Auto skup znajdujący się w Szamotułach, który jest oferowany przez naszą firmę Car-Gryf, cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Zajmujemy się skupem samochodów używanych, uszkodzonych, powypadkowych oraz tych w stanie idealnym. Za wymienione samochody jesteśmy w stanie zaoferować gotówkę w wysokości od 300 do aż 200 000 złotych. Skupujemy samochody osobowe, terenowe, sportowe, ciężarowe, ale także autobusy.

Firma Car-Gryf wykonuje usługi przez 24 h na dobę. Dzięki temu, że skup otwarty jest przez całą dobę, ułatwia to klientowi dokonanie transakcji. Klient może wybrać sobie taką godzinę, która to właśnie jemu najbardziej odpowiada. Odbiór samochodów zorganizowany jest przez naszą firmę na terenie całych Szamotuł, co odciąża w wielkim stopniu klienta, ponieważ nie musi się martwić, w jaki sposób przetransportować auto do skupu.

Skup aut Szamotuły
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

skup i złomowanie aut

Jakie są etapy transakcji i dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy?

Kontakt telefoniczny

Z naszą firmą można się skontaktować, wybierając następujący numer: 690 209 209. I to właśnie w momencie rozmowy telefonicznej ustalamy wstępną cenę za pojazd. Mamy jeszcze dwie możliwości kontaktu – poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie oraz przez e-mail.

Weryfikacja pojazdu

Cena, która została ustalona przez telefon, może ulec zmianie podczas weryfikacji pojazdu. W trakcie wizyty w naszym punkcie nasz specjalista dokonuje oględzin samochodu oraz weryfikacji dokumentów. Na podstawie wszystkich zebranych przez niego informacji, które dotyczą samochodu, ustala się jego wartość. 

Kupno samochodu

Ostatnim etapem, który kończy całą transakcję, jest odkup. Sprzedawany pojazd jest zabierany przez nas własnym transportem, dzięki czemu klient ma ułatwioną sytuację. Dokonuje się szybkiego podpisania umowy, a następnie gotówka trafia w ręce klienta.Skup aut jest dostępny dla klientów w momentach, w których tego potrzebują. Dzięki temu, że nasz punkt jest otwarty przez 24 h, to możemy być elastyczni w stosunku do umówienia spotkań z osobami sprzedającymi. Car-Gryf jest w stanie odpowiedzieć na każde pytanie, które dotyczy skupu aut w naszej firmie.

Poznaj inne możliwe usługi firmy Car-Gryf

Auto Kurek oprócz skupu aut zajmuje się także złomowaniem oraz kasacją w Szamotułach. Do tego punktu trafiają już te pojazdy, które w żaden sposób nie nadają się do poruszania w ruchu drogowym. Car-Gryf zajmuje się także usługami związanymi ze sprzedażą części samochodowych do takich marek jak: Peugeot, Citroen, Fiat, Opel czy Renault. Działamy szybko, ale z dokładnością i profesjonalnością. Nasza szybkość spowodowana jest tym, że cenimy sobie czyjś wolny czas. Jednakże to, że nasze usługi realizowane są szybko, nie sprawia to, że mają jakiś negatywny wpływ na jakość usług. Jesteśmy firmą działającą na polskim rynku trzymając się godnie obowiązujących przepisów, dlatego też poinformujemy klienta o wszystkich procedurach i dokumentach, które są wymagane do zrealizowania usługi.

FAQ

Jakie auta skupujemy?
Nasz skup samochodowy w Szamotułach zajmuje się skupowaniem pojazdów samochodowych w różnym stanie technicznym, bo są to auta idealne, uszkodzone, powypadkowe. Firma bierze pod uwagę auta z różnych roczników. Nie ma także znaczenia jakiej marki jest samochód, ponieważ przyjmiemy pod uwagę każdą z nich.
Ile płacimy za samochody?
Wszystko zależne jest tak naprawdę od stanu samochodu. Nasz specjalista dokonuje oględzin, a także weryfikacji dokumentów. Po dokładnej weryfikacji samochodu i przeanalizowaniu rocznika, modelu oraz stanu technicznego, ustalana jest kwota. Gwarantujemy, że jest to płatność gotówką w granicach od 300 do 200 000 złotych.
Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?
Tak, w Auto Kurek dokonujemy odkupu aut niesprawnych, dlatego sprzedaż takiego samochodu nie jest dla nas żadnym problemem. Nie ma dla nas najmniejszego znaczenia czy auto jest w stanie idealnym, czy jest uszkodzone. Oferujemy skup sprzedaży samochodów, zarówno tych sprawnych, jak i tych niesprawnych.

Skup aut Szamotuły i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA