Skup aut za gotówkę, który działa od lat, ma świetne opinie wśród klientów i jest otwarty przez 24h na dobę? Tylko Car-Gryf, czyli miejsce, w którym możesz sprzedać każdy swój pojazd. U nas oddasz auto osobowe, terenowe, dostawcze, ale i autobusy, czy pojazdy nauki jazdy, które zakończyły już swoją służbę. Od wielu czynników zależy, ile zaoferujemy za dany pojazd. Będzie to jednak nie mniej niż 300 złotych, za to górna granica oferowanej kwoty to nawet 200 000 złotych!

Skup aut Piła
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Skup samochodów używanych w Pile to doskonały sposób na pozbycie się pojazdu. Wszystko potrwa krótko, a Ty będziesz cieszył się z dodatkowych pieniędzy. Możesz liczyć na pełen profesjonalizm, niewielką ilość formalności, przy tym możliwość oddania nam samochodu przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

skup samochodów Piła - Autoskup Car-Gryf

Skup aut z Piły i okolic w kilku prostych krokach

 

Kontakt telefoniczny

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności. Dowiesz się, jak oddać nam samochód, kiedy możesz to zrobić i po jakim czasie możesz oczekiwać zapłaty. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 690-209-209, a poznasz wszystkie szczegóły naszej przyszłej współpracy.

 

Weryfikacja pojazdu

Jest to nic innego jak ocena jego stanu przez rzeczoznawcę. Skup aut na części oferuje różne ceny za pojazdy, co uwarunkowane jest ich stanem technicznym, wizualnym, ale również dokumentacją, którą każdy samochód powinien mieć. Podczas sprawdzania pojazdu dowiesz się, jaka będzie nasza oferta. Masz możliwość jej przyjęcia lub odrzucenia. Wycena nic Cię nie kosztuje!

 

Kupno samochodu

Ostatni etap naszej współpracy to kupno przez nas samochodu. Na tym etapie otrzymasz swoją gotówkę do ręki zaraz po podpisaniu z nami umowy kupna-sprzedaży. Prosta, szybka metoda na zarobek. W końcu pozbędziesz się pojazdu z płatnego parkingu, swojej posesji, czy garażu, z którego i tak nie korzystasz. Sprawdź naszą ofertę, zadzwoń i poznaj szczegóły.

Czy warto skorzystać ze skupu aut w Pile?

Jeżeli chcesz pozbyć się nieużytkowanego auta, skup aut w Pile jest do Twojej dyspozycji. To idealny sposób na zarobek w legalny, bardzo szybki sposób. Co ważne, skup aut powypadkowych działa także jako auto szrot. Możesz nam więc oddać pojazd do kasacji! Z naszych usług skorzystasz przez całą dobę, mamy własny transport do przewozu samochodów, nie musi Cię nawet interesować dojazd na miejsce. Nasi rzeczoznawcy sami do Ciebie przyjadą i wycenią dany egzemplarz. Wszystko przy minimum formalności w szybki i pewny sposób. Sprawdź już teraz cennik skupu aut w Pile i skorzystaj z naszych usług lub oddaj nam auto do kasacji!

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

FAQ

Jakie auta skupujemy w Pile?
Dla nas nie ma znaczenia model, rok produkcji, marka pojazdu, czy nawet jego stan. Odkupimy od Ciebie każdy samochód, nawet ten powypadkowy! Oczywiście zaoferujemy wtedy stosunkowo niższą kwotę za kupno od Ciebie auta. Co ważne, w Pile możesz nam sprzedać pojazd osobowy, terenowy, dostawczy, a nawet ciężarowy. Dla nas nie ma to najmniejszego znaczenia.
Jak najszybciej sprzedać auto w firmie Car-Gryf?
Przede wszystkim działamy przez całą dobę. Dzięki temu nie ma znaczenia, kiedy będziesz chciał oddać nam swój pojazd za gotówkę. Kiedy zadzwonisz, nasz rzeczoznawca przyjedzie, wyceni auto i przedstawi Ci ofertę. Następnie przejdziemy do formalności i wypłaty pieniędzy – szybko i pewnie!
Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w firmie Car-Gryf?
Oczywiście, że tak! Odkupimy od Ciebie każdy pojazd, nawet niesprawny. Często kupujemy pojazdy powypadkowe, które nie mogą trafić już na drogę, a ich naprawa nie jest po prostu opłacalna. Oddaj go nam, a przy tym nieco zarobisz. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Skup aut Piła i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA