Jesteś właścicielem uszkodzonego auta, które nie nadaje się już do codziennej eksploatacji? Szukasz rozwiązania co zrobić z powypadkowym samochodem, który zalega w Twoim garażu? Świetnie trafiłeś, bo w Car-Gryf Szczecin oferujemy skup aut uszkodzonych i rozbitych. Skupujemy pojazdy wszystkich marek i w różnym stanie technicznym – od pojazdów luksusowych i zabytkowych, poprzez auta ciężarowe i dostawcze, aż po auta flotowe i uszkodzone po wypadku. Gwarantujemy korzystne warunki sprzedaży i minimum formalności! Czekamy na Ciebie przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu!

Skup aut powypadkowych
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Profesjonalna wycena i najwyższe ceny odkupu – tylko w Car-Gryf!

Auto powypadkowe to bardzo często ogromny problem dla jego posiadacza – w skupie aut na części Car-Gryf każdego dnia pomagamy naszym klientom pozbywać się pojazdów, które nie nadają się do dalszej eksploatacji w ruchu drogowym. W przypadku samochodów rozbitych i uszkodzonych istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że niektóre podzespoły są nadal sprawne – to sprawia, że takie auto przedstawia nadal wartość i może być z zyskiem sprzedane jako źródło części zamiennych.

Co to oznacza dla Ciebie? To proste – nie tylko pozbędziesz się problemu, ale również uzyskasz dodatkowe środki finansowe z jego sprzedaży, które będziesz mógł przeznaczyć na dowolny cel! Z naszej strony zajmujemy się transportem uszkodzonego pojazdu i wycenimy jego wartość – szybko, bez stania w kolejkach i załatwiania całej masy niepotrzebnych formalności! Wystarczy, że przygotujesz ważne dokumenty, a nasi pracownicy zajmą się przygotowaniem korzystnej dla obydwu stron umowy kupna-sprzedaży. Sprawdź sam jakie to proste!

zezłomowane auta

Skup aut uszkodzonych na złom i części w Szczecinie – oferujemy bezpłatną wycenę i minimum formalności!

Jeśli chodzi o skup aut na złom, cała procedura jest szybka i niezwykle prosta! W pierwszej kolejności zachęcamy do kontaktu z naszym biurem biurem obsługi pod numerem 690-209-209 lub za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Nasi wykwalifikowani pracownicy bezpłatnie dokonają wstępnej wyceny pojazdu – tą drogą możesz również zamówić transport niesprawnego auta do stacji demontażu.

Car-Gryf to licencjonowana stacja demontażu pojazdów w Szczecinie, co oznacza, że w przypadku złomowania nasi klienci nie tylko otrzymują zapłatę zaraz po sfinalizowaniu transakcji, ale również mają możliwość uzyskania stosownego zaświadczenia o złomowaniu. Cała procedura zajmuje niewiele czasu, dzięki czemu nie musisz tracić całego dnia na wypełnianie dokumentów i załatwianie formalności. Przekonaj się sam – czekamy na Ciebie przez 7 dni w tygodniu! Nasz skup aut powypadkowych z pewnością pomoże Ci z problemem rozbitego samochodu.

W skupie aut uszkodzonych działamy uczciwie i przejrzyście!

Wielu z naszych klientów czasem po paru miesiącach, a niekiedy po kilku latach chętnie do nas wraca. Mowa tu zarówno o kontrahentach biznesowych, jak i osobach prywatnych. Nie ma w tym przypadku. Skup aut powypadkowych prowadzimy na niezwykle uczciwych zasadach. Do każdej transakcji podchodzimy szanując m.in. oczekiwania, indywidualne potrzeby i czas partnerów. W trakcie wyceny samochodów bazujemy na mierzalnych parametrach jak np. aktualna cena rynkowa pojazdu lub części.

Nie uciekamy od odpowiedzi na trudne pytania. Zależy nam, aby klienci swoje decyzje podejmowali jak najbardziej świadomie. Na przestrzeni lat przełożyło się to na tysiące pozytywnych opinii osób, które podjęły współpracę z Car Gryf. Mamy nadzieję, że dołączysz do tego grona, odwiedzając w pełni profesjonalny skup aut powypadkowych. Możesz być pewien, że w umowach Car Gryf nie znajdziesz ukrytych gwiazdek, ale za to otrzymasz fachową obsługę oraz poradę.

Formularz zgłoszeniowy