Chcesz bez zbędnych formalności sprzedać swój samochód? Postaw na skup aut w Czarnkowie o nazwie Car-Gryf. Możesz nam sprzedać auto w każdym stanie, nawet to powypadkowe. Co więcej, skup aut za gotówkę odbywa się bez względu na to, jaki chcesz nam sprzedać pojazd. Przyjmiemy auto dostawcze, terenowe, osobowe, ale i ciężarowe czy autobus! Auto skup 24h oferuje za pojazdy od 300 do 200 000 złotych!

Skup aut Czarnków
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Skup aut Czarnków i okolice działa w na sporym obszarze! Przyjeżdżamy do klienta, wyceniamy pojazd i oferujemy kwotę po rzetelnej analizie stanu technicznego. Działamy przez 24 godziny na dobę! Cennik skupu aut dostępny jest na stronie, jeszcze przed współpracą możesz się wszystkiego dowiedzieć!skup samochodów Czarnków - Autoskup Car-Gryf

Szybki skup auta w kilku krokach

 

Kontakt telefoniczny

Chcesz poznać najważniejsze informacje dotyczące skupu aut w Czarnkowie? Bez względu na to, o co chcesz zapytać, zadzwoń do nas pod numer: 690-209-209. Postaramy się odpowiedzieć na każde Twoje pytanie, a także rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące naszej oferty, wyceny, czy gotówki, którą otrzymasz!

 

Weryfikacja pojazdu

Dla nas nie ma znaczenia, czy samochód jest na chodzie, czy jest doszczętnie zniszczony. Rzeczoznawca przyjedzie na miejsce i w kilkanaście minut wyceni pojazd. Następnie przejdziemy do formalności, czyli podpisywania umowy. Nie musisz planować dla nas całego dnia, wszystko wykonamy szybko i sprawnie.

 

Kupno samochodu

Ostatni etap to formalności i sama sprzedaż przez Ciebie pojazdu. Oczywiście wiąże się to z przekazaniem przez nas dla Ciebie sporej gotówki uzależnionej od stanu auta. Wystarcz nam podpisana przez Ciebie umowa kupna-sprzedaży. Kilka stron do przeczytania i jeden podpis – to wszystko, czego potrzebujemy, aby odebrać od Ciebie auto i zapłacić za nie daną, wycenioną kwotę.

Skup aut w Czarnkowie – dlaczego warto z niego skorzystać?

Car-Gryf to doświadczona firma istniejąca na rynku od lat. Skupujemy auta na części, które są kompletnie zniszczone, lekko uszkodzone lub w stanie idealnym. Robimy to w kilka godzin po wcześniejszej rzetelnej wycenie. Wszystko przebiega szybko, ale i legalnie. Pozbywasz się nieużywanego auta z podjazdu, ale również nieco na tym zarabiasz, nawet do 200 tysięcy złotych. Co ważne, kupowane przez nas auto odbieramy od Ciebie własnym transportem! Postaw na skupowanie samochodów powypadkowych przez firmę Car-Gryf, a na pewno będziesz zadowolony ze współpracy! Jeśli jesteś zainteresowany, nasza firma odbiera także auta do kasacji.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

FAQ

Jak najszybciej sprzedać auto w firmie Car-Gryf?
Nasz auto skup działa przez 24h na dobę. Nie ma znaczenia, czy dzwonisz do nas w piątek wieczorem, czy w niedzielę rano. Ponadto możesz podjechać do naszej siedziby w Czarnkowie i pokazać nam auto, którego chcesz się pozbyć. Później przejdziemy do wyceny i formalności. Wszystko załatwimy w jeden dzień!
Jakie auta skupujemy w Czarnkowie?
Jak już mogłeś się dowiedzieć, są to pojazdy wszelkiej maści. Skupujemy auta powypadkowe, mocno zniszczone, a nawet te w stanie idealnym. Nam zależy przede wszystkim na częściach, a kwota, jaką Tobie wypłacimy, uwarunkowana jest stanem technicznym danego pojazdu. Oddaj nam osobówkę, terenówkę, czy dostawczaka – to nie ma znaczenia!
Ile płacimy za samochody?
Skup samochodów używanych w Czarnkowie to miejsce, w którym otrzymasz od 300 do 200 000 złotych! Wszystko, jak już wspominaliśmy, zależy od stanu technicznego, wieku auta, a także stanu wizualnego, który jednak nie jest tak ważny. Bierzemy pod uwagę również dokumentację pojazdu, czyli to, jakie przeszedł naprawy, serwisy, czy udokumentowane uszkodzenia korozji.


Skup aut Czarnków i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA