Dla większości osób sprzedających swój pojazd ważne jest, by usługa wykonana została w najszybszym możliwym czasie oraz w oparciu o atrakcyjne warunki finansowe. Skup aut organizowany w miejscowości Złocieniec przez Car – Gryf dostępny jest 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Dzięki temu skup pojazdu możliwy jest nawet w nagłych wypadkach. Usługa obejmuje wszystkie dostępne marki samochodów, a także pojazdy o dowolnym stanie technicznym. Dodatkowo każdy klient otrzymuje fachowe doradztwo i indywidualne podejście do transakcji.

Skup aut Złocieniec
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Skup pojazdów używanych – Złocieniec

Klienci naszej firmy mogą liczyć na skup aut za gotówkę w kwocie od 300 do 200 tysięcy złotych. Każdorazowo cena skupu podlega weryfikacji w odniesieniu do stanu auta oraz jego danych rejestracyjnych i wypłacana jest bezpośrednio do rąk właściciela po zakończeniu procedur. Sprawdź, w jaki sposób możesz pozbyć się niechcianego auta!

złomowisko

Jak przeprowadzamy transakcję skupu aut używanych?

 

Kontakt telefoniczny

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zadbaliśmy o zminimalizowanie formalności i procedur związanych ze skupem auta. Wstępna, niezobowiązującą ofertę składamy w trakcie rozmowy telefonicznej pod numerem 690 209 209. Istnieje również możliwość kontaktu mailowego lub za pośrednictwem formularza na stronie internetowej.

 

Weryfikacja pojazdu

Oględziny pojazdu to etap, który pozwoli nam na dokonanie oceny stanu technicznego pojazdu oraz przedstawienia ostatecznej ceny.

 

Kupno samochodu

Cała transakcja może zostać sfinalizowana w każdym momencie. Podpisanie umowy oraz zapłata za auto odbywa się bez zbędnych formalności co sprawia, że nasi klienci są w 100% zadowoleni.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Co oferuje marka Car – Gryf?

Profesjonalne podejście do klienta i wieloletnie doświadczenie w branży to nasze atuty, które pozwalają nam na natychmiastowe sfinalizowanie każdej transakcji i niezwłoczną wypłatę ustalonej kwoty za skup pojazdu. Dzięki temu z naszych usług z roku na rok korzysta coraz większa liczba klientów. Zapraszamy do współpracy.

FAQ

Jakie samochody skupujecie w auto skupie Car-Gryf Auto Kurek?
W Car-Gryf Auto Kurek skupujemy różnego rodzaju auta – nie tylko osobowe, lecz także dostawcze, autobusy, terenowe, sportowe, a nawet ciężarówki. Jesteśmy zainteresowani zarówno pojazdami w pełni sprawnymi, jak i uszkodzonymi, zarówno nowymi, jak i kilkunasto- czy kilkudziesięcioletnimi. Zatem jeżeli masz samochód na sprzedaż, skontaktuj się z nami – na pewno coś Ci zaproponujemy.

Czy skupujecie pojazdy po wypadku lub uszkodzone?
Tak, oprócz pojazdów w pełni sprawnych, skupujemy również samochody uszkodzone oraz powypadkowe. Świadczymy także usługę złomowania aut. Oczywiście stan techniczny pojazdu to czynnik, który ma duży wpływ na jego wycenę.
Jakie roczniki pojazdów skupujecie?
Skupujemy auta w różnym wieku – zarówno nowe, jak i liczące sobie kilkanaście czy kilkadziesiąt lat. Nie dyskwalifikujemy żadnych pojazdów ze względu na ich wiek, jednak jest to ważny czynnik brany pod uwagę przy dokonywaniu wyceny samochodu.

W jakiej formie wypłacamy pieniądze?
Pieniądze za kupione auta wypłacamy przelewem (na podany w umowie przez klienta numer konta) lub w gotówce. Sprzedający sam wybiera formę, która będzie dla niego bardziej dogodna. Gotówka jest przekazywana do ręki, bezpośrednio po dopełnieniu wszelkich formalności.

Skup aut Złocieniec i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA