Skup samochodów używanych w Trzciance to świetny wybór dla osób, które chcą pozbyć się pojazdu, a przy tym odpowiednio zarobić. Za auta oferujemy od 300 do 200 000 złotych. Car-Gryf to legalny skup aut w Trzciance, który skupuje samochody w każdym stanie! Co więcej, może to być pojazd osobowy, terenowy, dostawczy, a nawet autobus czy nieaktywna już taksówka, która uległa mocnym zniszczeniom w trakcie kolizji.

Skup aut Trzcianka
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Postaw na skup aut za gotówkę, a będziesz mieć pewność szybkiej gotówki bez względu na stan techniczny auta. Auto skup działa 24h na dobę, masz więc możliwość oddania nam pojazdu w każdej chwili! Co ważne, jeśli do nas zadzwonisz, to my przyjedziemy do Ciebie. Niesprawne auto z Twojego podjazdu zabierzemy własnym transportem! Nie musisz więc niczym się martwić. Co więcej, czeka na Ciebie tylko kilka stron formalności, a dokładniej umowa kupna-sprzedaży.

skup samochodów Trzcianka - Autoskup Car-Gryf

Skup aut w kilku prostych krokach

 

Kontakt telefoniczny

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przed współpracą z nami możesz mieć sporo pytań lub wątpliwości. Wszystkie jednak zostaną przez nas rozwiane podczas rozmowy telefonicznej. Nie fatyguj się do nas, po prostu zadzwoń, a rozprawimy się z każdą wątpliwością. Wybierz numer 690-209-209 – czekamy na Twój telefon. Odpowiemy na każde pytanie dotyczące naszej oferty, sposobu wyceny auta czy formalności, jakie na Ciebie czekają.

 

Weryfikacja pojazdu

Na tym etapie większość będzie należeć do nas. Wyślemy do Ciebie rzeczoznawców, którzy wycenią samochód. Wezmą wtedy pod uwagę wszystkie aspekty, takie jak stan techniczny, wizualny, czy przygotowaną przez Ciebie obszerną dokumentację na temat napraw, czy udokumentowanych stłuczek. Dla nas wszystko ma znaczenie, jesteśmy wtedy w stanie lepiej, poprawniej wycenić auto, które chcesz nam sprzedać!

 

Kupno samochodu

Ostatni etap to kupno auta, a z Twojego punktu widzenia jego sprzedaż. Czeka na Ciebie minimum formalności. Będzie to umowa kupna-sprzedaży, którą podpiszesz, jeśli zgodzisz się na kwotę, na którą wyceniono auto. Jeżeli ją podpiszesz, od razu przekażemy umówioną kwotę pieniędzy na Twoją rękę.

Skup aut w Trzciance – czy warto?

Zastanawiasz się, czy skorzystać z usługi skupu samochodów używanych w Trzciance? Jeśli masz samochód, którego nie użytkujesz – nawet powinieneś! Decydując się skorzystać z naszej oferty masz pewność, że odpowiednio Cię za to wynagrodzimy. Kwota uwarunkowana będzie kilkoma czynnikami. Zadzwoń do nas, a dowiesz się wszystkiego przez telefon. Ponadto możesz do nas przyjechać, skup aut w Trzciance otwarty jest całą dobę! Jeśli chcesz, my przyjedziemy do Ciebie, aby wycenić pojazd. Jak widzisz, możliwości jest sporo. Oferujemy także kasację samochodu.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

FAQ

Ile płacimy za samochody?
Wszystko zależy od ich stanu technicznego, wizualnego oraz dokumentacji, jaką posiadasz. Nasi rzeczoznawcy wezmą pod uwagę wiele czynników podczas wyceny auta, a następnie przedstawią Ci ofertę. Będzie to nie mniej niż 300 złotych za mocno zniszczony, powypadkowy samochód. Możesz jednak otrzymać nawet 200 000 złotych. Jak już pisaliśmy, wszystko zależy od pojazdu.
Jakie auta skupujemy w Trzciance?
Każdy samochód osobowy, terenowy, dostawczy, ciężarowy. Może to być nawet autobus, niesprawny ambulans czy taksówka. Dla nas nie ma to najmniejszego znaczenia! Co więcej, w Trzciance odkupimy od Ciebie auto w stanie idealnym, lekko uszkodzone, ale również to mocno uszkodzone czy całkowicie zniszczone.
Jak szybko sprzedać auto w firmie Car-Gryf?
To proste, umów się z nami na wycenę lub podjedź do naszego skupu aut w Trzciance. Przejdziemy do wyceny, a po niej przedstawimy Ci ofertę. Później pozostanie już tylko podpisanie umowy kupna-sprzedaży i wypłacenie gotówki, którą otrzymasz do ręki! Całość na pewno nie potrwa długo!

Skup aut Trzcianka i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA