie pojazdy, bez względu na ich stan, rocznik oraz markę czy model. Właśnie z tego powodu możesz u nas sprzedać także auta całkowicie zniszczone, które wymagają generalnego remontu lub rozległej i angażującej naprawy. Nasz inspektor podczas wyceny niesprawnego auta ocenia jego przydatność i możliwość naprawy, po czym zaproponuje kwotę odpowiadającą jego aktualnej sytuacji mechanicznej.

Skup aut Kamień Pomorski i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA