Szukasz skupu aut w Szczecinku? Chcesz legalnie odsprzedać nieużytkowany, może uszkodzony samochód? Świetnie się składa, skup Car-Gryf jest do Twoich usług. Skupowanie samochodów uszkodzonych to nasza praca. Sprzedaj nam auto powypadkowe, mocno uszkodzone, ale również to w stanie idealnym. Zapłacimy za pojazd od 300 do 200 000 złotych. Co więcej, nie ma dla nas różnicy, jakie to auto. Może być osobowe, dostawcze, ale również ciężarowe, terenowe, a nawet autobus.

Skup aut Szczecinek
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Skup aut 24h na dobę i 7 dni w tygodniu to doskonała propozycja dla tych, którzy szukają szybkiej gotówki! Zadzwoń do nas lub przyjedź, sprawdzimy samochód, podpiszemy stosowne dokumenty i odpowiednio Ci za to zapłacimy. Wszystko potrwa dosłownie kilka chwil. Po wycenie auta możesz przyjąć naszą ofertę lub odrzucić, nic za nią nie płacąc! Przekonaj się, jakie to proste, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

skup samochodów Szczecinek - Autoskup Car-Gryf

Skup aut w kilku prostych krokach

 

Kontakt telefoniczny

Zanim rozpoczniemy współpracę, chcesz poznać kilka szczegółów? Masz pytania odnośnie do sposobu wyceny, formalności? Dobrze się składa, uwielbiamy współpracować z klientami, którzy chcą wiedzieć, jak działamy! Jeśli jesteś jednym z nich, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem: 690-209-209, a wszystkiego się dowiesz. Wyjaśnimy każdą niejasność, która nie daje Ci spokoju. Skup aut w Szczecinku to dobra oferta dla Ciebie!

 

Weryfikacja pojazdu

Kiedy już będziesz pewien naszych usług i zechcesz z nich skorzystać, przejdziemy do weryfikacji pojazdu. Na tym etapie nasi rzeczoznawcy przejdą do wyceny auta. Wezmą pod uwagę stan techniczny, wielkość uszkodzeń, rok produkcji czy dokumentacje, jaką posiadasz. Po kilku chwilach przedstawimy Ci ofertę, a po jej przyjęciu przejdziemy do ostatniego etapu, który dla obu stron będzie najciekawszym.

 

Kupno samochodu

Na tym etapie możesz liczyć na szybkie i przejrzyste formalności. Wystarczy umowa kupna-sprzedaży podpisana przez Ciebie. Przejdziemy wtedy do wypłaty gotówki w zależności od tego, na co się umówiliśmy. Może to być od 300 do nawet 200 000 złotych! Dodatkowe pieniądze zawsze się przydadzą, a uszkodzony pojazd w końcu zniknie z Twojej posesji.

Czy warto skorzystać z usług skupu aut w Szczecinku Car-Gryf?

Oferujemy najkorzystniejsze ceny i legalny sposób na szybki zarobek. Działamy przez 24 godziny na dobę, co także ma swoje plusy. Możesz liczyć na gotówkę, którą dołożysz do nowego pojazdu, czy spełnisz inne swoje marzenia. Wszystko zależy od tego, ile od nas otrzymasz. Skup aut za gotówkę działa legalnie, dlatego możesz liczyć na konkretną, profesjonalną ekspertyzę i wycenę. Co ważne, oferty wcale nie musisz przyjmować! Zapewniamy także możliwość kasacji pojazdów!

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

FAQ

Jakie auta skupujemy w Szczecinku?
Naprawdę różne, może to być pojazd osobowy, terenowy, ale i autobus. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś sprzedał nam starą taksówkę lub niesprawne auto do nauki jazdy! Co ważne, nie musisz przejmować się stanem technicznym pojazdu, kupujemy każdy model, bez względu na ilość czy wielkość uszkodzeń. Odbije się to jedynie na wypłacie gotówki.
Ile płacimy za samochody?
Będzie to kwota od 300 do 200 000 złotych. Wszystko zależy od stanu technicznego i wizualnego pojazdu. Za sportowy samochód w idealnym stanie na pewno otrzymasz najwyższą możliwą zapłatę. Jeśli będzie to auto uszkodzone, stare, może nieużytkowane przez lata, cena oczywiście spadnie. Na pewno jednak zarobisz!
Jak wyceniacie samochody?
Robią to rzeczoznawcy, którzy doskonale znają się na wycenie aut. Przedstawią Ci konkretną ofertę na podstawie stanu technicznego, wizualnego pojazdu. Ponadto sprawdzą wszelką dokumentację związaną z autem, również tą, którą posiadasz, dlatego przygotuj wszystkie dokumenty dotyczące auta!

Skup aut Szczecinek i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA