Auto skup Stargard Car-Gryf to firma, która dostarcza kompleksowych usług w zakresie skupu aut w atrakcyjnej cenie, recyklingu samochodów oraz sprzedaży części. Oznacza to, że przyjmujemy każdy rodzaj pojazdu bez względu na prezentowaną markę czy stan. Skup aut w Stargardzie odbywa się za gotówkę. Płacimy od 300 do 200 000 zł bezpośrednio po podpisaniu niezbędnych dokumentów. Cena skupu aut jest zawsze najatrakcyjniejszą kwotą, jaką klient może uzyskać za swój pojazd.

Skup aut Stargard
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Oferta skupu samochodów na terenie Stargardu

Na naszych przyszłych klientów czekamy 24h/7. W każdym momencie jesteśmy w stanie przygotować wycenę, dokumenty i dokonać skupu auta używanego bezpośrednio od klienta. Główną zaletą współpracy jest nasza niezawodność, terminowość i indywidualne podejście do klienta. Oferowany przez nas skup pojazdów pozwala szybko i bezproblemowo pozbyć się niechcianego auta, które jest stare, nie nadaje się do użytku lub uczestniczyło w wypadku drogowym.

skup samochodów Stargard - Autoskup Car-Gryf

W jaki sposób sprzedać samochód szybko i za gotówkę?

 

Kontakt telefoniczny

Obawiasz się, że wycena skupu auta jest związana z wieloma formalnościami i długim czasem oczekiwania? Nic bardziej mylnego w Car-Gryf wstępną, darmową wycenę otrzymasz już w trakcie rozmowy telefonicznej. Skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy pod numerem 690 209 209 lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej cargryf.pl.

 

Weryfikacja pojazdu

Zależy nam na tym, by każdy klient był w 100% zadowolony z transakcji. Z tego też względu nasz pracownik dokonuje oględzin pojazdu, dojeżdżając w umówione ze sprzedającym miejsce. Po ocenie stanu technicznego oraz sprawdzeniu dokumentacji pojazdu przedstawiona zostaje ostateczna wycena skupu.

 

Kupno samochodu

Finalizacja transakcji to najprzyjemniejszych etap zarówno dla nas, jak i dla klienta. W tym czasie podpisywane są wszelkie niezbędne dokumenty i wypłacana jest gotówką w kwocie od 300 do 200 000 zł.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Co wyróżnia nas na tle innych firm skupujących pojazdy w Stargardzie?

Najważniejszą naszą zaletą jest indywidualne podejście do klienta i brak z góry narzuconych cenników. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą starannością oraz dbałością o komfort sprzedającego. Działamy sprawnie, kompleksowo i profesjonalnie. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi dostępnymi w naszej firmie usługami.

Pozostałe usługi realizowane przez Car-Gryf

Na terenie Stargardu firma Car-Gryf oferuje również profesjonalne złomowanie pojazdów oraz sprzedaż części zamiennych zarówno nowych, jak i używanych. Przy przekazaniu do demontażu pojazdu wycofanego z eksploatacji najważniejsze jest skompletowanie wszelkich niezbędnych dokumentów. Konieczny jest dowód rejestracyjny pojazdu, karta pojazdu, jeśli została wystawiona oraz ewentualne upoważnienie współwłaściciela. Dodatkowo, jeśli pojazd przeznaczony do kasacji wchodzi w majątek firmy, niezbędne będą dodatkowe dokumenty firmowe.

Oferowana przez Car-Gryf sprzedaż części samochodowych obejmuje wszystkie dostępne na rynku modele. Nie musisz martwić się o sprawność części – posiadamy zarówno asortyment nowy, jak i używany wyselekcjonowany z odkupionych samochodów. Na część produktów dajemy gwarancję.

FAQ

Jakie dokumenty są mi potrzebne aby sprzedać auto w Car-Gryf Auto Kurek?
Aby dokonać transakcji sprzedaży auta w naszym skupie, będziesz potrzebować dowodu osobistego właściciela samochodu, pisemnego upoważnienia od ewentualnego współwłaściciela, dowodu rejestracyjnego oraz karty pojazdu. Wymogi te obowiązują zarówno w przypadku sprawnych samochodów, jak i pojazdów przeznaczonych do kasacji.

Jakie roczniki pojazdów skupujecie?
Skupujemy samochody w różnym wieku – zarówno najnowsze, jak i nieco starsze. Nie odrzucamy żadnych pojazdów ze względu na wiek, jednak warto pamiętać, że ten czynnik ma duży wpływ na ich wycenę.

Ile pieniędzy otrzymam w skupie aut Car-Gryf Auto Kurek za moje auto?
Wycena pojazdu to kwestia bardzo indywidualna. Jest ona zależna od takich czynników, jak marka i model samochodu, jego wiek oraz stan techniczny. Kwota, jaką płacimy klientom, mieści się w “widełkach” od 300 do 200 000 zł. Jeżeli chcesz otrzymać orientacyjną wycenę swojego auta, skontaktuj się z nami za pomocą formularza dostępnego na stronie lub w inny sposób.

W jakiej formie wypłacamy pieniądze?
Pieniądze wypłacamy w gotówce lub przelewem – sprzedający decyduje, która opcja będzie dla niego dogodniejsza. Jeżeli wybierzesz płatność gotówką, otrzymasz ją “do ręki” tuż po dopełnieniu niezbędnych formalności.

Skup aut Stargard i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA