Rzeszów i okolice to kolejne miejscowości, na których terenie działa skup aut Car-Gryf. Swoją ofertę kierujemy do w zasadzie wszystkich właścicieli samochodów. Chętnie kupimy pojazdy terenowe, osobowe i ciężarowe w różnym stanie. Płacimy za modele o dobrych warunkach technicznych, uszkodzone lub powypadkowe. Prowadzimy skup aut za gotówkę. Od razu po podpisaniu dokumentów w Twoje ręce trafi od 300 do 200 000 tysięcy złotych.

Zawsze wychodzimy frontem do klienta. Zapewniamy partnerom kompleksowe wsparcie, ale co najważniejsze możliwość wygodnego przeprowadzenia transakcji. Nasz skup aut działa 24 h na dobę, a to i tak jeden z wielu atutów. Do minimum ograniczamy formalności, uczciwie wyceniamy samochodu i odbieramy pojazdy na własny koszt z umówionego miejsca. Jesteśmy bardzo skuteczni, dlatego zaufały nam już tysiące klientów na terenie całej Polski.

Skup aut Rzeszów
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

skup samochodów Rzeszów - Autoskup Car-Gryf

Szybki skup auta w kilku krokach

 

Kontakt telefoniczny

Kilka minut rozmowy wystarczy, aby sprzedażowa machina została wprawiona w ruch. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 690 209 209, a poznasz szacunkową wartość samochodu i cennik skupu aut. Odpowiemy też na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Jeśli wolisz, możesz skontaktować się przez formularz lub napisać na adres e-mail: kontakt@cargryf.pl.

 

Szybka weryfikacja pojazdu

Na przestrzeni lat wypracowaliśmy sprawdzony system współpracy. Po kontakcie telefonicznym dokonujemy bezpośrednich oględzin samochodu w umówionym terminie oraz miejscu. Uwzględniamy wszystkie techniczne atuty auta, aby je rzetelnie i uczciwie wycenić. W skupie pojazdów Car-Gryf bierzemy pod uwagę m.in. wyposażenie, rocznik, stan techniczny oraz oczywiście model samochodu.

 

Kupno samochodu

Po kontakcie telefonicznym, oględzinach i ustaleniu ceny zostaje najbardziej przyjemna część! Wystarczy podpisać przygotowaną przez nas umowę kupna-sprzedaży, a następnie cieszyć się z otrzymanych pieniędzy. Ograniczamy formalności do minimum, dlatego transakcja nie zabiera wiele czasu. W razie potrzeby chętnie tłumaczy prawne zawiłości. Postaw na profesjonalny skup aut w mieście Rzeszów.

Każdy pojazd ma swoją wartość

Niezależnie do tego, czy samochód jest stosunkowo nowy i w dobrym stanie technicznym, czy też najlepsze czasy na drogach ma już za sobą, dla nas posiada swoją wartość. Skup samochodów używanych w Rzeszowie prowadzimy z myślą o wszystkich pojazdach osobowych lub ciężarowych. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz sporej wiedzy potrafimy dostrzec w samochodach więcej niż inni, co znajduje pozytywne odzwierciedlenie w wysokości wyceny. Jesteśmy przekonani, że nawet skup aut na części może być opłacalny zarówno dla nas, jak i klientów. W Car-Gryfie oferujemy szeroki zakres usług. Telefon do nas będzie dobrym pomysłem także w sytuacji, kiedy musisz zmierzyć się z kasacją lub złomowaniem samochodu, a chcesz to zrobić szybko i zgodnie z przepisami.

FAQ

Jakie auta skupujemy?

Naszym klientom praktycznie nie stawiamy ograniczeń. W Rzeszowie można się z nami umówić na skup aut powypadkowych, uszkodzonych lub po prostu mocno wyeksploatowanych. Interesują nas nawet kilkudziesięcioletnie pojazdy. Chętnie przyjedziemy sprawdzić samochody osobowe, terenowe, sportowe, autobusy oraz ciężarówki.

Ile płacimy za samochody?

Na to pytanie ostateczną odpowiedź dają oględziny. Wcześniej podczas rozmowy telefonicznej poznasz szacunkową wycenę. Na wartość samochodu wpływ ma wiele czynników. Liczy się jego stan techniczny oraz wyposażenie. Poza tym jako skup aut w Rzeszowie uwzględniamy rocznik oraz popularność danego modelu.

Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?

Skupowanie samochodów sprawnych i uszkodzonych nie musi zabierać wiele czasu. Jeśli właściciel auta posiada niezbędne papiery, całość transakcji jesteśmy w stanie przeprowadzić nawet w ciągu jednego dnia. Po uzgodnieniu ceny, podpisujemy przygotowaną wcześniej umowę i wypłacamy ustaloną sumę gotówki.

Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?

Zdecydowanie tak! Na takiej odpowiedzi moglibyśmy w zasadzie skończyć, ale mamy jeszcze jedną dobrą informację. Każde auto wyceniamy rzetelnie i uczciwie, dlatego klienci chętnie do nas wracają. Po sprzedaży otrzymasz od 300 do 200 000 złotych w gotówce lub jeśli wolisz przelewem na konto.


Skup aut Rzeszów i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (podkarpackie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA