Nasz skup aut w Wolsztynie to miejsce, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Zajmujemy się skupowaniem samochodów uszkodzonych, jak i tych sprawnych. Profesjonalne podejście naszej firmy i ogromne doświadczenie sprawia, że każdy może skorzystać z naszego skupu aut za gotówkę. Oferujemy od 300 do nawet 200 tys. złotych. Nasz skup samochodów używanych w Wolsztynie działa 24 h na dobę, dlatego jest miejscem, które odpowie na potrzeby wielu osób.

Działamy na terenie Wolsztyna i okolic. Do naszego skupu aut przyjmujemy auta używane zarówno sprawne, jak i te uszkodzone. Posiadamy cennik skupu aut, jednak cena jest uzależniona od stanu technicznego pojazdu. Gwarantujemy jednak, że skupujemy wszystkie auta. Zajmujemy się sprzedażą części samochodowych, a także demontażem pojazdu. Skorzystaj z naszej konkurencyjnej oferty i przekonaj się o zaletach naszej firmy!

Skup aut Wolsztyn
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

skup i złomowanie aut

Poznaj przebieg całej transakcji

Kontakt telefoniczny

Car-Gryf to skup aut, który działa 24 h na dobę, dlatego każdy z klientów może liczyć na szybką i satysfakcjonującą transakcję. Wystarczy zadzwonić pod numer 690 209 203, aby dowiedzieć się więcej na temat transakcji. Dla naszych klientów przygotowaliśmy formularz kontaktowy oraz adres mailowy.

Weryfikacja pojazdu

Kiedy wstępna cena auta zostanie ustalona, chętnie umówimy się na spotkanie w Wolsztynie czy w okolicznych miejscowościach w dogodnym dla sprzedającego terminie. Na miejscu nasz specjalista dokona oględzin auta oraz zweryfikuje dokumentację. Na podstawie stanu technicznego, modelu i rocznika auta zostanie określona kwota, jaką możemy przekazać za sprzedawane auto.

Kupno samochodu

Ostatni etap transakcji do odkup pojazdu. Warto wiedzieć, że każde auto odbieramy własnym transportem, nie obciążając kosztami naszych klientów. Umowa podpisywana jest w kilka chwil, a gotówka wypłacana od ręki.

Skup aut sprawnych i powypadkowych na części

Nasz skup aut na części, samochodów powypadkowych i sprawnych to miejsce, które zaskoczy każdego klienta profesjonalnym podejściem do każdej transakcji. Działamy szybko, sprawnie i rzetelnie – 24 h i 7 dni w tygodniu. Dzięki temu jesteśmy zawsze pod ręką dla naszych klientów w Wolsztynie i okolicach. Skup samochodów używanych realizuje również kompleksowe usługi sprzedaży części samochodowych do aut znanych marek, a także złomowanie i kasację aut. Zadzwoń i przekonaj się, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty!

FAQ

Jakie auta skupujemy?
Skupujemy pojazdy w różnym stanie – uszkodzone, sprawne, jak i powypadkowe, dzięki temu możemy wyjść z ofertą do wielu klientów. Nasz skup aut działa na terenie Wolsztyna i w okolic.
Ile płacimy za samochody?
Za auta w naszym skupie samochodów płacimy gotówką. Cena zależy od stanu technicznego pojazdu, uszkodzeń, a także modelu i rocznika. Właśnie na tej podstawie dokonujemy wyceny. Za auta możemy zaproponować od 300 do 200 tys. złotych.
Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?
Sprzedaż odbywa się niezwykle szybko. Całą transakcję możemy zrealizować w ciągu jednego dnia, od kontaktu telefonicznego, oględzin auta i weryfikacji dokumentów, a następnie sporządzenia umowy i wypłaty gotówki.
Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Car-Gryf?
Tak, w Car-Gryf skupujemy wszystkie auta zarówno sprawne, jak i niesprawne oraz powypadkowe, dlatego każda osoba, która ma do sprzedania jakiekolwiek auto może się z nami skontaktować.

Skup aut Wolsztyn i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA