Car-Gryf to firma, która od wielu lat na terenie województwa zachodniopomorskiego oferuje profesjonalne usługi w zakresie skupu pojazdów, ich złomowania oraz sprzedaży wyselekcjonowanych części. Nasze przedsiębiorstwo prowadzi skup aut dostawczych, osobowych, terenowych, sportowych, a nawet autobusów w Szczecinie oraz okolicy. Gwarantujemy odbiór zarówno sprawnych samochodów używanych, uszkodzonych, z widocznymi śladami korozji, a także powypadkowych. Postaw na markę, która dostępna jest dla swoich klientów 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś!

Skup aut dostawczych
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Skup aut z indywidualną wyceną i dojazdem do klienta

Skup busów w ramach działalności firmy Car-Gryf odbywa się nie tylko w Szczecinie, ale również w pozostałych miejscowościach województwa. Osoba zainteresowana sprzedażą może skontaktować się z przedstawicielem naszej firmy przez całą dobę. Najszybszą formą z pewnością jest kontakt telefoniczny pod numer 690 209 209, gdzie już w trakcie rozmowy klient otrzymuje wstępną wycenę.

Unikamy zbędnych formalności, dzięki czemu procedura wykonana jest sprawnie a właściciel pojazdu już po podpisaniu umowy, otrzymuje do ręki gotówkę w przedziale od 300 do 200 000 zł. Klienci zainteresowani kasacją auta nie muszą martwić się również o przetransportowanie go do naszej stacji demontażu. Usługa na terenie Szczecina jest całkowicie bezpłatna! Dzięki nam szybko i bezproblemowo pozbędziesz się niechcianego auta lub kupisz pełnowartościowe oraz używane części zamienne.

złomowisko

Skup samochodów od korporacji taksówkarskich i szkół nauki jazdy

Car-Gryf to firma, która swoje usługi dedykuje zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Z powodzeniem obsługujemy również korporacje taksówkarskie, przedsiębiorstwa transportowe oraz szkoły nauki jazdy. Dzięki nam za niesprawne lub nieprzynoszące już zysku auto otrzymasz gotówkę zaraz po jego sprzedaży. Dbamy o to, by nasi klienci byli w 100% zadowoleni. Z tego też względu oprócz wyceny na podstawie marki oraz rocznika pojazdu, dokonujemy również jego oględzin, dostosowując tym samym ostateczną cenę zakupu do wszystkich parametrów pojazdu.

Oprócz skupu pojazdów jeżdżących, oferujemy również kasację modeli wycofanych z eksploatacji, wydając klientowi wszelkie niezbędne zaświadczenia oraz dokonując na własną rękę unieważnienia dokumentów tj. dowód rejestracyjny, karta pojazdu czy tablice rejestracyjne. O tym, że kupujemy każde auto świadczyć może posiadany na naszym placu w Szczecinie – Stobnie asortyment ponad 1000 karoserii przeznaczonych do demontażu oraz powierzchnia magazynu firmowego o wartości przekraczającej 2000 m2.

Formularz zgłoszeniowy