Firma Car-Gryf oferuje sprzedaż części zamiennych do wszystkich marek samochodów. Z powodzeniem znajdziesz tu części do Audi, BMW, Hondy, Peugeota czy Mercedesa. Oferujemy najlepsze ceny wyrobów używanych i nowych oraz profesjonalny recykling samochodów wycofanych z eksploatacji. Poznaj bogatą ofertę firmy stawiającej na profesjonalną, rzetelną obsługę klienta. Nasi pracownicy doradzą, który produkt będzie odpowiedni do danego modelu samochodu oraz udzielą wyczerpującej odpowiedzi na wszelkie nurtujące klienta pytania. U nas znajdziesz używane części samochodowe w rozsądnej cenie.

Zainteresowany? Zadzwoń: tel. 518-417-093

Sprzedaż części samochodowych do wszystkich marek

Używane części samochodowe sprzedawane są przez naszą firmę w siedzibie głównej w Szczecinie. Jesteśmy marką specjalizującą się w demontażu i sprzedaży części – posiadamy swój własny plac oraz magazyn o powierzchni ponad 2000 m2, na których składujemy cały asortyment. Co więcej, nasza firma prowadzi w Szczecinie licencjonowaną Stację Demontażu Pojazdów, dzięki czemu każdy klient ma pewność, że otrzymuje wyselekcjonowany i uprzednio sprawdzony wyrób. Posiadamy między innymi klocki hamulcowe, skrzynie biegów, turbosprężarki, tłumiki, amortyzatory, kierownice, deski rozdzielcze i elementy karoserii.

Każda zakupiona u nas część objęta jest trzydniowym okresem próbnym, a sprzedawane wyroby znakowane są plombą gwarancyjną. Zakupione klocki hamulcowe (oraz inne części) z nieuszkodzoną plombą można w okresie próbnym wymienić na nowy wyrób bez dodatkowych kosztów. Nie ma możliwości zwrotu części, które zdemontowane zostały przez nas z używanych samochodów oraz wyroby pozbawione plomby. W przypadku silników i skrzyń biegów udzielamy 3-miesięczną gwarancję. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki oraz profesjonalne doradztwo na każdym etapie sprzedaży. W swoim asortymencie posiadamy również fabrycznie nowe części do samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, sportowych, a także autobusów.

używane silniki

Profesjonalna obsługa klienta i dbałość o dobre relacje

Nasi pracownicy dostępni są do dyspozycji klientów pod numerem 518 111 213 oraz 518 417 093. Dodatkowo można napisać do nas maila lub skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej. Dzięki dużemu asortymentowi sprzedaż detaliczna oraz hurtowa odbywa się szybko i bezproblemowo. Znajdziemy części używane do każdego auta. Zadzwoń, zapytaj o dostępność lub odwiedź nas pod adresem Stobno 17D, 72-002 Stobno.

Formularz zgłoszeniowy