Dębno to miasto, w którym profesjonalne usługi świadczy firma Car-Gryf. Naszą podstawową działalnością jest skup aut, gdzie cena ustalana jest indywidualnie z każdym sprzedającym. Kolejną zaletą współpracy jest szybkość i bezpieczeństwo transakcji. Sprzedaż pojazdów odbywa się 24h na dobę z dojazdem pracownika firmy na wskazane przez sprzedającego miejsce. Odbieramy samochody dostawcze, sportowe, osobowe, a także autobusy. Co więcej, skup aut używanych w Car-Gryf to możliwość sprzedaży niechcianego pojazdu za gotówkę w kwocie od 300 do 200 000 zł.

Zainteresowany? Zadzwoń: tel. 690-209-209

Skup samochodów w Dębnie do 200 000 zł

Cieszy nas fakt, iż obsługujemy nie tylko klientów z Dębna, ale również z całego województwa zachodniopomorskiego. Nasi klienci cenią nas za błyskawiczne działanie, profesjonalne podejście do obsługi, dbałość o detale oraz przedstawianie najkorzystniejszych warunków cenowych w porównaniu z konkurencyjnymi firmami. Ogromnym atutem jest również możliwość dojazdu do klienta oraz zminimalizowanie formalności do granic możliwości.

rozbite auta

Jak się odbywa skup samochodów ekskluzywnych i używanych?

Kontakt telefoniczny

Sprzedaż każdego pojazdu w firmie Car-Gryf odbywa się w oparciu o trzy etapy, dzięki czemu cały proces trwa bardzo krótko. Pierwszym z nich jest kontakt telefoniczny pod numerem 690 209 209. Podczas rozmowy z konsultantem każdy klient może otrzymać wstępną wycenę skupu pojazdu.

Weryfikacja pojazdu

Ważnym i decydującym o całej transakcji etapem jest weryfikacja polegająca na sprawdzeniu stanu technicznego pojazdu oraz dokumentacji posiadanej przez właściciela tj. dowód rejestracyjny, karta pojazdu oraz ewentualne pełnomocnictwa wydane przez współwłaściciela.

Kupno samochodu

Po zaakceptowaniu przez sprzedającego ostatecznej wyceny następuje finalizacja transakcji. Przed wypłatą ustalonej kwoty podpisywana jest umowa kupna – sprzedaży oraz wypełniane są wszelkie niezbędne dokumenty. Zastanawiasz się, jaki skup samochodów wybrać? Car-Gryf to najlepsza odpowiedź na to pytanie.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.