Firma Car-Gryf od lat specjalizuje się w odkupie pojazdów za gotówkę zarówno tanich, jak i drogich marek. Skup aut luksusowych odbywa się w kilku krokach, po których zakończeniu klient otrzymuje gotówkę do ręki w przedziale od 300 do 200 000 zł. Procedura, mimo iż szybka to przeprowadzana jest z uwzględnieniem restrykcyjnych przepisów prawa krajowego oraz unijnego, dając klientowi gwarancję wykonania usługi na najwyższym poziomie. Błyskawiczna wycena sprzedaży auta możliwa jest już w trakcie rozmowy z przedstawicielem firmy. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 690 209 209.

Skup aut luksusowych
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Skup aut luksusowych za gotówkę 24h

Każdą osobę, która jest w posiadaniu niechcianego pojazdu zapraszamy do współpracy. Jako firma wiodąca prym na polskim rynku, w zasięgu naszych zainteresowań oprócz popularnych ekonomicznych marek są samochody drogie i luksusowe. Jedną z naszych zalet jest indywidualne podejście do klienta, w którym na próżno szukać stałych niepodlegających negocjacji cenników. Każda ostatecznie zaproponowana kwota skupu bazuje na oględzinach pojazdu dokonanych w umówionym ze sprzedającym miejscu. Dzięki temu klient ma pewność, że za skup auta otrzyma najwyższą możliwą do zaoferowania kwotę.

Nasza firma oferuje błyskawiczną obsługę nastawioną na 100% zadowolenie klienta. Cały proces realizacji bazuje na 3 etapach, które pozwolą na sfinalizowanie transakcji w najszybszym możliwym czasie. W celu uzyskania wyceny zapraszamy do kontaktu telefonicznego, po którym zostanie umówione spotkanie z przedstawicielem naszej firmy. W dogodnym dla klienta czasie pracownik dojedzie na wskazane miejsce i dokona oględzin pojazdu oraz weryfikacji dokumentów. Po ustaleniu możliwej do zapłaty kwoty podpisywana zostanie umowa i wypłacana gotówka.

złomowisko samochodów

Jakie usługi oprócz skupu aut luksusowych oferuje Car-Gryf?

Car-Gryf to wyspecjalizowane przedsiębiorstwo, które oprócz kompleksowych usług skupu aut luksusowych i używanych, zajmuje się również recyklingiem pojazdów nienadających się do eksploatacji, a także sprzedażą części zamiennych. Sprzedaż bazuje na dwóch typach asortymentu – częściach fabrycznie nowych oraz wyselekcjonowanych z odkupionych pojazdów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować produkt odpowiadający wymaganiom klienta oraz mieszczący się w zaplanowanym budżecie.

Formularz zgłoszeniowy