Oferowany skup aut, który znajduje się w Nowym Tomyślu, jest coraz bardziej popularny i coraz częściej odwiedzany przez klientów. Nasza firma zajmuje się skupowaniem samochodów używanych, powypadkowych, uszkodzonych, ale także tych w stanie idealnym, za które można otrzymać od 300 do 200 000 złotych w gotówce. Do skupu przyjmowane są samochody terenowe, osobowe, ciężarowe, sportowe, a także autobusy.

Nasza firma Car-Gryf to auto skup, który pełni swoje usługi przez 24 h na dobę. To, że skup jest czynny całodobowo, ułatwia to klientowi dokonanie transakcji, ponieważ może zrobić to tak naprawdę, kiedy ma na to ochotę. Odbiór samochodów uszkodzonych, czy też powypadkowych przeprowadzany jest na terenie całego Nowego Tomyśla, co odciąża w dużym stopniu klienta, ponieważ nie musi załatwiać lawety lub kogoś, kto pomoże mu odholować samochód na miejsce skupu aut.

Skup aut Nowy Tomyśl
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

skup i złomowanie aut

W jaki sposób dokonać szybkiej transakcji i dlaczego warto skorzystać z usług tej firmy?

Kontakt telefoniczny

Jesteśmy firmą całodobową, która dzięki temu pozwala na błyskawiczną i korzystną finansowo transakcję klientowi. Ze względu na to, że jesteśmy otwarci przez całą dobę, to możemy poświęcić więcej czasu klientowi i potraktować go w sposób indywidualny. Kontaktować się można z nami pod numer telefonu: 690 209 209. To właśnie wtedy przedstawiamy ofertę skupu pojazdu. Dodatkowo, jeśli ktoś woli dostać się do nas inną drogą, niż tylko telefoniczną, to przygotowany został formularz na naszej stronie, ale także adres e-mailowy.

Weryfikacja pojazdu

Po ustaleniu początkowej ceny auta, osoba sprzedająca umawia się na spotkanie w Nowym Tomyślu w terminie, który jej odpowiada. Podczas tej wizyty nasz specjalista dokonuje oględzin samochodu, a także weryfikacji dokumentów. Na podstawie wszystkich zebranych informacji odnośnie samochodu ustalamy cenę za skup auta

Kupno samochodu

Odkupienie przez nas samochodu jest etapem kończącym całą transakcję. To my odbieramy od klienta samochód. Umowę sprzedaży podpisuje się szybko, a gotówka zostaje wręczona do rąk na miejscu. Jesteśmy dostępni dla klientów w tych chwilach, w których nas potrzebują. Dzięki temu, że nasz skup aut jest czynny przez całą dobę możemy pomóc im o każdej porze dnia i nocy. Nasza firma jest w stanie odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące skupowania samochodów właśnie u nas.

Szeroka oferta firmy Car-Gryf

Auto Kurek zajmuje się skupowaniem samochodów, ale nie tylko. W ofercie mamy do zaoferowania złomowanie oraz kasację aut w Nowym Tomyślu. Do tego punktu trafiają zazwyczaj samochody, które z różnych powodów nie nadają się już do użytkowania w ruchu drogowym, a ich jedyna przyszłość to złomowanie lub kasacja. Car-Gryf również zajmuje się kompleksowymi usługami w zakresie sprzedaży części samochodowych do następujących marek samochodu: Fiat, Citroen, Peugeot, Opel, czy też Renault. Działamy w sposób profesjonalny, sprawny, ale także szybki, ponieważ każdy z nas ceni sobie wolny czas. Jednak nasza szybkość w działaniu nie ma żadnego negatywnego wpływu na skuteczność usługi przez nas pełnionej.

FAQ

Jakie auta skupujemy?
W naszym skupie samochodowym w Nowym Tomyślu zajmujemy się skupowaniem samochodów w różnym stanie technicznym, począwszy od stanu idealnego, kończywszy na tych uszkodzonych lub powypadkowych egzemplarzach. Bierzemy pod uwagę auta w różnym wieku. Nie ma dla nas znaczenia model, marka samochodu skupowanego.
Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?
Tak, w naszym skupie aut zajmujemy się przyjmowaniem aut niesprawnych, dlatego sprzedaż takiego auta nie jest problemem. Nie ma to dla nas znaczenia, czy auto klienta jest w stanie idealnym, czy niesprawnym. Oferujemy skup samochodów, zarówno tych działających bez zarzutu, jak i tych powypadkowych, czy po prostu uszkodzonych.
Jak wyceniacie samochody?
Wstępna wycena samochodu jest dokonywana przy rozmowie telefonicznej z klientem. Następnie podczas rzeczywistego spotkania specjalista naszej firmy dokonuje oględzin samochodu, a także weryfikacji dokumentów uprawniających do posiadania auta. Na podstawie rocznika, stanu technicznego i modelu oferujemy konkretną kwotę za pojazd.

Skup aut Nowy Tomyśl i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA