Skorzystaj z oferty skupu aut we Wronkach i ciesz się dodatkową gotówką od 300 do nawet 200 000 złotych w mgnieniu oka! Car-Gryf oferuje możliwość odkupu pojazdu w każdym stanie. Przyjmiemy model nowy, zadbany, ale także auta uszkodzone lub powypadkowe. Skup samochodów używanych we Wronkach to jednak coś więcej! Oferujemy możliwość sprzedaży nam auta osobowego, dostawczego, terenowego, a nawet autobusu. Sprawdź naszą pełną ofertę!

Skup aut Wronki
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Szybka transakcja, zero zbędnych formalności, legalna gotówka – często niemała. To tylko kilka zalet, jakie na Ciebie czekają, jeżeli wybierzesz skup aut 24h Car-Gryf we Wronkach. Skupowanie aut uszkodzonych to nasza pasja. Czekamy na Ciebie, przyjedź lub wcześniej zadzwoń do nas – sprawdź również cennik skupu aut na naszej stronie!

skup samochodów Wronki - Autoskup Car-Gryf

Skup aut w kilku prostych krokach

 

Kontakt telefoniczny

Pod numerem telefonu: 690-209-209 nasi specjaliści przedstawią Ci każdy szczegół umowy. Dowiesz się jak przebiega współpraca z nami i co powinieneś przygotować przed przyjazdem rzeczoznawcy. Poznasz kilka zasad, którymi się kierujemy, a także kwoty, jakie możemy Ci zaoferować za używany, często mocno uszkodzony samochód. Zadzwoń już teraz, czekamy na Ciebie!

 

Weryfikacja pojazdu

Szybki sposób na zarobienie minimum kilkuset złotych! Gotówka zostanie przekazana do Twoich rąk. Wcześniej jednak nasi rzeczoznawcy ocenią stan samochodu. Wezmą pod uwagę kwestię techniczną, jak i wizualną. Ponadto sprawdzą wszystkie dokumenty, jakie posiadasz, przy tym sprawdzą również historię samochodu. Po tej kwestii zostanie Ci przedstawiona oferta – czy z niej skorzystasz? Zależy od Ciebie!

 

Kupno samochodu

Ostatnim etapem będzie kupno przez nas samochodu, które stoi na Twoim podjeździe. Po wycenie i przyjęciu przez Ciebie naszej propozycji przejdziemy do podpisywania umowy kupna-sprzedaży, co potrwa dosłownie kilka minut. Po jej podpisaniu otrzymasz całą gotówkę do ręki. To proste, szybkie i przyjemne dla obydwóch stron!

Postaw na skup aut Car-Gryf we Wronkach

Nie zwlekaj, już teraz zadzwoń do nas lub przyjedź pod skup aut we Wronkach. Czekamy na Ciebie przez 24 godziny na dobę. Możesz liczyć na fachową pomoc i doradztwo. Jeśli przyjedziesz wraz z samochodem, który ma zostać sprzedany, od razu będziemy mogli przejść do wyceny. Możliwe, że jeszcze tego samego dnia wrócisz do domu z gotówką! Postaw na możliwość sprzedaży samochodu lub oddaj go nam do kasacji. Specjalizujemy się również w złomowaniu aut powypadkowych.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

FAQ

Jakie auta skupujemy we Wronkach?
Dla nas nie ma znaczenia model, marka, wielkość pojazdu. Kupimy od Ciebie osobówkę, terenówkę, ciężarówkę, a nawet autobus. Może to być auto w idealnym stanie, ale również to powypadkowe. We Wronkach odkupimy od Ciebie to, co masz – a możesz nam oddać dosłownie wszystko! Zapraszamy do skorzystania z oferty!
Jak wyceniacie samochody?
Przede wszystkim bardzo dokładnie. Nasi rzeczoznawcy sprawdzą każdy szczegół pojazdu, jego historię i pełną dokumentację. Sprawdzą stan techniczny i wizualny, a następnie przedstawią Tobie uczciwą ofertę. Jesteśmy w stanie zaoferować od 300 do 200 000 złotych za dany samochód.
Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam go w firmie Car-Gryf?
Oczywiście, że tak. Przyjmujemy każdy samochód bez względu na jego stan techniczny. Naturalnie przyjmiemy również auto, które nie jest na chodzie. Dla nas nie ma to większego znaczenia.

Skup aut Wronki i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA