Uprzejmie prosimy o dokonanie opisu pojazdu. Powinien być on zgodny z rzeczywistością oraz w miarę możliwości jak najbardziej szczegółowy. Tylko i wyłącznie na podstawie dokładnych i prawdziwych informacji będziemy mogli dokonać rzetelnej i trafnej wyceny online, która nie będzie różniła się od tej, którą podamy Państwu po oględzinach auta. Dlatego prosimy o profesjonalne podejście do tematu.

  Pola, które zostały oznaczone gwiazdką, muszą zostać wypełnione obligatoryjnie. Pozostałe są opcjonalne, jednak prosimy mieć na uwadze, że im więcej informacji, tym lepiej.

  Dane kontaktowe  Dane pojazdu
  Zdjęcia

  Oczekiwana cena sprzedaży

  Podanie oczekiwanej ceny auta jest obowiązkowe. Uprzejmie prosimy, aby podeszli państwo do tej kwestii w sposób rozsądny i celowo nie zawyżali wartości pojazdu. Z naszej strony mogą Państwo liczyć na rzetelną wycenę, która jest zgodna z rzeczywistym stanem auta, dlatego w przypadku podania przez Państwa zawyżonej kwoty i tak będziemy zmuszeni, aby zaproponować niższą wartość, która naszym zdaniem będzie adekwatna. Dlatego, aby uniknąć nieporozumień i możliwości nieuzyskania porozumienia w tej kwestii, prosimy o podanie faktycznej ceny, która będzie dla Państwa akceptowalna i zgodna z rzeczywistym stanem auta. Takie podejście często jest równoznaczne z akceptacją ceny przez nas od razu, bez jakichkolwiek negocjacji.


  Opis pojazdu


  Pole opis pojazdu jest przeznaczone do wypisania najważniejszych informacji na temat wycenianego auta. Do istotnych kwestii, które powinny się tu znaleźć, należą między innymi:

  • dokładna historia pojazdu (m.in. historia napraw i ich liczba, liczba właścicieli),

  • naprawy blacharskie i lakiernicze, które były wykonywane do tej pory,

  • usterki pojazdu oraz konieczne do wykonania naprawy,

  • uszkodzenia i wady na karoserii oraz innych elementów wizualnych zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzu pojazdu,

  • dodatkowe wyposażenie auta (elementy, o których nie zostało napisane wyżej),

  • data upływu terminu ważności badania technicznego pojazdu oraz ubezpieczenia OC,

  • inne kwestie, które mogą mieć wpływ na ostateczną wartość auta.