Potrzebujesz szybko sprzedać używany samochód? Zniszczone auto po wypadku zajmuje miejsce przed Twoim domem, a w dodatku musisz płacić składki na OC? Skup samochodów używanych Międzychód to rozwiązanie, którego szukasz! Bez względu na stan pojazdu — przyjmiemy go do naszego auto skupu 24h! Auto Kurek prowadzi skup aut za gotówkę. Od 300 do 200 000 zł zgarnij za swój pojazd w skupie aut w Międzychodzie.

Skup aut Międzychód Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Auto skup 24h – Międzychód

Nasz skup jest czynny przez całą dobę. Doskonale wiemy, że możesz potrzebować gotówki możliwie jak najszybciej, jednak pamiętaj, że procedura odsprzedaży auta zajmuje nieco więcej czasu niż sprzedaż pieczywa w sklepie. Jest to mimo wszystko znacznie poważniejsza transakcja, jednak dokładamy wszelkich starań, aby skup aut w Międzychodzie i okolicach odbywał się sprawnie, bezproblemowo i szybko. 

skup samochodów Międzychód- Autoskup Car-Gryf

Skup aut w Międzychodzie – jak działamy

 

Kontakt telefoniczny

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z Twojej strony. Początkowo zdalnie ustalimy najważniejsze dane dotyczące Twojego pojazdu oraz podamy orientacyjną kwotę, za jaką jesteśmy skłonni odkupić Twoje auto. Następnie możesz umówić się już na weryfikację pojazdu, w uzgodnionym z przedstawicielem firmy Auto Kurek miejscu oraz czasie.

 

Weryfikacja pojazdu

Wykwalifikowana osoba z zespołu Auto Kurek przyjedzie na spotkanie, aby potwierdzić informacje uzyskane przez nas telefonicznie lub mailowo. Następnie — poda ostateczną cenę skupu. Pozostanie już tylko podpisanie umowy i przekazanie Tobie gotówki. Odbiorem auta w każdym przypadku zajmujemy się sami.

 

Kupno samochodu

Skup Auto Kurek, dzięki umowie przygotowywanej według wcześniej opracowanego wzoru, z drobnymi jedynie modyfikacjami, jest gotowy na szybkie dokonanie formalności. Po podpisaniu umowy otrzymujesz kwotę za pojazd w gotówce i Twoja rola w procesie zakupu na tym się kończy. Następnie nasza ekipa zjawia się po auto uszkodzone, a sprawny samochód odbierany jest od ręki.

Skup samochodów używanych w Międzychodzie

Cennik skupu aut w Auto Kurek jako taki nie istnieje, ponieważ każdy pojazd wyceniany jest indywidualnie. Skup aut zarówno powypadkowych, jak i sprawnych przebiega sprawnie, w sposób jak najmniej angażujący czy uciążliwy dla klienta. Nie ma tutaj większego znaczenia, czy chodzi o używane auto do dalszej odsprzedaży, samochód wyłącznie do zezłomowania, czy też skup aut na części. W Międzychodzie nie tylko odkupujemy auta sprawne oraz możliwe do rozebrania na części zamienne, ale także — możesz spokojnie powierzyć nam złomowanie samochodu, za który jeszcze otrzymasz pewną kwotę w gotówce. Jeśli skup pojazdów w Międzychodzie i okolicach, to oczywiście tylko Auto Kurek!

FAQ

Jakie auta skupujemy?
Auto skup 24h Auto Kurek w Międzychodzie skupuje wszelkie typy aut: począwszy od samochodów osobowych, poprzez sportowe, terenowe czy ciężarowe, skończywszy na autobusach. Masz wątpliwości co do pojazdu, jaki chcesz sprzedać? Zadzwoń do nas, odpowiemy, czy jego skup wchodzi w grę oraz na inne pytania!
Jak wyceniacie samochody?
Wszystkie pojazdy wyceniamy najpierw orientacyjnie na podstawie informacji od klienta. Następnie — nasz profesjonalny weryfikator przyjeżdża, aby obejrzeć auto i wówczas uzgadniana ostateczną cenę. Nie posiadamy stałego cennika skupu aut używanych, gdyż są one eksploatowane w różnorodny sposób i m.in. od tego zależy ostateczna kwota.
Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?
To kwestia indywidualna, zależna od różnych czynników. Na przykład od tego, kiedy możemy umówić się z Tobą na spotkanie, ile czasu będą trwały oględziny samochodu itd. Staramy się jednak, aby cały ten proces przebiegał możliwie jak najszybciej. Szanujemy zarówno Twój, jak i swój czas.
Ile płacimy za samochody?
Biorąc pod uwagę, że prowadzimy skup aut za gotówkę, istnieje oczywiście górny pułap, który stanowią najwyższe kwoty, tj. około 200 000 zł. W przypadku używanych samochodów to naprawdę wysoka kwota, która spokojnie wystarcza na zapłacenie za jedno lub za kilka aut. Proponowane ceny wahają się zatem pomiędzy 300 a 200 000 zł, przy czym każdy pojazd wyceniany jest w pełni indywidualnie.


Skup aut Międzychód i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA