Dębno to miasto, w którym profesjonalne usługi świadczy firma Car-Gryf. Naszą podstawową działalnością jest skup aut, gdzie cena ustalana jest indywidualnie z każdym sprzedającym. Kolejną zaletą współpracy jest szybkość i bezpieczeństwo transakcji. Sprzedaż pojazdów odbywa się 24h na dobę z dojazdem pracownika firmy na wskazane przez sprzedającego miejsce. Odbieramy samochody dostawcze, sportowe, osobowe, a także autobusy. Co więcej, skup aut używanych w Car-Gryf to możliwość sprzedaży niechcianego pojazdu za gotówkę w kwocie od 300 do 200 000 zł.

Skup aut Dębno
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Skup samochodów w Dębnie do 200 000 zł

Cieszy nas fakt, iż obsługujemy nie tylko klientów z Dębna, ale również z całego województwa zachodniopomorskiego. Nasi klienci cenią nas za błyskawiczne działanie, profesjonalne podejście do obsługi, dbałość o detale oraz przedstawianie najkorzystniejszych warunków cenowych w porównaniu z konkurencyjnymi firmami. Ogromnym atutem jest również możliwość dojazdu do klienta oraz zminimalizowanie formalności do granic możliwości.

rozbite auta

Jak się odbywa skup samochodów ekskluzywnych i używanych?

Kontakt telefoniczny

Sprzedaż każdego pojazdu w firmie Car-Gryf odbywa się w oparciu o trzy etapy, dzięki czemu cały proces trwa bardzo krótko. Pierwszym z nich jest kontakt telefoniczny pod numerem 690 209 209. Podczas rozmowy z konsultantem każdy klient może otrzymać wstępną wycenę skupu pojazdu.

Weryfikacja pojazdu

Ważnym i decydującym o całej transakcji etapem jest weryfikacja polegająca na sprawdzeniu stanu technicznego pojazdu oraz dokumentacji posiadanej przez właściciela tj. dowód rejestracyjny, karta pojazdu oraz ewentualne pełnomocnictwa wydane przez współwłaściciela.

Kupno samochodu

Po zaakceptowaniu przez sprzedającego ostatecznej wyceny następuje finalizacja transakcji. Przed wypłatą ustalonej kwoty podpisywana jest umowa kupna – sprzedaży oraz wypełniane są wszelkie niezbędne dokumenty. Zastanawiasz się, jaki skup samochodów wybrać? Car-Gryf to najlepsza odpowiedź na to pytanie.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

FAQ

Czy skupujecie pojazdy po wypadku lub uszkodzone?
Tak, skupujemy auta w różnym stanie technicznym. Chętnie nabywamy zarówno nowe pojazdy, jak i powypadkowe lub z uszkodzeniami. Oczywiście stan auta wpływa na jego wycenę. Ponieważ dysponujemy własną licencjonowaną Stacją Demontażu Pojazdów, możesz u nas skorzystać również z usługi zezłomowania samochodu (w tym przypadku wycena zależy od obecności w aucie zdatnych do użytku części zamiennych).

W jakiej formie wypłacamy pieniądze?
Pieniądze za zakupione auto wypłacamy przelewem (na podany przez klienta w umowie numer konta) lub w gotówce. Jest to zależne od sprzedającego – to on decyduje, która forma będzie dla niego bardziej dogodna. Pieniądze w gotówce klient otrzymuje do ręki tuż po dokonaniu transakcji.

Jakie roczniki pojazdów skupujecie?
Skupujemy samochody wyprodukowane w różnym czasie – zarówno najnowsze, jak i nieco starsze. Nie odrzucamy pojazdów ze względu na ich wiek, jednak jest to jeden z ważnych czynników wpływających na wycenę auta. Jesteś ciekawy, ile możemy Ci zapłacić za Twój samochód? Skontaktuj się z nami!

Jak szybko można liczyć na sfinalizowanie transakcji?
W Car-Gryf cała procedura sprzedaży auta przebiega szybko, sprawnie i bezproblemowo. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego u nas nie musisz dopełniać skomplikowanych formalności ani czekać w kolejce. Od ręki sporządzamy umowę i wydajemy zaświadczenia o demontażu. Ponadto jeżeli wybierzesz płatność w gotówce, pieniądze otrzymasz do ręki tuż po dokonaniu transakcji.

Skup aut Dębno i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA