W naszym skupie aut Chojna Car-Gryf możesz sprzedać każdy samochód – od aut osobowych zaczynając, poprzez ciężarowe, aż na specjalistycznych kończąc. Przyjmujemy pojazdy z każdego rocznika i płacimy za nie gotówką lub przelewem od 300 do 200 000 zł, zależnie od ich stanu. Przyjmujemy zarówno auta w doskonałym stanie technicznym i wizualnym, jak i samochody powypadkowe lub wyeksploatowane. Nasi pracownicy są dostępni 24 godziny na dobę i z chęcią pomogą na każdym etapie sprzedaży. Nasz skup aut Car-Gryf Chojna działa 24 h i zapewnia zawsze atrakcyjną cenę kupowanego pojazdu, adekwatną do jego kondycji i marki oraz wyposażenia, a także krótkie terminy realizacji. Płacimy zawsze gotówką lub przelewem (na wyraźne życzenie klienta) i dysponujemy własnym transportem. Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwala nam na oferowanie wyłącznie bezpiecznych rozwiązań, które cenią mieszkańcy całej Polski. Odwiedź już dziś nasz skup aut w Chojnie za gotówkę Car-Gryf!

Skup aut Chojna
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

skup aut i złomowanie

Wśród zalet naszej firmy można wymienić między innymi:

  • szybką realizację transakcji,
  • skup praktycznie każdego samochodu,
  • dostępność 24 h na dobę 7 dni w tygodniu,
  • darmową wycenę, dojazd i odbiór pojazdu,
  • fachowe doradztwo,
  • minimum formalności,
  • wysoką jakość obsługi klientów.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Przebieg transakcji sprzedaży auta

Kontakt telefoniczny

Aby sprzedać nam swój samochód, należy uzgodnić termin inspekcji. Skontaktuj się z nami na jeden z kilku sposobów. Możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu 660 637 702 lub 692 443 443, skorzystać z prostego w obsłudze formularza kontaktowego lub wysłać nam wiadomość e-mail, w której warto zawrzeć wszystkie istotne informacje na temat auta.

Weryfikacja pojazdu

Pracownik firmy Car-Gryf zjawi się z własnym transportem w uzgodnionym miejscu i czasie, po czym przejdzie do procesu oględzin auta. Oceni jego wady i zalety, a następnie zaproponuje naszą cenę za dany pojazd. Co ważne, nasza wycena zawsze jest zgodna ze stanem faktycznym auta.

Kupno samochodu

Po akceptacji ceny przez sprzedającego pracownik firmy Car-Gryf przygotuje umowę kupna-sprzedaży, a takżę wypłaci należność „do ręki”, gotówką, lub błyskawicznym przelewem bankowym na życzenie klienta. Co ważne, cały proces zakupu jest całkowicie bezpłatny dla sprzedającego, dlatego nie jest on obciążany żadnymi kosztami obsługi.

Dlaczego skup aut używanych w Chojnie to dobry wybór

Prywatna sprzedaż samochodu zawsze jest trudna, czasami także względnie niebezpieczna. Klienci są niepewni i lubią wybrzydzać, zwracając uwagę na każdą, nawet najmniejszą rysę na sprzedawanym pojeździe, a wielu z nich wręcz wymusza sprzedaż. Inni zaniżają cenę poniżej granicy opłacalności, a jeszcze inni nie zjawiają się w umówionym terminie. Nasz skup pojazdów Car-Gryf jest odpowiedzią na te problemy. Zapewniamy szybki proces zakupu samochodu, przyjazną atmosferę i indywidualne podejście do każdego klienta. Co więcej, cena skupu aut sprawia, że zazwyczaj sprzedaż pojazdu w naszej firmie zdecydowanie się opłaca i warto z niej skorzystać także ze względów finansowych.

FAQ

Jakie auta skupujemy?
W naszym skupie aut można sprzedać w zasadzie każdy pojazd, bez względu na jego stan oraz markę czy popularność na rynku wtórnym. Skupujemy auta w wyprodukowane w latach od 1960 do 2014 w stanie idealnym, praktycznie kolekcjonerskie, zadbane i znakomicie utrzymane, a także samochody, które lata świetności mają już dawno za sobą.
Ile płacimy za samochody?
Cena oferowana przez nasz auto skup wynika głównie ze stanu technicznego i wizualnego danego pojazdu, który oceniamy bezpośrednio, podczas inspekcji w naszym oddziale lub w miejscu wybranym przez klienta. Nasz wykwalifikowany pracownik bierze pod uwagę w wycenie między innymi takie czynniki jak przebieg, wyposażenie fabryczne, markę i rocznik, a także stan zawieszenia, układu kierowniczego i wiele, wiele innych.
Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?
W naszym auto skupie sprzedaż pojazdu trwa znacznie krócej niż w przypadku działania we własnym zakresie. Jesteśmy niezwykle elastyczni i potrafimy zamknąć całą transakcję od chwili kontaktu z nami, aż do wypłaty gotówki, w przeciągu nawet jednego dnia roboczego. Wypłatę możemy także zlecić przelewem bankowym, na wyraźne życzenie klienta.

Skup aut Chojna i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA