Skup aut to profesjonalna usługa realizowana przez firmę Car-Gryf. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jest jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze warunki odnoszące się zarówno do ceny skupu auta, jak i przebiegu całej transakcji. Pomagamy w szybkim i bezproblemowym pozbyciu się niechcianego pojazdu osobowego, ciężarowego, terenowego czy sportowego. Skup aut w Gryficach odbywa się za gotówkę. Nasza firma od ręki płaci od 300 do 200 000 zł w zależności od stanu i marki pojazdu.

Zainteresowany? Zadzwoń: tel. 690-209-209

Natychmiastowy skup aut Gryfice 24h

Swoje usługi oferujemy całą dobę, dzięki czemu nawet w nagłych przypadkach jesteśmy w stanie dojechać do klienta i sfinalizować transakcję. Cały proces przebiega w kilku etapach i obejmuje zarówno nowe samochody, pojazdy po wypadkach, jak również modele wycofane z eksploatacji i przeznaczone do recyklingu. Oferujemy konkurencyjne warunki, własny transport, skup aut 24h i przekazanie gotówki do ręki.

złomowisko

Jak przebiega transakcja skupu pojazdu?

Kontakt telefoniczny

Dołożyliśmy wszelkich starań, by cała procedura przebiegła szybko i bezproblemowo. W celu wykonania wstępnej wyceny i przeprowadzenia skupu auta prosimy o kontakt telefoniczny (690 209 209) lub mailowy (kontakt@cargryf.pl) z przedstawicielami naszej firmy. Na tym etapie zostanie oszacowana kwota możliwa do zapłaty na podstawie danych przekazanych przez sprzedającego.

Weryfikacja pojazdu

W czasie wizyty naszego specjalisty dokonana zostanie weryfikacja pojazdu w zakresie danych technicznych oraz jego stanu, a także sprawdzone zostaną dokumenty samochodu tj. dowód rejestracyjny i karta pojazdu, jeśli została wydana. Przedstawimy także ostateczną cenę skupu auta.

Kupno samochodu

Ostatnim etapem jest skompletowanie dokumentów, podpisanie ich i przekazanie ustalonej kwoty sprzedającemu. W związku z tym, że nasze usługi obejmują zarówno nowe, jak i powypadkowe samochody, transport do naszej Stacji Demontażu organizowany jest własnym transportem bez dodatkowych kosztów po stronie sprzedającego (na terenie Szczecina).

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Dlaczego warto skorzystać ze skupu aut Gryfice 24h?

Zajmujemy się skupem pojazdów, złomowaniem i sprzedażą części od wielu lat. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne warunki. Swoje usługi oferujemy zarówno na terenie Gryfic, jak i innych miast Polski. Szybka, darmowa wycena pozwoli Ci ocenić zasadność transakcji a fakt, iż działamy na terenie całego kraju 24h na dobę sprawi, że dotrzemy do Ciebie zawsze na czas. Poznaj także szczegóły pozostałych naszych usług – auto szrot i sprzedaż części zamiennych.