Car-gryf to firma z siedzibą w Szczecinie specjalizująca się w kasacji i złomowaniu różnego rodzaju pojazdów, w tym autobusów i autokarów. Oferujemy zakup samochodów za gotówkę – gwarantujemy fachową wycenę i atrakcyjne warunki cenowe. Wszystko zależy od stanu pojazdu – w wielu przypadkach trafiają do nas pojazdy w stanie, który umożliwia ich demontaż i wykorzystanie poszczególnych podzespołów jako części zamiennych. Pozbywając się niesprawnego i niezdolnego do dalszej eksploatacji auta możesz zdobyć dodatkowe środki finansowe, które przeznaczysz na dowolny cel.

Złomowanie i kasacja autobusów
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Profesjonalna wycena i fachowa obsługa

Złomowanie autobusów i autokarów to jeden z głównych filarów działalności firmy Car-Gryf. Często są to pojazdy powypadkowe, które nie są zdolne do dalszej eksploatacji w ruchu drogowym – dla nas mają one jednak szczególną wartość. To właśnie z takich pojazdów pozyskujemy części zamienne, które dają drugie życie pojazdom innych użytkowników. Zyskujesz na tym również Ty – powierzając nam swój stary samochód, otrzymujesz dodatkowe środki pieniężne, które możesz przeznaczyć na zakup nowego auta.

Cała procedura nie jest skomplikowana – jesteśmy licencjonowanym punktem demontażu pojazdów gwarantującym profesjonalną obsługę oraz szybką transakcję przeprowadzoną bez zbędnych formalności. W przypadku niesprawnych pojazdów oferujemy również możliwość ich transportu do punktu demontażu – auta z terenu Szczecina transportujemy bezpłatnie. Kasacja autobusów w naszym wykonaniu zawsze przebiega szybko i profesjonalnie.

zezłomowany autobus

Szybka i tania kasacja autobusów – czekamy na Ciebie przez 7 dni w tygodniu

Oddział Car-Gryf Szczecin to miejsce, w którym skorzystasz z wielu usług, w tym również z możliwości kasacji pojazdów wycofanych z eksploatacji. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia do wystawienia zaświadczeń o demontażu auta oraz unieważnienia dokumentów z nim związanych, czyli karty pojazdu, dowodu rejestracyjnego oraz tablic. Cała procedura jest wykonywana na miejscu przez naszych pracowników, dzięki czemu nie musisz martwić się załatwianiem mnóstwa formalności.

Podczas każdej transakcji realizowanej w firmie Car-Gryf ważne jest posiadanie ważnych dokumentów, w tym: dowodu osobistego, karty pojazdu, dowodu rejestracyjnego oraz pisemnego upoważnienia w przypadku istnienie współwłaściciela. Złomowanie autobusów firmowych wymaga również stosownych dokumentów firmy, czyli wpisu do ewidencji lub Krajowego Rejestru Sądowego (KRS). Wszystkie one są wymagane podczas sporządzania umowy kupna-sprzedaży pojazdu. Czekamy na Ciebie przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę!

Formularz zgłoszeniowy