Skup aut Gryfice Car-Gryf to profesjonalna usługa realizowana przez firmę Car-Gryf. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jest jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze warunki odnoszące się zarówno do ceny skupu auta, jak i przebiegu całej transakcji. Pomagamy w szybkim i bezproblemowym pozbyciu się niechcianego pojazdu osobowego, ciężarowego, terenowego czy sportowego. Skup aut w Gryficach odbywa się za gotówkę. Nasza firma od ręki płaci od 300 do 200 000 zł w zależności od stanu i marki pojazdu.

Skup aut Gryfice
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Skup aut na terenie Gryfic 24h na dobe

Swoje usługi oferujemy całą dobę, dzięki czemu nawet w nagłych przypadkach jesteśmy w stanie dojechać do klienta i sfinalizować transakcję. Cały proces przebiega w kilku etapach i obejmuje zarówno nowe samochody, pojazdy po wypadkach, jak również modele wycofane z eksploatacji i przeznaczone do recyklingu. Oferujemy konkurencyjne warunki, własny transport, skup aut 24h i przekazanie gotówki do ręki.

skup samochodów Gryfice - Autoskup Car-Gryf

Jak przebiega transakcja skupu pojazdu?

 

Kontakt telefoniczny

Dołożyliśmy wszelkich starań, by cała procedura przebiegła szybko i bezproblemowo. W celu wykonania wstępnej wyceny i przeprowadzenia skupu auta prosimy o kontakt telefoniczny (690 209 209) lub mailowy (kontakt@cargryf.pl) z przedstawicielami naszej firmy. Na tym etapie zostanie oszacowana kwota możliwa do zapłaty na podstawie danych przekazanych przez sprzedającego.

 

Weryfikacja pojazdu

W czasie wizyty naszego specjalisty dokonana zostanie weryfikacja pojazdu w zakresie danych technicznych oraz jego stanu, a także sprawdzone zostaną dokumenty samochodu tj. dowód rejestracyjny i karta pojazdu, jeśli została wydana. Przedstawimy także ostateczną cenę skupu auta.

 

Kupno samochodu

Ostatnim etapem jest skompletowanie dokumentów, podpisanie ich i przekazanie ustalonej kwoty sprzedającemu. W związku z tym, że nasze usługi obejmują zarówno nowe, jak i powypadkowe samochody, transport do naszej Stacji Demontażu organizowany jest własnym transportem bez dodatkowych kosztów po stronie sprzedającego (na terenie Szczecina).

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Dlaczego warto skorzystać ze skupu aut Car-Gryf Gryfice?

Zajmujemy się skupem pojazdów, złomowaniem i sprzedażą części od wielu lat. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne warunki. Swoje usługi oferujemy zarówno na terenie Gryfic, jak i innych miast Polski. Szybka, darmowa wycena pozwoli Ci ocenić zasadność transakcji a fakt, iż działamy na terenie całego kraju 24h na dobę sprawi, że dotrzemy do Ciebie zawsze na czas. Poznaj także szczegóły pozostałych naszych usług – auto szrot i sprzedaż części zamiennych.

 

FAQ

Jakie dokumenty są mi potrzebne aby sprzedać auto w Car-Gryf Auto Kurek?
Dokumenty potrzebne, aby dokonać sprzedaży auta w naszym skupie to: dowód osobisty właściciela, pisemne upoważnienie od ewentualnego współwłaściciela, dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu. Wymogi te obowiązują zarówno w przypadku sprawnych samochodów, jak i pojazdów przeznaczonych na złom.
W jakiej formie wypłacamy pieniądze?
Pieniądze za kupiony pojazd mogą zostać wypłacone w gotówce lub przelewem na podany przez sprzedającego w umowie numer konta. Nasz klient sam decyduje, która forma będzie dla niego bardziej dogodna. Warto wiedzieć, że gotówka jest przez nas wypłacana do ręki tuż po dopełnieniu wszelkich formalności.
Jak szybko można liczyć na sfinalizowanie transakcji?
Cały proces kupna – sprzedaży auta przebiega w naszym skupie bardzo szybko i sprawnie. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego dbamy, aby wszystko odbyło się bezproblemowo. Na miejscu przygotowujemy umowę, od ręki wydajemy również zaświadczenie o demontażu. Jeżeli zdecydujesz się na płatność w gotówce, pieniądze otrzymasz do ręki tuż po dopełnieniu niezbędnych formalności.
Ile pieniędzy otrzymam w skupie aut Car-Gryf Auto Kurek za moje auto?
Kwota, jaką możemy zaproponować za konkretne auto, jest zawsze ustalana indywidualnie i zależy od kilku czynników, takich jak model i marka pojazdu, jego wiek oraz stan techniczny. Jeżeli chcesz otrzymać orientacyjną wycenę swojego samochodu, skontaktuj się z nami za pomocą formularza umieszczonego na stronie lub w inny sposób.

Skup aut Gryfice i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA