Jesteś właścicielem uszkodzonego auta, które nie nadaje się już do codziennej eksploatacji? Szukasz rozwiązania co zrobić z powypadkowym samochodem, który zalega w Twoim garażu? Świetnie trafiłeś, bo w Car-Gryf Szczecin oferujemy skup aut uszkodzonych i rozbitych. Skupujemy pojazdy wszystkich marek i w różnym stanie technicznym – od pojazdów luksusowych i zabytkowych, poprzez auta ciężarowe i dostawcze, aż po auta flotowe i uszkodzone po wypadku. Gwarantujemy korzystne warunki sprzedaży i minimum formalności! Czekamy na Ciebie przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu!

Skup aut powypadkowych
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 519-84-24-34

Profesjonalna wycena i najwyższe ceny odkupu – tylko w Car-Gryf!

Auto powypadkowe to bardzo często ogromny problem dla jego posiadacza – w skupie aut na części Car-Gryf każdego dnia pomagamy naszym klientom pozbywać się pojazdów, które nie nadają się do dalszej eksploatacji w ruchu drogowym. W przypadku samochodów rozbitych i uszkodzonych istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że niektóre podzespoły są nadal sprawne – to sprawia, że takie auto przedstawia nadal wartość i może być z zyskiem sprzedane jako źródło części zamiennych.

Co to oznacza dla Ciebie? To proste – nie tylko pozbędziesz się problemu, ale również uzyskasz dodatkowe środki finansowe z jego sprzedaży, które będziesz mógł przeznaczyć na dowolny cel! Z naszej strony zajmujemy się transportem uszkodzonego pojazdu i wycenimy jego wartość – szybko, bez stania w kolejkach i załatwiania całej masy niepotrzebnych formalności! Wystarczy, że przygotujesz ważne dokumenty, a nasi pracownicy zajmą się przygotowaniem korzystnej dla obydwu stron umowy kupna-sprzedaży. Sprawdź sam jakie to proste!

zezłomowane auta

Skup aut na złom i części w Szczecinie – oferujemy bezpłatną wycenę i minimum formalności!

Jeśli chodzi o skup aut na złom, cała procedura jest szybka i niezwykle prosta! W pierwszej kolejności zachęcamy do kontaktu z naszym biurem biurem obsługi pod numerem 690-209-209 lub za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Nasi wykwalifikowani pracownicy bezpłatnie dokonają wstępnej wyceny pojazdu – tą drogą możesz również zamówić transport niesprawnego auta do stacji demontażu.

Car-Gryf to licencjonowana stacja demontażu pojazdów w Szczecinie, co oznacza, że w przypadku złomowania nasi klienci nie tylko otrzymują zapłatę zaraz po sfinalizowaniu transakcji, ale również mają możliwość uzyskania stosownego zaświadczenia o złomowaniu. Cała procedura zajmuje niewiele czasu, dzięki czemu nie musisz tracić całego dnia na wypełnianie dokumentów i załatwianie formalności. Przekonaj się sam – czekamy na Ciebie przez 7 dni w tygodniu! Nasz skup aut powypadkowych z pewnością pomoże Ci z problemem rozbitego samochodu.

Formularz zgłoszeniowy